LAMPA OPRAWA RASTROWA natynk 2x36W EVG ELEKTRONIK (6541954728)

zakończona
53,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,90 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,90 zł
 • lokalizacja: Tylko wysyłka
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy

OPRAWA RASTROWA 2x36W natynkowa

z zapłonem EVG (elektronicznym)NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT!

Oprawa rastrowa wyposażona w statecznik elektroniczny zapewniający wydłużoną żywotność świetlówek oraz natychmiastowy zapłon i stabilną pracę źródeł światła (bez migotania)

Przeznaczenie
 • przeznaczone do oświetlenia sal komputerowych, biur, urzędów, holi i korytarzy, dla miejsc pracy z monitorami (komputerów i TV), sal wykładowych i konferencyjnych oraz różnorodnych miejsc użyteczności publicznej
Charakterystyka
 • oprawy oświetlenia bezpośredniego do świetlówek liniowych T8 (2x36W);
 • oprawy przystosowane do nadbudowania nad strop
Zalety
 • łatwość instalacji oraz wypinania rastra;
 • prosta konserwacja - ułatwiony dostęp do źródeł światła i osprzętu dzięki mocowaniu rastra za pomocą zaczepów sprężynujących;
 • raster złożony z odbłyśników parabolicznych i poprzeczki w kształcie "V"
 • odbłyśniki rastra zamknięte na końcach

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Źródła światła
Świetlówka liniowa T8, Trzonek G13, moc 36W
Napięcie zasilające
~230V50Hz
Materiał obudowy
Stal
Materiał odbłyśnika
Aluminium
Układ zapłonowy
statecznik ELEKTRONICZNY
Waga netto
2,55 kg
W swojej ofercie posiadamy pełen asortyment lamp / opraw różnego rodzaju.

Zrób zakupy na innych naszych aukcjach,

za wysyłkę zapłacisz tylko raz!

(szczegóły poniżej)

Kupuj u sprawdzonego sprzedawcy!

Towar nowy, fabrycznie zapakowany. Gwarancja 2 lata!!

Zobacz inne nasze aukcje:

UWAGA!

Ze względu na różne gabaryty przedmiotów - nie wysyłamy w jednej paczce przewodów z oprawami oświetleniowymi!

Wysyłka kilku przedmiotów z różnych aukcji w jednej paczce możliwa jest jeżeli całkowita waga przesyłki nie przekracza 31,5 kg (ograniczenia przewoźnika).

Ogólne zasady związane z organizacją i warunkami sprzedaży prowadzonej przez sprzedającego z konta użytkownika kwant-2 uregulowane są w Regulaminie sprzedaży , którego aktualna treść jest dostępna stale i nieodpłatnie na stronie „o mnie”. Przed udziałem w aukcji konieczne jest wnikliwe zapoznanie się z jego treścią, gdyż stanowi on wzorzec umowny, który w przypadku dokonania zakupu na aukcji stanowić będzie integralną część umowy sprzedaży zawartej pomiędzy sprzedającym a Kupującym, a zatem jego postanowienia będą wiązać Kupującego w zakresie nieuregulowanym odmiennie w treści aukcji.

Zasady i procedury związane z zawarciem umowy, tryb procedury reklamacyjnej, szczególne uprawnienia Kupującego będącego konsumentem, a także nota prawna i kwestia wynikające z prawa autorskiego (zakaz korzystania ze zdjęć zamieszczonych na aukcji) określa szczegółowo Regulamin Sprzedaży.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 59946200032001000672050003
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 146210470
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas KWANT Dariusz Kwieciński spółka jawna, ul. Graniczna 6a 33-200 Dąbrowa Tarnowska, e-mail sklep@mezoko.com, telefon 146210470 O swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy. W przypadkuodstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku niepóźniej niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przykładowy formularz zwrotu można znaleźć tutaj: http://mezoko.com/pliki/odstapienie%20od%20umowy.pdf

reklamacje

NIEZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ 1. KWANT jako sprzedawca jest obowiązany dostarczyć przedmiot umowy bez wad i ponosi odpowiedzialność względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 2. Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli: 1) nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia; 2) nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór; 3) nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia; 4) została kupującemu wydana w stanie niezupełnym. 3. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili. Jeżeli kupującym jest Konsument, a wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od dnia wydania rzeczy sprzedanej, domniemywa się, że wada lub jej przyczyna istniała w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego. 4. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej albo jeżeli jest obciążona prawem osoby trzeciej, a także jeżeli ograniczenie w korzystaniu lub rozporządzaniu rzeczą wynika z decyzji lub orzeczenia właściwego organu; w razie sprzedaży prawa sprzedawca jest odpowiedzialny także za istnienie prawa (wada prawna). 5. KWANT w całości wyłącza swoją odpowiedzialność z tytułu rękojmi za sprzedane Produkty względem Klientów niebędących Konsumentami. 6. Szczegółowe uprawnienia kupującego, jak również zasady oraz tryb realizacji uprawnień z rękojmi regulują przepisy Kodeksu Cywilnego – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. z 2014 r. poz. 121 z późn. zm.).