Ładowarka do akumulatorów AAA, AA, 9 V Varta F311 (6541226561)

zakończona
44,67 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
  • lokalizacja: Siedlce
  • czas wysyłki: do 5 dni
  • stan: nowy


Ładowarka do akumulatorów AAA, AA

9 V, LCD Plug

Renomowanej marki Varta


Liczne mechanizmy bezpieczeństwa

Zajmuje mało miejsca

Wyjście USB

Z 4 akumulatorami AA ReadyToUse 2100 mAh

Zajmujący mało miejsca ładowarka wtyczkowa LCD może ładować akumulatory typu AAA, AA

oraz 9 V Liczne mechanizmy bezpieczeństwa i prosta obsługa zapewniają bezawaryjną pracę.

Przez wyjście USB mogą być ładowane.np. latarki akumulatorowe, radio, GPS, smartfon, itp.

Znajdujące się w zestawie akumulatory są z ReadyToUse (Gotowe do Użycia)

Są one fabrycznie naładowane, mają niewielkie samorozładowywanie

i dlatego mogą być również używane do odbiorników o niskim poborze energii.

Wyjście USB

System wyłączania Minus-Delta-U

Sterowanie mikroprocesorowe

Ładowanie parami w przypadku akumulatorów typu AAA i AA

Ładowanie pojedynczej baterii blokowej 9 V

Timer zabezpieczający

Ochrona przeciwzwarciowa i zabezpieczenie przed złym podłączeniem biegunów

Rozpoznawanie nieprawidłowo włożonych i uszkodzonych akumulatorów.

Boczna wpustka na palec, umożliwia łatwe wyjmowanie akumulatorów z ładowarki.

W zestawie:

Ładowarka

4 akumulatory AA (R6)

Instrukcja obsługi


Stan: nowy

GWARANCJA 14 DNI.
Do każdej przesyłki dołączony jest (paragon przypięty do protokołu przesyłki)
lub na życzenie klienta faktura VAT.
Dodaj mnie do ulubionych sprzedawców
Nasze najciekawsze propozycje.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
użytkownik
cena
m...1
44,67 zł wtorek 11 października, 21:24:59
E...0
43,67 zł wtorek 11 października, 21:24:58
J...U
41,00 zł wtorek 11 października, 21:01:19
b...m
40,00 zł wtorek 11 października, 12:02:38
a...1
35,00 zł poniedziałek 10 października, 23:55:53
c...2
28,50 zł poniedziałek 10 października, 22:00:14
C...m
27,50 zł sobota 8 października, 00:12:20
s...r
27,00 zł środa 5 października, 21:38:58
M...n
25,50 zł środa 5 października, 19:01:59
a...5
25,00 zł środa 5 października, 17:17:54
M...2
16,00 zł środa 5 października, 10:51:58

dane sprzedawcy

kontakt

  • (25)7970790
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Tomasz Skup
Widok 22
08-110 Żelków-Kolonia
Polska
 
Informacje dotyczące odstąpienia od umowy zawartej na odległość Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, obowiązującą od dnia 25 grudnia 2014 r. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny. Czas na poinformowanie Sprzedającego przez Kupującego o zamiarze odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od dnia odbioru/nabycia towaru. W tym czasie Kupujący jest zobowiązany przesłać na adres e-mail Sprzedającego lub wraz z towarem oświadczenie dotyczące odstąpienia od umowy. Od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowe na odesłanie towaru. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący wysyła paczkę do Sprzedawcy.na koszt własny Zwracany towar należy przesłać na dane Sprzedającego zawarte na paragonie lub podane na stronie. Do zwracanego towaru proszę dołączyć paragon / kserokopię faktury i oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Na opakowaniu przesyłki z zwracanym towarem proszę umieścić wyraźny napis „ZWROT”. Nie podejmujemy przesyłek nadanych w formie (za pobraniem). OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Imię i nazwisko . . . . . . . . . miejscowość, data......... Adres . . . . . . . . . Kod pocztowy Tomasz Skup . . . . . . . . . ul. Widok 22 Numer telefonu 08-110 Żelków-Kolonia . . . . . . . . . E-mail Oświadczam, że zgodnie art. 27 USTAWY z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta odstępuję od umowy sprzedaży towaru Numer aukcji .................................... Numer i data paragonu /faktury ...................................... Nazwa towaru ................................................................ Ilość w sztukach ............................... Data dostawy / odbioru towaru. ....................................... Zwrotu środków proszę dokonać zgodnie z poniższymi danymi : Imię i Nazwisko / nazwa firmy................................................................................................. Adres ................................................................................................................................... Nazwa Banku ......................................................................................................................... Numer rachunku : ................................................................................................................ Podpisując ten dokument oświadczam, że zapoznałam(em) się z informacjami podanymi w tym dokumencie. Podpis: . . . . . . . . . . . . . . . . .

reklamacje

1. Przedmioty wystawiane na aukcjach można reklamować w ciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu chyba, że w opisie aukcji jest komunikat o braku reklamacji na dany produkt - przedmioty zepsute. 2. W przypadku stwierdzenia nie zgodności z opisem aukcji proszę o wysłanie zdjęć na e-maila, w celu udokumentowania nie zgodności. 3. Po zapoznaniu się z mojej strony z reklamacją, kurier odbierze rzecz na nasz koszt. 4. Reklamacja zostaje rozpatrzona w terminie 14 dni roboczych, liczonych od momentu podjęcia przesyłki z reklamowanym towarem. 5. Koszt odesłania towaru po naprawie czy wymianie ponoszę ja. 6. W każdym momencie można zasięgnąć informacji dotyczącej przebiegu naprawy, pisząc e-mail lub kontaktując się telefonicznie. WAŻNE : Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać wyraźny napis REKLAMACJA. FORMULARZ REKLAMACYJNY Imię i nazwisko . . . . . . . . . Miejscowość, Data ................. Adres . . . . . . . . . Kod pocztowy Tomasz Skup . . . . . . . . . ul.Widok 22 Numer telefonu 08-110 Żelków-Kolonia . . . . . . . . . E-mail ..................................... Model lub opis reklamowanego towaru .........................................................................................Numer paragonu / faktury ................................................................................................. Dane reklamującego : Imię Nazwisko ........................................................................................ Adres ................................................................................................................................................. Nazwa Użytkownika ( login / nick ) ............................................................................ . Telefon kontaktowy ............................................................................................................................... Adres e-mail ................................................................................................................ Zgłoszenie reklamacyjne : Opis usterki ........................................................................................................................................... ................................................................................................................................................................ ....................................................................................................................... ...............................podpis

pozostałe informacje

TOWAR USZKODZONY W TRANSPORCIE Przedmioty uszkodzone w trakcie transportu (zdarzenie występujące dość często), wymieniamy na podstawie spisanego w obecności Kuriera protokołu jeżeli takowe posiadamy na stanie. Odbiorca, który nie dokonał czynności sprawdzenia stanu przedmiotu/ów podczas odbioru przesyłki ma prawo wezwać kuriera w ciągu 7 dni od daty odbioru przesyłki w celu spisania protokołu szkody, w tym przypadku proszę zachować opakowanie towaru i przesyłki oraz wszystkie dokumenty. Należy zwrócić szczególną uwagę na opakowanie, jeżeli jest naruszone należy zaznaczyć to w protokole szkody. Opakowanie może ulec przedziurawieniu, duszeniu, wgnieceniu, itp. Spisany protokół szkody ( oryginał ), paragon lub skan faktury Vat należy wysłać drogą mailową do sprzedającego bowiem czas, w którym można złożyć reklamację w firmie kurierskiej wynosi 7 dni liczonych od dnia, w którym protokół szkody został spisany. Procedura reklamacyjna trwa +/- 30 dni roboczych, ustalenia dostawcy przesyłki. Po zakończonej przez dostawcę procedurze reklamacyjnej zwracamy wpłaconą należność lub wysyłamy dany przedmiot ponownie.. ******************************************************************************************************** WYSYŁKA TOWARU Wysyłka towaru odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX . Termin wysyłki podany jest na aukcji, sprzedający zastrzega sobie prawo do jego wydłużenia w sytuacji niezależnej bezpośrednio od niego. Koszt transportu dotyczy jednej sztuki (chyba że na aukcji jest inna informacja). Kupując na kilku naszych aukcjach koszt transportu to suma wszystkich kosztów z poszczególnych aukcji. ******************************************************************************************************** Ze względu na dużą ilość e-maili odpowiadam do 2 dni roboczych. WAŻNE! W kontaktach e-mail proszę przedstawiać się nazwą Użytkownika na allegro podając także numer aukcji, której to zapytanie dotyczy. Na e-mail który nie zawiera podpisu nazwą użytkownika oraz nie zawiera numeru aukcji, nie odpowiadamy. Nie odpowiadamy na wysyłane sms-y. Jeśli przesyłka ma być wysłana na inny adres, należy dodać notatkę w formularzu dostawy o treści "inny adres dostawy" lub napisać oddzielnego e-maila z informacją o zmianie adresu. Zastrzegam sobie prawo do zakończenia licytacji przed czasem, gdy w opisie znajdzie się błąd. Na wpłatę lub kontakt czekamy 7 dni, po tym okresie występuję o zwrot prowizji DO ALLEGRO i przedmiot może zostać wystawiony na sprzedaż drugi raz !!! Zanim wystawisz komentarz negatywny lub neutralny sprawdź czy wyczerpałeś wszystkie możliwości porozumienia się ze sprzedającym. Staram się zawsze rozwiązać nie komfortową sytuacje z klientem i jestem w stanie się porozumieć.