LALKA METOO 12 wzorów METO 50CM NAJTANIEJ! HIT! (6482445176)

zakończona
55,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna
  • lokalizacja: Hong Kong
  • czas wysyłki: do 4 dni
  • stan: nowy
  • bohater: inny
  • marka: inna
  • wiek dziecka: 2 lata +
  • materiał: tkanina
  • płeć: chłopcy, dziewczynki
LALKI METOO ANGELA

Produkt nowy, wysokiej jakości.
Materiał: bawełna
Wysokość: 50 cm

Do wyboru 1 z 12 lalek

12
3
4
5 6789
1011
12
Produkt wysyłany jest z zagranicy bezpośrednio do Ciebie i dochodzi w terminie 14 - 40 dni.

PO ZAKUPIE PROSZĘ O PODANIE NUMERU LALKI W WIADOMOŚCI DO SPRZEDAJĄCEGO

oraz zapoznanie się z informacją od sprzedającego

POZDRAWIAM

wymiary mogą się różnić o ok. 2-3cm

kolor może nieznacznie się różnić od przedstawionego ze względu na różne ustawienia monitorów

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

ZAKUPY 1.Prosimy o przemyślane dokonywanie zakupów, szczególnie o zapoznawanie się z tabelą rozmiarów. Prosimy pamiętać, że klikając Kup Teraz zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę KUPNA-SPRZEDAŻY i akceptują warunki Regulaminu.

reklamacje

ZWROTY/REKLAMACJE 12. W przypadku otrzymania wadliwego fabrycznie lub uszkodzonego towaru (np.w transporcie), prosimy o niezwłoczny kontakt e-mail, staramy się uniknąć takich sytuacji, więc zanim wystawisz nam komentarz negatywny lub neutralny skontaktuj się z nami, a na pewno szybko i pozytywnie rozwiążemy problem. 13. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 7 dni i bezpośrednio po pozytywnym jej rozpatrzeniu zwracamy cenę reklamowanego przedmiotu. 14. Nie odpowiadamy za nieodebranie przesyłki przez klienta, gdy poczta polska wystosowała do klienta podwójne awizo.

pozostałe informacje

PRZESYŁKI 2. Wszystkie prezentowane towary są fabrycznie nowe, wysyłane do Państwa bezpośrednio od zagranicznego producenta z Chin/Hong Kongu lub innych krajów 3. Przesyłki wysyłamy na adres podany w formularzu opcji dostawy. 4. Zakupy z każdej aukcji wysyłane są oddzielną paczką. Jeśli kupujecie Państwo kilka rzeczy z różnych aukcji, może się zdarzyć, że otrzymacie je np. dzień po dniu, a nie wszystkie naraz jednego dnia. 5. Koszt dostawy jest indywidualny dla każdej aukcji i naliczany za każdą paczkę. 6. Zakupiony u nas towar jest zlecany do wysyłki w ciągu 72h od zaksięgowania zapłaty i otrzymania kompletu informacji o wybranym rozmiarze/kolorze. Producent ma 5-7 dni roboczych na wysyłkę towaru od momentu zlecenia i jej rejestrację w międzynarodowym systemie pocztowym. 7. Wszystkie przesyłki doręczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostarczenia towaru od wysyłki wynosi średnio od 14 do 35 dni roboczych (nie licząc sobót, niedziel, świąt polskich i chińskich). Najczęściej paczki doręczane są po 18 dniach roboczych od wysłania, choć nie odpowiadamy za pracę poczty chińskiej, która czasem może dłużej przetrzymać przesyłkę. 8. Każda przesyłka jest ubezpieczona w 100% wartości. Oznacza to, że jeśli przesyłka nie dojdzie do Państwa do 60 dni od chwili wysłania, wówczas otrzymują Państwo 100% zwrot kosztów zakupu. 9. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostawach powstałe z winy spedytora zagranicznego. 10. Kwestie celne: W przypadku zamówień na własny użytek cło i VAT nie występują: Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np. rzeczy zmówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę. W przypadku nieodebrania przesyłki w terminie lub w przypadku odmowy jej przyjęcia , przesyłka wraca do nadawcy, w tym przypadku kupujący zostaje obciążony kosztami przesyłki zwrotnej oraz ewentualnymi kosztami ponownej wysyłki do adresata. 11. Nie wystawiamy Faktury Vat .Nie jesteśmy płatnikiem vat-u