Lakier do paznokci Cornflower FM - n022. Gratisy. (6542605980)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
3,98 zł
z 29 sztuk
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 3,75 zł
 • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,20 zł
 • lokalizacja: Korczyna
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy


sklep_amigo

E-mail:sklep_amigo@w­p.pl

Jesteśmy tu dla Państwa, mając nadzieje że możemy pomóc nawet najbardziej wymagającym klientom. Godziny pracy firmy od 8 - 19.

E-mail: sklep_amigo@wp.pl

Na e-maile odpisujemy nawet poza godzinami pracy.

Przy wyborze płatności przelewem standardowym, prosimy w tytule przelewu wpisać dokładny nick z allegro, w przypadku nie wpisania tych danych identyfikacja przelewu będzie nie możliwa. Dane do przelewu zostaną wygenerowane automatycznie na email po zakupie przedmiotu.

Zdecydowanie wygodniejszą i szybszą formą płatności zarówno dla nas jak i dla kupującego jest payu, którą gorąco polecamy.

Na płatność czekamy do 10 dni, po tym czasie występujemy do Allegro z prośbą o zwrot prowizji.1) Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej,

2) E - przesyłka, czyli odbiór w punkcie, usługa ta polega na wskazaniu przez kupującego najbardziej dogodnej dla niego jednostki pocztowej na której będzie chciał odebrać przesyłkę.

3.) Szczegółowe informacje o kosztach wysyłki zawarte są na stronie o mnie oraz na każdej aukcji w zakładce dostawa i płatność.

4.) Nie prowadzimy odbioru osobistego.

5.) Zamówienia wysyłamy jak najszybciej. Czas wysyłki od 24h do 48 h.

6.) Wysyłka za granicę, tylko po indywidualnym ustaleniu kosztów.

Czy nie warto poświęcić chwilę i wybrać zapach odpowiedni dla siebie, dobrze dobrane perfumy bez wątpienia pozwolą przykuć uwagę innych. FM Group to ponad 160 zapachów, produkty make up stworzone dla ciebie. Nie czekaj dołącz do nas i kupuj najtaniej na allegro. Kupując u nas masz pewność że kupujesz produkt z legalnego kanału dystrybucji.
Lakier do paznokci Cornflower FM - n022
 • Pojemność: 10 ml
 • Opis produktu: Piękne paznokcie i zadbane dłonie stanowią podstawę dobrego samopoczucia każdej kobiety. Doskonale o tym wiemy, dlatego dziś wzbogacamy naszą ofertę lakierów do paznokci o kolejne wyjątkowe kolory. Wybierz ten, który będzie idealny dla Ciebie i ciesz się zdrowymi, ładnie wyglądającymi paznokciami!
Sprzedawany przez nas towar jest w 100% oryginalny i nowy.

Wszystkie perfumy zapakowane są w kartonik z logo i oryginalnie zafoliowane z kilkuletnim okresem ważności.

Za nim kupisz sprawdź wiarygodność innych sprzedawców!!! Z nami masz pewność udanych zakupów . Zajmiemy się wszystkim !!!


Zakupione produkty pakowane są w kartony oraz bezpieczne koperty bąbelkowe i wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, jednakże nie zabezpiecza to przed ewentualnym pognieceniem kartonika dlatego w przypadku, kiedy zamówiony towar jest na prezent bardzo proszę wybrać przesyłkę paczką pocztową wtedy produkt będzie zapakowany w odpowiedni karton. Korzystamy wyłącznie z najmocniejszych kartonów (bardzo wytrzymałe kartony z 5 warstwowej tektury) i kopert bąbelkowych (niemiecki producent) dostępnych na rynku.


List ekonomiczny i priorytetowy, są to przesyłki nierejestrowana nie ma możliwości reklamacji.

Proszę dokładnie się zastanowić przed wyborem tej formy wysyłki.
DUŻO BARDZIEJ BEZPIECZNIEJSZĄ FORMĄ WYSYŁKI SĄ LISTY POLECONE EKONOMICZNE I PRIORYTETOWE KTÓRE SĄ LISTAMI WARTOŚCIOWYMI (UBEZPIECZONE). W RAZIE ZAGINIĘCIA TAKIEJ PRZESYŁKI MOŻEMY ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ I DOSTAĆ ODSZKODWANIE DO 11O ZŁ.

UWAGA!!!

Gratisy za zakupy

Za każdy zakup powyżej 250 zł, przyznawany jest losowy produkt bonusowy o wartości katalogowej od 5 - 15 zł. Ilość gratisów uzależniona jest od wielkości zamówienia. Następne przedziały cenowe to 350 zł, 450 zł i 550 zł. Jak łatwo policzyć można zgarnąć aż 4 produkty bonusowe o łącznej wartości od 20 do 60 zł.

WARUNKI PROMOCJI: 1)zamówienia w odstępie czasowym nie sumują się, 2) wpływ na określony przedział promocji mają wyłącznie zamówione produkty, koszt przesyłki nie wlicza się.


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.plwysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,90 zł
kolejna sztuka: 1,60 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 10,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List ekonomiczny 3,75 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 11,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 11,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,90 zł
kolejna sztuka: 0,40 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Warunki ogólne 1) Umowa zawierana jest w języku polskim, zgodnie z polskim prawem i niniejszym regulaminem. 2) Sprzedający jest zobowiązany i zobowiązuje się świadczyć usługi i dostarczać rzeczy wolne od wad.3) Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku Allegro. 4) Sprzedający nie udziela Kupującemu gwarancji w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego, natomiast informuje o znanych mu gwarancjach udzielonych przez osoby trzecie dla produktów znajdujących się w sklepie.6) Potwierdzenie, udostępnienie, utrwalenie, zabezpieczenie wszelkich istotnych postanowień umowy w celu uzyskania dostępu do tych informacji w przyszłości następuje w postaci: (dołączenia do zrealizowanego zamówienia, wysłanego do wskazanego miejsca wydania rzeczy wydrukowanych: dowodu zakupu)

kontakt

 • sklep_amigo@wp.pl
  Zachęcamy do kontu emailowgo.Odpisujemy nawet w godzinach wieczornych.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Profit Jolanta Konopka
Reymonta 9
22-151 Janów
Polska
 
Odstąpienie od umowy sprzedaży 1) Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2) Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3) Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 4) Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 5) Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. 6) W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 7) Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 8) Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 9) Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: Profit Jolanta Konopka Reymonta 9 22-151 Janów Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy...................................... Data zawarcia umowy ................ Imię i nazwisko .......................... Login allegro......................... Adres .......................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................ OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

reklamacje

Dokonując reklamacji bądź to osobiście, bądź to na piśmie zgodnie z ust.3 powyżej Konsument winien dokonać opisu stwierdzonej wady i wskazać datę stwierdzenia wady, określić swoje żądanie w związku ze zgłaszaną wadliwością oraz przedstawić Sprzedającemu dowód zakupu towaru i dostarczyć Sprzedającemu reklamowany towar, z tym zastrzeżeniem, że dla zachowania terminu do złożenia reklamacji, wystarczy wysłanie do Sprzedającego zawiadomienia o stwierdzonej wadliwości przed jego upływem. Kupujący może dostarczyć Sprzedającemu reklamowany towar za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sprzedający w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych od zgłoszenia przez Konsumenta reklamacji w przedmiocie niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową - ustosunkuje się do reklamacji Konsumenta i zgłoszonego żądania oraz powiadomi Konsumenta o sposobie dalszego postępowania.