LAMPA PRZÓD LEWA FORD FOCUS II LIFT NOWA ORYGINAŁ (6931000110)

zakończona
150,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Zwoleń, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • strona zabudowy: lewe
  • producent części: ford (oryginalne OEM)

PŁATNOŚCI

PKO Bank Polski
Numer konta:

98 1020 4317 0000 5802 0297 8641


Wystawiamy faktury VAT


DOSTAWA

Wszystkie przesyłki wysyłamy firma kurierską zgodnie z jej cennikiem. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem bądź z przedpłatą na konto. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.

KONTAKT

DANE FIRMY

LAMPA LEWA PRZEDNIA

FORD FOCUS II LIFT

WERSJA ANGIELSKA!!!

NOWA!!!

ORYGINALNA!!!

CENA ZA SZTUKĘ

GWARANCJA MONTAŻOWO - ROZRUCHOWA

W OFERCIE NASZEJ FIRMY ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ CZĘŚCI DO AUT TAKICH JAK: OPEL, SAAB, VOLVO, PEUGEOT, CITROEN, RENAULT, FORD

ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE :)

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

F.H.U. OPELCAR
Majora Hubala 7c
26-700 Zwoleń
NIP: 8111172346
REGON: 143686481

Profilem naszej działalności jest sprzedaż części używanych, nowych i

akcesoriów do samochodów osobowych jak i busów marki Opel, Saab, Peugeot,

Renault, Ford, Mazda, Dodge, Citroën, Volvo, Jeep, Suzuki,

Mercedes-Benz, Skoda, Jaguar, Kia, Volkswagen, Toyota, Hyundai, Honda,

Dacia.

Jesteśmy legalnie dzialającą firmą. Na życzenie wystawiamy Faktury VAT.

W naszej obszernej ofercie znajdują się miedzy innymi:

*silniki

*skrzynie biegów

*części blacharskie

*części mechaniczne

*zawieszenia

*elementy cięte

*cześci elektoroniczne

*inne.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej chętnie

udzielamy porad ułatwiających zakup, tak by klient miał pewność, iż

kupuje właściwą część.

kontakt

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
  • sobota 08:00 - 13:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Mile widziany kontakt przed kliknięciem w celu sprawdzenia stanu magazynowego.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
F.H.U. OPELCAR
MAJORA HUBALA 23
26-700 ZWOLEŃ
PL

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
F.H.U. OPELCAR
Majora Hubala 23
26-700 Zwoleń
PL
Dodatkowe informacje

 Regulamin zwrotu i reklamacji Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002 r. o  ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę  wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący będący konsumentem może  odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie  na piśmie w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Dla skuteczności  odstąpienia od umowy, pismo z oświadczeniem powinno zostad przesłane na  adres Sklepu przed upływem wskazanego powyżej terminu. W razie  odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a strony są  zobowiązane do zwrotu tego co świadczyły, w stanie niezmienionym, chyba  że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument wysyła  towar na własny koszt. Zwrot towaru powinien nastąpid niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia. W przypadku  jeżeli Konsument wysyła oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z  towarem, termin wynosi 10 dni od dnia doręczenia przesyłki. Zwracany  towar nie może byd używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów  montowania lub uszkodzeń, musi być kompletny i odesłany Z DOWODEM ZAKUPU  ( ORYGINAŁ). Zwrot ceny następuje niezwłocznie, nie później niż 14 dni  od dnia otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od umowy  kwota za transport nie jest zwracana. W przypadku braku zwrotu towaru,  Sprzedawca zastrzega sobie prawo zatrzymania ceny sprzedaży do czasu  zwrotu towaru. Zwrot ceny następuje na rachunek bankowy, wskazany przez  Zamawiającego. ZWROTOWI NIE PODLEGAJĄ KOSZTY ODESŁANIA TOWARU do sklepu  przez Zamawiającego. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek i  zwrotów towaru za zaliczeniem pocztowym lub pobraniem. Reklamacja  powinna być złożona w formie pisemnej na adres: FHU OPELCAR , ul.Majora  Hubala 23,26-700 Zwoleń Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za  pobraniem. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich  wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych towar będzie wymieniany na  pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe – nastąpi zwrot  zapłaconej kwoty. Sprzedawca nie uwzględnia reklamacji towaru w oparciu o  różnice w parametrach technicznych (kolorach, rozdzielczości itp.)  towarów, wynikające z różnych ustawień monitora komputerowego.  Sprzedawca nie dokonuje wymiany zakupionego towaru. W przypadku zwrotu  zamówienia do nadawcy (FHU OPELCAR) z powodu błędnie podanego lub  niepełnego adresu doręczenia, odmowy przyjęcia paczki przez adresata lub  nieodebrania paczki w określonym terminie, Zamawiający ponosi koszty  ewentualnej ponownej wysyłki oraz koszty zwrotu zamówienia. Produkty  nieodebrane lub nieopłacone zwroty podlegają utylizacji w terminie 7 dni  od powrotu do magazynów kuriera lub poczty. 

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc