KVERNELAND Odkładnica przedpłużka 066880 / 066881 (6999605728)

zakończona
55,35 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 22,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
  • lokalizacja: Borek Wlkp, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka maszyny: inna

opis

UNIROL PARTS SP.Z O.O. SP. K.
ul.Powstańców Wlkp. 11a,
63-810 Borek Wielkopolski
tel. +48 65 575 87 17,
fax. +48 65 5715 740
e-mail: m.kret@grupaunirol.p­l
Godziny otwarcia 8 00-16 00

1. Za pobraniem
2. Przedpłata na konto:
Alior Bank S.A.
84249000050000453077­684318
Wystawiamy fakturę VAT

Przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD:
1. Za pobraniem:
- paczka do 31,5 kg -26zł

- paczka do 63 kg -46zł
- paczka której wartość
przekracza 1200zł brutto -
transport gratis.

2. Przedpłata na konto:
- paczka do 31,5 kg -22zł

- paczka do 63 kg -43zł
- paczka której wartość
przekracza 1200zł brutto -
transport gratis.

Grupa UNIROL
Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży części zamiennych do maszyn rolniczych. Części prezentowane w naszej ofercie pasują do maszyn najczęściej spotykanych w Polsce. Dzięki importowanym, specjalistycznym gatunkom stali i dbałości o procesy produkcyjne spełniają wymagania norm zachodnioeuropejskich.

Odkładnica przedpłużka

KVERNELAND

NR. 066880/066881


Po zakupie proszę wybrać stronę prawą bądź lewą.

Posiadamy w ofercie części do maszyn uprawowych i okopowych:

ACCORD - AMAZONE - BECKER - HORSCH - FARMET - FORTSCHRITT - GREGOIRE&BESSON - KRONE - KÖCKERLING - KUHN - KVERNELAND - LEMKEN - MASCHIO - NIEMEYER - ÖVERUM - RABEWERK -
UNIA GRUDZIĄDZ -
VÄDERSTAD - VOGEL&NOOT - HOLMER - GRIMME - KLEINE - ROPA

Cena dotyczy tylko części zakupionych poprzez serwis Allegro. Oryginalne numery podano tylko do celów porównawczych. Możliwość dokupienia śrub.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 22,00 zł

Lokalizacja: Borek Wlkp, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
26,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

UNIROL PARTS
Powstańców Wlkp.
63-810 Borek Wlkp.
Dodatkowe informacje

1. Wszelkie reklamacje mogą być zgłaszane w formie pisemnej na adres SPÓŁKI lub mailem na adres mailowy SPÓŁKI. 2. W przypadku jeżeli sprzedaż następuje osobie fizycznej, która nabywa towar w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, zasady postępowania reklamacyjnego określa w szczególności ustawa z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. 3. Informujemy, że każdy Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym celu została udostępniona unijna platforma internetowa ODR, dostępna pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma ODR stanowi interaktywna i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

UNIROL PARTS
Powstańców Wlkp.
63-810 Borek Wlkp.

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Klient, jeśli zawarł umowę jako konsument, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie winno być wysłane na adres SPÓŁKI. 2. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. W konsekwencji Klient powinien niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni, dokonać zwrotu towaru, na adres SPÓŁKI. Zwrot uiszczonej łącznej ceny nastąpi na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu, zaś w braku wskazania rachunku, na rachunek z którego dokonano zapłaty, jeżeli Klient wybrał formę przedpłaty. W braku wskazania rachunku w oświadczeniu i w braku rachunku zwrotnego SPÓŁKA niezwłocznie zwróci się do Klienta o podanie danych umożliwiających jej dokonanie zwrotu łącznej ceny 3. Klient jeśli zawarł umowę jako konsument, może na zasadach określonych powyżej odstąpić od części umowy, jeżeli jednym zamówieniem objął kilka towarów. W takim wypadku obowiązek zwrotu towaru i ceny za ten towar dotyczą tej części zamówienia, z której Klient zrezygnował. 4. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi - konsumentowi w wypadkach: 1) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; 2) w innych wypadkach, jeżeli przewidują to przepisy prawa.

O sprzedającym
UNIROLPARTS
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

email: m.kret@grupaunirol.pl
telefon: 65 57 58 717