Lamówka elastyczna tasiemka guma gumka w kropki (6911145546)

zakończona
1,95 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • List polecony priorytetowy 13,00 zł
  • lokalizacja: Mierzyn, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • kolor: biel, błękity

Pasmanteria dekoracyjna Artykuły do rękodzieła

Cena 1.95 PLN

List polecony priorytetowy

13 zł

List polecony ekonomiczny

11 zł

Odbiór osobisty - Szczecin

0 zł

Deutsche Bank Polska

61 1910 1048 2207 8955 6732 0001

Wystawiam faktury VAT

Tylko po wcześniejszym umówieniu się.

Pawilon Handlowy

Szczecin, róg ul.

Brzozowskiego

Rostworowskiego

vis a vis Gabinetu Weterynaryjnego

pon-pt 10-15

KOLOROWAKOKARDKA.PL S.C.

Telefon: 603-327-419

e-mail: sklep@kolorowakokard­ka.pl

Lamówka elastyczna tasiemka guma gumka w kropkiLamówka elastyczna w kropki.

Kolor: granatowy.

Szerokość: 20 mm.

Cena dotyczy 0,5 metra.

Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje na których oferujemy materiały rękodzielnicze, pasmanteryjne, oraz półprodukty do wyrobu biżuterii.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 61 1910 1048 2207 8955 6732 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
List polecony priorytetowy 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Koszty wysyłki są jedne, bez względu na ilość zakupionych przedmiotów.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

KOLOROWAKOKARDKA.PL S.C.
Za Wiatrakiem 1B/8
72-006 Mierzyn
NIP: 851-317-71-27
REGON: 321544906
Dane firmy: KOLOROWAKOKARDKA.PL S.C. Internetowa pasmanteria ozdobna. Florentyna Woźny, Katarzyna Bogdanowicz Za Wiatrakiem 1B/8 72-006 Mierzyn NIP: 8513177127 REGON: 321544906

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
KOLOROWAKOKARDKA.PL S.C.
Za Wiatrakiem 1B/8
72-006 Mierzyn
 
1.W myśl Ustawy z dnia 2 marca 2002 roku Dz.U.00.22.271 o ochronie praw konsumentów - Kupujący towar poza lokalem Sprzedającego ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, po uprzedniej informacji pocztą internetową lub drogą telefoniczną. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 2. Kupujący odsyła zakupiony towar na swój koszt na adres siedziby firmy: KOLOROWAKOKARDKA.PL Florentyna Woźny, Katarzyna Bogdanowicz Spółka Cywilna. Za Wiatrakiem 1B/8 72-006 Mierzyn 3. Towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, wraz z dowodem zakupu w oryginale. 4. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. 5. Kwota zapłacona przez Kupującego za towar, wraz z najniższą kwotą za przesyłkę dostępną w aukcji, zostanie przekazana na konto wskazane przez Kupującego w terminie 2 dni roboczych. 6. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów towarów wysłanych przez Kupującego za pobraniem.

reklamacje

1. Jeśli po otrzymaniu towaru Kupujący dostrzeże wady lub niezgodność towaru z zamówieniem zobowiązany jest powiadomić o tym Sprzedającego oraz odesłać wadliwy lub niepoprawny towar na adres siedziby Sprzedającego. Opis reklamacji powinien zostać wysłany wraz z towarem bądź przesłany pocztą elektroniczną. 2. Kupujący odsyła zakupiony towar na swój koszt wraz z dowodem zakupu w oryginale. Po otrzymaniu towaru Sprzedający zwraca Kupującemu koszty wysyłki zwrotnej wadliwego bądź nieprawidłowego towaru. 3. Towar wadliwy zostanie wymieniony na wolny od wad. Jeżeli wymiana nie będzie możliwa, Sprzedający zwróci Kupującemu równowartość ceny towaru lub zaoferuje inne towary do wyboru. 4. Towar niezgodny z zamówieniem zostanie wymieniony na poprawny. Jeżeli wymiana nie będzie możliwa, Sprzedający zwróci Kupującemu równowartość ceny towaru lub zaoferuje inne towary do wyboru. 5. Koszty przesłania do Kupującego niewadliwego towaru ponosi Sprzedający. 6. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od daty jej wpłynięcia. 7. Sprzedający nie przyjmuje reklamacji towarów wysłanych przez Kupującego za pobraniem. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 o ochronie danych osobowych. Kupujący ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Kupując na naszych aukcjach ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ. Koszt przesyłki nie zmienia się niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów. Na wpłatę oczekujemy 5 dni. Prosimy o dotrzymanie tego terminu. Dane do przelewu: KOLOROWAKOKARDKA.PL S.C.Za Wiatrakiem 1B/8, 72-006 Mierzyn Deutsche Bank Polska 61 1910 1048 2207 8955 6732 0001 W tytule przelewu prosimy wpisać nick z Allegro. Brak tej informacji uniemożliwia finalizację transakcji ! Odbiór osobisty: Tylko po przedpłacie.Po skompletowaniu przez nas opłaconego zamówienia otrzymają Państwo informację, że zmówienie jest gotowe do odbioru. Pawilon Handlowy Szczecin, róg ul. Brzozowskiego/Rostworowskiego vis a vis Gabinetu Weterynaryjnego pon-pt 10-14 Jeśli nabywają Państwo produkty z wyborem opcji kolorystycznej prosimy o podanie wybranego koloru w formularzu opcji dostawy. Brak tej informacji spowoduje wstrzymanie realizacji zamówienia, bądź wysłanie koloru wybranego losowo. Także pozostałe dane niezbędne do finalizacji transakcji (zmiana adresu dostawy, dane do faktury) prosimy umieścić w formularzu we właściwych polach. UWAGA! Jeśli formularz został wypełniony więcej niż raz, a w kolejnych wersjach dane uległy zmianie KONIECZNIE prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy – w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć, iż przesyłka nadana zostanie według danych z pierwszej wersji formularza. Za przesyłki nie dostarczone z tego powodu lub dostarczone pod błędny adres NIE ODPOWIADAMY. W przypadku produktów sprzedawanych na metry (sznurki, wstążki, tasiemki) zakupiony towar wysyłany jest w jednym odcinku będącym sumą długości nabytych sztuk. Jeśli nie mamy takiej możliwości towar wysyłamy w kilku odcinkach.