Kwas Hialuronowy Usieciowany 2ml DEEP Usta, Czoło (6542328341)

zakończona
247,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
  • lokalizacja: @
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy

Beautifill Deep 2ml
Beautifill Deep to przezroczysty , pirogenny, sterylny usieciowany żel kwasu hialuronowego. Beautifill Deep jest biorównoważny z naturalnym kwasem hialuronowym. Zapewnia to bardzo duże bezpieczeństwo stosowania. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Beautifill Deep jest preparatem syntetycznym, co redukuje do zera ryzyko wystąpienia objawów alergii przy zabiegach wygładzających zmarszczki. Zapewnia dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej. Produkt zapakowany jest w szklaną, sterylną strzykawkę, a całość zabezpieczona sterylnym opakowaniem. Beautifill Deep jest produktem jednorazowego użytku.

Mechanizm działania
Jedna cząsteczka Beautifill Deep jest w stanie związać w skórze kilka tysięcy cząsteczek wody co skutecznie zwiększa jej wilgotność i przywraca młody wygląd. Skutkuje to szybkim wygładzeniem płytkich zmarszczek. Efekty wstrzyknięcia kwasu hialuronowego utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Uzależnione jest to od cech osobowych skóry każdej osoby.

Wskazania Beautifill Deep
Beautifill Deep na głębokie zmarszczki - to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 25mg/ml charakteryzujący się największą gęstością. Stosuje się go do bardzo głębokich zmarszczek, modelowanie rysów twarzy, wypełniania głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych i zwiększania objętości, np. ust, czoło, podbródek, napełnianie płatka ucha. Wstrzykiwany jest w głębszą warstwę skóry właściwej igłą 23G x 1" dołączoną do opakowania. Idealny dla lekarzy pracujących z "gęstymi" implantami.
Podczas procesu iniekcji muszą być ściśle przestrzegane zasady aseptyki.
Wielkość cząstek: 0.28-0.5 mm

Przed iniekcją Beautifill Deep
Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy zażywać aspiryny, witaminy C i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W przypadku osób z chorobami autoimmunologicznymi lekarz powinien przeanalizować każdy przypadek indywidualnie. Lekarz powinien poinformować osoby przechodzące zabieg o ewentualnych skutkach ubocznych.
W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne), intensywnego wysiłku fizycznego i stosowania produktów zawierających alkohol bezpośrednio jak i na miejsca korekcji. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż oraz zdezynfekować miejsce wstrzyknięcia.

Zastosowanie Beautifill Deep
To lekarz decyduje o wyborze Beautifill, który ma być zastosowany oraz o ewentualnym znieczuleniu podczas iniekcji. Jeżeli jest taka potrzeba to najpierw znieczula się miejsca, które będą poddane zbiegowi kremem znieczulającym (ok. 30 min. przed zabiegiem) lub znieczuleniem przewodowym. Zabieg przy użyciu Beautifill Deep jest bezpieczny, ponieważ preparat nie zwiera żadnych elementów trwałych, jest biosyntetyczny, a jego cząsteczki są biokompatybilne. Preparat jest dobierany przez lekarza w zależności od miejsca korekcji, jakości skóry, głębokości i rodzaju zmarszczek. Beautifill Deep wstrzykuje się najczęściej techniką liniową bezpośrednio w całą zmarszczkę w celu jej wypełnienia.
Po iniekcji ważne jest wymasowanie miejsce iniekcji w celu rozprowadzenia Beautifill Deep jednolicie na całej powierzchni. Bezpośrednio po zabiegu lekarz może wmasować krem z witaminą K lub inny preparat ograniczający możliwość pojawienia się drobnych siniaczków. Efekt końcowy terapii może wymagać uzupełnienia Beautifill Deep w celu osiągnięcia pożądanego efektu.
Uwaga! Prawidłowa technika wstrzyknięcia jest kluczem do skutecznej terapii.
Po zabiegu wszystkie zużyte strzykawki, igły i resztki niewykorzystanego produktu należy usunąć zgodnie z procedurami.

Przechowywanie Beautifill Deep
Przechowywać w temperaturze 2-25°C. Nie zamrażać.
Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.
Data ważności:
2018.01
Certyfikat: CE

UWAGA!

KWAS TYPU WYPEŁNIACZ!!
DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO PRZEZ ODPOWIEDNI PERSONEL
Z WYKSZTAŁCENIEM MEDYCZNYM I/LUB PRZESZKOLENIEM Z UŻYTKOWANIA KWASÓW HIALURONOWYCH USIECIOWANYCH!


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 24 1020 5356 0000 1302 0151 8729
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT