La Roche Posay Toleriane Ultra 10 x 1,5 ml (6481955585)

zakończona
14,80 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
 • Przesyłka kurierska 14,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,50 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • marka: La Roche-Posay
 • dostawa z Polski: tak
a

preferujemy kontakt mailowy : allegro@orsoni.pl


1 / Koszt wysyłki jest podany w opisie każdej aukcji.

2 / Wysyłka listem poleconym zwykłym lub priorytetowym realizowana jest przez PP.

3 / Usługa kurierska realizowana jest przez firmę '7'

1 / Nie prowadzimy odbiorów osobistych ! Nie wysyłamy za granicę !

2 / Płatność poprzez PzA lub przelewem ( w tytule proszę wpisywać tylko login)

3 / Zmiana adresu wysyłki możliwa jest tylko za pomocą formularza : " wyboru sposobu zapłaty i dostawy " , który można wypełnić po dokonaniu zakupu.

4 / Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub FV ( proszę o podanie danych)

5 / Jeśli nie otrzymacie Państwo przesyłki w terminie 14 dni od chwili wysyłki wówczas prosimy o kontakt. Konieczne być może wówczas złożenie reklamacji na poczcie.


Witamy na naszych aukcjach, jesteśmy z Wami

na Allegro od 2000 roku !

Kupując suplementy oraz kosmetyki na naszych aukcjach masz pewność że pochodzą z legalnego i bezpiecznego źródła oraz posiadają długą datę ważności !

Polecamy kuriera w cenie 14,50 !

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem aukcji oraz cennikiem dostawy.


La Roche Posay Toleriane Ultra 10x1,5 ml

Skóra wrażliwa, skłonna do alergii i atopii.

Formuła preparatu to prawdziwe osiągnięcie: ultra-minimalistyczn­a, bezkompromisowa i bardzo bezpieczna. Formuła okrojona tylko do niezbędnych składników, przy wykorzystaniu minimalnej ilości komponentów i usunięciu wszystkich potencjalnie drażniących lub alergizujących substancji.

Ultra-minimalistyczn­a formuła o intensywnej sile łagodzącej, dzięki neurosensynie, substancji aktywnej, która działa na mechanizmy odpowiedzialne za podrażnienie skóry. Wzmocnione działanie kojące dzięki nowej kombinacji z naturalnie kojącą i przeciwdziałającą podrażnieniom wodą termalną z La Roche-Posay. Nie zatyka porów. Preparat bardzo dobrze tolerowany. Testowany na skórze alergicznej. 0% konserwantów / parabenu / substancji zapachowych / alkoholu / barwników / lanoliny.


 • .

Zakupione produkty otrzymujesz za darmo.

Opłata obejmuje tylko ich pakowanie oraz koszty logistyczne

Nasze ostatnie komentarze :

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny
Nasza Oferta
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1114 0310 0059
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 501180668
  od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy 1. Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. 2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient wyśle w terminie 14 dni od daty doręczenia towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy złożenie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (stanowiący załącznik nr 1 do regulaminu) bądź drogą mailową na adres: allegro@orsoni.pl. 3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na swój koszt. 4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. 5. Sklep zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków jest wykonywany na kartę. 6. W przypadku gdy Klient wybrał sposób dostawy przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep zwróci jedynie koszt najtańszej dostawy danego przedmiotu do Klienta. 7.Brak odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) m.in. w odniesieniu do umowy: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Załącznik nr 1 FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY http://serwer1385122.home.pl/multiprofit/Formularz%20odstapienia%20multiprofit.pdf

reklamacje

1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Koszty wysyłki pokrywa Klient. Adres, pod który Klient winien odesłać towar: MultiProfit os. Boh. Września 36/33 31-621 Kraków 2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. 3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. 4. W przypadku uznania reklamacji Sklep zwraca Klientowi poniesione koszta wysyłki towaru. W przypadku gdy Klient wybrał sposób dostawy przedmiotu inny niż najtańszy oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sklep zwróci jedynie koszt najtańszej dostawy danego przedmiotu do Klienta. 5. Każdy Klient może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym zakresie możliwe jest skorzystanie przez Klienta z mediacji. Listy stałych mediatorów oraz istniejących ośrodków mediacyjnych przekazywane są i udostępniane przez Prezesów właściwych Sądów Okręgowych. 6. Sklep odpowiada przed Klientem na podstawie prawa rękojmi regulowanego przez Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) przez okres 24 miesięcy. Dokładny opis procedury reklamacyjnej znajduje się w §6 niniejszego regulaminu. 7. Wzór formularza reklamacyjnego stanowi załącznik nr 2 Załącznik nr 2 FORMULARZ REKLAMACYJNY http://serwer1385122.home.pl/multiprofit/Formularz%20reklamacyjny%20multiprofit.pdf