Lakier do paznokci Cornflower FM - n022. Gratisy. (6542605980)

zakończona
5,45 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 3,75 zł
  • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,20 zł
  • lokalizacja: Korczyna, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury


sklep_amigo

E-mail:sklep_amigo@w­p.pl

Jesteśmy tu dla Państwa, mając nadzieje że możemy pomóc nawet najbardziej wymagającym klientom. Godziny pracy firmy od 8 - 19.

E-mail: sklep_amigo@wp.pl

Na e-maile odpisujemy nawet poza godzinami pracy.

Przy wyborze płatności przelewem standardowym, prosimy w tytule przelewu wpisać dokładny nick z allegro, w przypadku nie wpisania tych danych identyfikacja przelewu będzie nie możliwa. Dane do przelewu zostaną wygenerowane automatycznie na email po zakupie przedmiotu.

Zdecydowanie wygodniejszą i szybszą formą płatności zarówno dla nas jak i dla kupującego jest payu, którą gorąco polecamy.

Na płatność czekamy do 10 dni, po tym czasie występujemy do Allegro z prośbą o zwrot prowizji.1) Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej,

2) E - przesyłka, czyli odbiór w punkcie, usługa ta polega na wskazaniu przez kupującego najbardziej dogodnej dla niego jednostki pocztowej na której będzie chciał odebrać przesyłkę.

3.) Szczegółowe informacje o kosztach wysyłki zawarte są na stronie o mnie oraz na każdej aukcji w zakładce dostawa i płatność.

4.) Nie prowadzimy odbioru osobistego.

5.) Zamówienia wysyłamy jak najszybciej. Czas wysyłki od 24h do 48 h.

6.) Wysyłka za granicę, tylko po indywidualnym ustaleniu kosztów.

Czy nie warto poświęcić chwilę i wybrać zapach odpowiedni dla siebie, dobrze dobrane perfumy bez wątpienia pozwolą przykuć uwagę innych. FM Group to ponad 160 zapachów, produkty make up stworzone dla ciebie. Nie czekaj dołącz do nas i kupuj najtaniej na allegro. Kupując u nas masz pewność że kupujesz produkt z legalnego kanału dystrybucji.
Lakier do paznokci Cornflower FM - n022
  • Pojemność: 10 ml
  • Opis produktu: Piękne paznokcie i zadbane dłonie stanowią podstawę dobrego samopoczucia każdej kobiety. Doskonale o tym wiemy, dlatego dziś wzbogacamy naszą ofertę lakierów do paznokci o kolejne wyjątkowe kolory. Wybierz ten, który będzie idealny dla Ciebie i ciesz się zdrowymi, ładnie wyglądającymi paznokciami!
Sprzedawany przez nas towar jest w 100% oryginalny i nowy.

Wszystkie perfumy zapakowane są w kartonik z logo i oryginalnie zafoliowane z kilkuletnim okresem ważności.

Za nim kupisz sprawdź wiarygodność innych sprzedawców!!! Z nami masz pewność udanych zakupów . Zajmiemy się wszystkim !!!


Zakupione produkty pakowane są w kartony oraz bezpieczne koperty bąbelkowe i wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, jednakże nie zabezpiecza to przed ewentualnym pognieceniem kartonika dlatego w przypadku, kiedy zamówiony towar jest na prezent bardzo proszę wybrać przesyłkę paczką pocztową wtedy produkt będzie zapakowany w odpowiedni karton. Korzystamy wyłącznie z najmocniejszych kartonów (bardzo wytrzymałe kartony z 5 warstwowej tektury) i kopert bąbelkowych (niemiecki producent) dostępnych na rynku.


List ekonomiczny i priorytetowy, są to przesyłki nierejestrowana nie ma możliwości reklamacji.

Proszę dokładnie się zastanowić przed wyborem tej formy wysyłki.
DUŻO BARDZIEJ BEZPIECZNIEJSZĄ FORMĄ WYSYŁKI SĄ LISTY POLECONE EKONOMICZNE I PRIORYTETOWE KTÓRE SĄ LISTAMI WARTOŚCIOWYMI (UBEZPIECZONE). W RAZIE ZAGINIĘCIA TAKIEJ PRZESYŁKI MOŻEMY ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ I DOSTAĆ ODSZKODWANIE DO 11O ZŁ.

UWAGA!!!

Gratisy za zakupy

Za każdy zakup powyżej 250 zł, przyznawany jest losowy produkt bonusowy o wartości katalogowej od 5 - 15 zł. Ilość gratisów uzależniona jest od wielkości zamówienia. Następne przedziały cenowe to 350 zł, 450 zł i 550 zł. Jak łatwo policzyć można zgarnąć aż 4 produkty bonusowe o łącznej wartości od 20 do 60 zł.

WARUNKI PROMOCJI: 1)zamówienia w odstępie czasowym nie sumują się, 2) wpływ na określony przedział promocji mają wyłącznie zamówione produkty, koszt przesyłki nie wlicza się.


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.plwysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 3,75 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 10,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony priorytetowy 7,90 zł
kolejna sztuka: 1,60 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 11,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 11,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Profit Jolanta Konopka
Dworska 30
38-420 Korczyna
NIP: 684-247-02-12
REGON: 181034576
Warunki ogólne 1) Umowa zawierana jest w języku polskim, zgodnie z polskim prawem i niniejszym regulaminem. 2) Sprzedający jest zobowiązany i zobowiązuje się świadczyć usługi i dostarczać rzeczy wolne od wad. 3) Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku Allegro.

kontakt

  • sklep_amigo@wp.pl
    Zachęcamy do kontu emailowgo.Odpisujemy nawet w godzinach wieczornych.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Profit Jolanta Konopka
Dworska 30
38-420 Korczyna
Polska
 
Odstąpienie od umowy sprzedaży 1) Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. 2) Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3) Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 4) Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. 5) W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 6) Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 7) Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: Profit Jolanta Konopka Dworska 30 38-420 Korczyna Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy...................................... Data zawarcia umowy ................ Imię i nazwisko .......................... Login allegro......................... Adres .......................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................ OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.)

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1) Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep_amigo@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2) Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji. Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3) Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4) Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Gratulujemy wygrania przedmiotu i zarazem dziękujemy za zaufanie, wpłatę pieniążków  można dokonać na  poniższe konto: 


T-Mobile Usługi Bankowe 79 2490 1044 0000 4200 7748 2596  Jolanta Konopka e-mail: sklep_amigo@wp.pl 


WAŻNE!!! W temacie przelewu proszę wpisać DOKŁADNY nick z allegro !!! w przypadku nie wpisania tych danych identyfikacja przelewu będzie nie możliwa.