LAMPA TYL PRAWA LEWA VW CADDY 2K0945111A (6860495901)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • strona zabudowy: lewe + Prawe
 • producent części: volkswagen (oryginalne OEM)
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • rodzaj lampy: dedykowana
 • wersja: europejska

opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

LAMPA TYL TYLNA PRAWA LUB LEWA VW CADDY 2K0945111A

UWAGA

CZĘŚCI SA SPRZEDAWANE RÓWNIEŻ NA MIEJSCU PRZED NACIŚNIECIEM KUP TERAZ PROSZĘ ZADZWONIĆ BY MIEĆ PEWNOŚĆ ZE DANA CZEŚĆ NIE ZOSTAŁA W MIĘDZYCZASIE SPRZEDANA!!

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR.

667-202-444

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: LUBOŃ, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Luboń
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie

 • poniedziałek - sobota 08:00 - 18:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Luboń
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie

 • poniedziałek - sobota 08:00 - 18:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

T&M-EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
Dodatkowe informacje

 

Tylko i wyłącznie w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy UŻYWANEJ lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności tylko i wyłącznie za wysłany towar. 

NA WSZYSTKIE CZĘŚCI DAJEMY 30-DNIOWĄ GWARANCJĘ.

W PRZYPADKU STWIERDZENIA USZKODZENIA LUB WAD CZĘŚCI, KUPUJĄCY ZOBOWIĄZANY JEST NIEZWŁOCZNIE DO ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU W STANIE KOMPLETNYM, NIE NARUSZONYM.

W PRZYPADKU ZWROTU CZĘŚCI ZE ZDEMONTOWANYMI ELEMENTAMI LUB WIDOCZNĄ INGERENCJĄ WEWNĄTRZ CZĘŚCI TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

NIEDOPUSZCZALNE JEST DOKONYWANIE JAKICHKOLWIEK NAPRAW I PRZERÓBEK CZĘŚCI WE WŁASNYM ZAKRESIE, STOSOWANIA CZĘŚCI NIEZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM POD RYGOREM UTRATY PRAWA DO ZWROTU CZĘŚCI

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

T&M_EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK
Dworcowa 18C
62-030 Luboń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresemtomasz_ciszak@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: o imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, o datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, o przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, o wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 7 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za towar przesyłka zostaje odjęta. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: tomasz_ciszak@o2.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Dworcowa 18 62-030 Luboń Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Forma zwrotu środków:[jeśli przelew podać nr rachunku bankowego] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: T&M-EXCLUSIVE Tomasz Ciszak zobowiązuje się dostarczać rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 

O sprzedającym
cichy-czesci
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

10

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 667-202-444
 • 667-202-444
poniedziałek - sobota
08:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

T&M-EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK WYSTAWIAMY PEŁNE FAKTURY VAT 23% SPRZEDAJEMY TOWAR TYLKO W PEŁNI SPRAWNY JEŚLI NIE SPEŁNIA OCZEKIWAŃ MOŻNA WYMIENIĆ NA INNY LUB ZWRÓCIĆ W CIĄGU 14 DNI.ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW

Pozostałe informacje

NIE MYJEMY   (nie mamy nic do ukrycia)  

I NIE "PICUJEMY" NASZYCH CZĘŚCI POD SPRZEDAŻ,WSZYSTKO W ORYGINALE!!!  

WSZYSTKIE CZĘŚCI SĄ PRZEZ NAS ZNAKOWANE.PROSZE SPRAWDZIC ZAWARTOŚC PACZKI W OBECNOSCI KURIERA (MA OBOWIAZEK POCZEKAC) JEŚLI ZAUWAŻĄ PAŃSTWO USZKODZENIA NALEŻY SPISAC PROTOKÓŁ SZKODU Z KURIEREM JEST TO NIE ZBEDNE DO REKLAMACJI Z FIRMĄ KURIERSKĄ. ZWROT PIENIĘDZY WYSTĘPUJE WYŁĄCZNIE ZA NASZE CZĘŚCI. CZĘŚCI ROZBIERANE NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJI  W PRZYPADKU  ZWROTU CZĘŚCI ZE ZDEMONTOWANYMI ELEMENTAMI LUB WIDOCZNĄ INGERENCJĄ WEWNĄTRZ CZĘŚCI TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.  NIE  ODBIERAMY ZWROTÓW WYSYŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM.   PO ODEBRANIU I  SPRAWDZENIU TOWARU, SPRZEDAJĄCY ZWRÓCI KUPUJĄCEMU ZAPŁACONĄ  KWOTĘ STANOWIĄCĄ WYŁĄCZNIE CENĘ ZWRÓCONEGO TOWARU WSKAZANĄ NA DOKUMENCIE  ZAKUPU NA WSKAZANY RACHUNEK BANKOWY.  W PRZYPADKU ZAKUPU CZĘŚCI NA FAKTURĘ PIENIĄDZE ZWRACAMY NA WSKAZANE PRZEZ KUPUJĄCEGO KONTO PO OTRZYMANIU PODPISANEJ FAKTURY KOREKTY    ZAKUPIONY TOWAR PŁATNY PRZELEWEM WYSYŁAMY DOPIERO PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE. 

NAJLEPSZY I NAJSZYBSZY  KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY JEŚLI NIE ODBIERAM PROSZĘ O SMS JAKIEJ CZĘŚCI POTRZEBA EWENTUALNIE STRONĘ POJAZDU LUB NUMER KATALOGOWY ODDZWANIAM W CIĄGU 30 MINUT. POZDRAWIAM