LAMPA TYL PRAWA LEWA VW CADDY 2K0945111A (6860495901)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
70,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: LUBOŃ, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • strona zabudowy: lewe + Prawe
 • producent części: volkswagen (oryginalne OEM)
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • rodzaj lampy: dedykowana
 • wersja: europejska

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

LAMPA TYL TYLNA PRAWA LUB LEWA VW CADDY 2K0945111A

UWAGA

CZĘŚCI SA SPRZEDAWANE RÓWNIEŻ NA MIEJSCU PRZED NACIŚNIECIEM KUP TERAZ PROSZĘ ZADZWONIĆ BY MIEĆ PEWNOŚĆ ZE DANA CZEŚĆ NIE ZOSTAŁA W MIĘDZYCZASIE SPRZEDANA!!

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR.

667-202-444

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

T&M-EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK WYSTAWIAMY PEŁNE FAKTURY VAT 23% SPRZEDAJEMY TOWAR TYLKO W PEŁNI SPRAWNY JEŚLI NIE SPEŁNIA OCZEKIWAŃ MOŻNA WYMIENIĆ NA INNY LUB ZWRÓCIĆ W CIĄGU 14 DNI.ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW

kontakt

 • poniedziałek - sobota 08:00 - 18:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

NIE MYJEMY   (nie mamy nic do ukrycia)  

I NIE "PICUJEMY" NASZYCH CZĘŚCI POD SPRZEDAŻ,WSZYSTKO W ORYGINALE!!!  

WSZYSTKIE CZĘŚCI SĄ PRZEZ NAS ZNAKOWANE.PROSZE SPRAWDZIC ZAWARTOŚC PACZKI W OBECNOSCI KURIERA (MA OBOWIAZEK POCZEKAC) JEŚLI ZAUWAŻĄ PAŃSTWO USZKODZENIA NALEŻY SPISAC PROTOKÓŁ SZKODU Z KURIEREM JEST TO NIE ZBEDNE DO REKLAMACJI Z FIRMĄ KURIERSKĄ. ZWROT PIENIĘDZY WYSTĘPUJE WYŁĄCZNIE ZA NASZE CZĘŚCI. CZĘŚCI ROZBIERANE NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJI  W PRZYPADKU  ZWROTU CZĘŚCI ZE ZDEMONTOWANYMI ELEMENTAMI LUB WIDOCZNĄ INGERENCJĄ WEWNĄTRZ CZĘŚCI TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.  NIE  ODBIERAMY ZWROTÓW WYSYŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM.   PO ODEBRANIU I  SPRAWDZENIU TOWARU, SPRZEDAJĄCY ZWRÓCI KUPUJĄCEMU ZAPŁACONĄ  KWOTĘ STANOWIĄCĄ WYŁĄCZNIE CENĘ ZWRÓCONEGO TOWARU WSKAZANĄ NA DOKUMENCIE  ZAKUPU NA WSKAZANY RACHUNEK BANKOWY.  W PRZYPADKU ZAKUPU CZĘŚCI NA FAKTURĘ PIENIĄDZE ZWRACAMY NA WSKAZANE PRZEZ KUPUJĄCEGO KONTO PO OTRZYMANIU PODPISANEJ FAKTURY KOREKTY    ZAKUPIONY TOWAR PŁATNY PRZELEWEM WYSYŁAMY DOPIERO PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE. 

NAJLEPSZY I NAJSZYBSZY  KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY JEŚLI NIE ODBIERAM PROSZĘ O SMS JAKIEJ CZĘŚCI POTRZEBA EWENTUALNIE STRONĘ POJAZDU LUB NUMER KATALOGOWY ODDZWANIAM W CIĄGU 30 MINUT. POZDRAWIAM

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
T&M_EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
PL
Dodatkowe informacje

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresemtomasz_ciszak@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: o imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, o datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, o przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, o wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 7 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za towar przesyłka zostaje odjęta. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: tomasz_ciszak@o2.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Dworcowa 18 62-030 Luboń Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Forma zwrotu środków:[jeśli przelew podać nr rachunku bankowego] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 1. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: T&M-EXCLUSIVE Tomasz Ciszak zobowiązuje się dostarczać rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
T&M-EXCLUSIVE TOMASZ CISZAK
Dworcowa 18C
62-030 Luboń
PL
Dodatkowe informacje

 

Tylko i wyłącznie w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy UŻYWANEJ lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności tylko i wyłącznie za wysłany towar. 

NA WSZYSTKIE CZĘŚCI DAJEMY 30-DNIOWĄ GWARANCJĘ.

W PRZYPADKU STWIERDZENIA USZKODZENIA LUB WAD CZĘŚCI, KUPUJĄCY ZOBOWIĄZANY JEST NIEZWŁOCZNIE DO ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU W STANIE KOMPLETNYM, NIE NARUSZONYM.

W PRZYPADKU ZWROTU CZĘŚCI ZE ZDEMONTOWANYMI ELEMENTAMI LUB WIDOCZNĄ INGERENCJĄ WEWNĄTRZ CZĘŚCI TOWAR NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

NIEDOPUSZCZALNE JEST DOKONYWANIE JAKICHKOLWIEK NAPRAW I PRZERÓBEK CZĘŚCI WE WŁASNYM ZAKRESIE, STOSOWANIA CZĘŚCI NIEZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM POD RYGOREM UTRATY PRAWA DO ZWROTU CZĘŚCI

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc