LAMPA TYL TYLNA CHRYSLER VOYAGER 96-00 (6950740657)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
100,00 zł
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • strona zabudowy: lewe + Prawe
  • producent części: chrysler (oryginalne OEM)

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELAM NA MAILA

( KONTAKT PREFEROWANY )

Z POWODU SŁABEGO ZASIEGU KONTAKT TELEFONICZNY JEST UTRUDNIONY NUMER DO KONTAKTU 509 842 272 ( DZWONIC PN-PT 10-16 !!! NIE DZWONIC PO GODZINACH !!! NIE CZYTAM SMSÓW ) .

PODANA CENA ZAWSZE JEST ZA SZTUKE CHYBA ZE OPIS STANOWI INACZEJ.

PRZESYŁKI WYSYŁAMY TYLKO NA ADRES Z SYSTEMU ALLEGRO LUB OPCJI WYSYŁKI PAYU NIE WYSLAM NA DANE PODANE W MAILU LUB INNYM FORMULARZU.

( W OKRESIE LETNICH WAKACJI NIE ODBIERAM TELEFONU WIEC PROSZE WTEDY NIE DZWONIĆ. PACZKI W OKRESIE WAKACJI WYSYŁAM CO 14 DNI . ODBIÓR OSOBISTY JEST MOŻLIWY TYLKO PO WCZESNIEJSZYM UZGODNIENIU MAILOWYM ).

( W OKRESIE BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU CZYLI MIĘDZY 20.12 - 05.01 NIE ODBIERAM TELEFONU WIEC PROSZE NIE DZWONIC I NIE WYSYŁAM W TYM OKRESIE PACZEK , PROSZĘ TEŻ NIE DOKONYWAĆ WPŁAT W TYM OKRESIE , WSZYSTKIE WPŁATY DOKONANE W TYM OKRESIE ZOSTANĄ ZWRÓCONE )

ZDJECIA Z CZĘŚCIAMI DO AUT AMERYKAŃSKICH SĄ W WIĘKSZOŚCI POGLĄDOWE

W TYTULE WPLATY NALEZY WPISAC NUMER AUKCJI INACZEJ PACZKA ZOSTANIE WYSLANA Z OPÓŹNIENIEM

NUMER KONTA DO WPŁATY IDEA BANK 83195000012006019684440002

Elementy typu drzwi klapy , podana cena za goły element chyba ze opis stanowi inaczej.

do korespondencji proszę używać opcji " pytanie do sprzedającego

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

AUTOMAX
Miła 9
80-209 Tuchom
NIP: 958-086-14-03
REGON: 220717220

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Automax
Miła 9
80-209 Tuchom
PL
Dodatkowe informacje

Firma AUTOMAX Adam Radziejewski ul. Miła 9 , 80-209 Tuchom. zarejestrowana przez UG Żukowo. tel 509842272 email tuchomczesci@gmail.com Kupujący ( osoba prywatna ) może odstąpic od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni , na produkty zakupione przez wysyłkę. Zwrot nie przysługuję firmom ( kupno z konta firma lub gdy obiorcą przesyłki jest firma ( również jeżeli adresatem jest firma). Gwarancja na zakupione produkty wynosi 3 dni od odbioru. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, przesłane na piśmie na adres sprzedawcy lub na adres email w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Do oświadczenia należy załączyć dowód zakupu przedmiotu zakupu np. paragon , faktura. Zwrotowi nie podlegają: elementy cięte lub przecinane do wysyłki, części wyprzedażowe , przedmioty wystawione jako uszkodzone. elementy muszą być zwrócone w stanie niezmienionym z nieuszkodzonymi plombami. Przesyłka standardowo ubezpieczona jest na kwotę 100zł , jeśli zamawiasz towar o wyższej wartości i chcesz aby towar był ubezpieczony w razie uszkodzenia lub zaginięcia jest możliwość ubezpieczenia koszt dodatkowo około 5zł Na wpłatę oczekuje trzy dni od zakupu po czym występuje o zwrot prowizji. Złożenie zamówienia w serwisie internetowym nie stanowi zawarcia umowy pomiędzy konsumentem, a sprzedawcą, a jest jedynie dokonaniem rezerwacji danego towaru. Wszelkie reklamacje rozpatrywane sa w ciągu 30 dni o ile nie sa zależne od podmiotów trzecich. W sprawach nierozstrzygniętych właściwym sądem jest sąd w Kartuzach