Lampion Latarnia Latarenka Ogrodowa Ogrodowy (6874370977)

do wyczerpania przedmiotów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,90 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: beżowy
 • wysokość: 85 [cm]
 • szerokość: 32 [cm]
 • materiał wykonania: metal, szkło

opis

Birdsoflove.pl

pon-pt
7:00 - 14:00
Infolinia
511-271-271
E-mail
biuro@birdyhome.pl

Lampion Latarnia Latarenka Ogrodowa Ogrodowy

Lampion Metalowy
79019
BoLove
Wymiary (cm) 85x32
63x26
46x20
Wymiary 85x32, 63x26, 46x20
Kolor (jak na zdjęciu) beżowy / ecru
Materiał metal
Stan nowy
361.20 zł

Przedmiotem aukcji jest komplet latarni.

 • Cena dotyczy kompletu trzech latarni!
 • wymiary: 85x32, 63x26, 46x20
 • Materiał: metal
 • Kolor: beż, ecru
 • Na innej aukcji mamy taki sam komplet w kolorze białym

Lampiony pakujemy bardzo solidnie, szybki w oddzielnym kartonie. Bierzemy odpowiedzialność za ewentualne szkody podczas transportu

Urzekająca kolekcja latarenek, lampionów oraz innych dekoracji z metaloplastyki – Garden. W jej skład wchodzi wiele przedmiotów dekoracyjnych, które nadadzą uroku Państwa tarasowi, ogrodowi czy też wnętrzu. Znajdą w niej Państwo mnóstwo latarenek wiszących i stojących. Wszystkie przedmioty z kolekcji wykonane są z metalu oraz szkła. Kolorystyka zachowana jest głównie w odcieniach bieli i kremu, aczkolwiek dostępne są również dekoracje w odcieniach srebra, brązu i czerni.

Kliknij aby powiększyć zdjęcie
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 10 stycznia 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska Sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: na.allegro.pl/raty w okresie 10.01.2018-28.02.2018.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,10 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,10 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
15,90 zł
kolejna sztuka
0,10 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Fcosu Group - Michał Owczarek (WRSRH Bronisze)
Poznańska 98 / WK D1
05-850 Ożarów Mazowiecki
woj. mazowieckie
email: biuro@focusgroup.com.pl
tel.: 511271271

 • poniedziałek - piątek 07:00 - 14:00
 • sobota 07:00 - 12:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Focus Group
Powstańców Śląskich 89a ( recepcja)
01-355 Warszawa
woj. mazowieckie
email: biuro@focusgroup.com.pl
tel.: 511271271

 • poniedziałek - piątek 17:00 - 19:00
 • sobota 14:00 - 19:00

wymagana przedpłata
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Focus Group - Michał Owczarek
Poznańska 98 WK D1
05-850 Ożarów Mazowiecki
Dodatkowe informacje

Reklamacje dotyczące Towarów 1. shabbydecor_pl jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego. 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres: Focus Group - Michał Owczarek, ul. Poznańska 98 WK D1, 05-850, Ożarów Mazowiecki, reklamacje@shabbydecor_pl. shabbydecor_pl zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.shabbydecor_pl nie jest producentem Towarów. shabbydecor_pl nie ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru. Producent może ponosić odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną 


1. shabbydecor_pl podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów. 


2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić shabbydecor_pl o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego. 

3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: Focus Group - Michał Owczarek, ul. Poznańska 98 WK D1, 05-850, Ożarów Mazowiecki, biuro@focusgroup.com.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego


4. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu.


5. shabbydecor_pl zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Focus Group - Michał Owczarek
Poznańska 98 / WK D1
05-850 Ożarów Mazowiecki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Focus Group - Michał Owczarek, Poznańska 98 WK D1, 05-850 Ożarów Mazowiecki, biuro@shabbydecor_pl, Telefon: 511271271) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Zalecaną opcją jest skorzystanie z tz. szybkich zwrotów z Pocztą Polską Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie póź niej niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Wysokość kosztów zwrotu rzeczy, które ze względu na swój charakter nie mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą, wynosi 120 PLN. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 1. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku: 2. Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

O sprzedającym
shabbydecor_pl
98,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1398

 

20

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 511******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
07:00 - 15:00
sobota
07:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: biuro@focusgroup.com.pl
telefon: 511-271-271
Numer oferty:6874370977
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry