Kurs SITA gratis przesyłka 25 lat gwar. PRODUCENT (6948203878)

zakończona
356,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
  • Przesyłka kurierska gratis
  • lokalizacja: Szczytno, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Przedmiotem aukcji jest:

Dowolnie wybrany kurs językowy, oferta specjalna na 25- lecie istnienia firmy.

W cenie 356 zł otrzymacie Państwo :

-  Kurs językowy w skład którego wchodzi podręcznik, 6 płyt CD i karta microSD.

-  Gratis muzyka relaksacyjna na CD „Energie Życia”

-  Gratis przesyłka pobraniowa.

Na innych moich aukcjach możecie Państwo kupić:

- Urządzenie systemowe SITA z Gwarancją na 25 lat.

- Słuchawki multimedialne bezprzewodowe z możliwością odtwarzania kart microSD, radiem, zestawem samochodowym Bluetooth 4.1, audio sharing, do 40 godzin słuchania muzyki i z szybkim 2 godzinnym ładowaniem i gwarancją na 24 miesiące.

Uczysz się w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu, teraz bez zbędnych kabli i odtwarzacza CD.

Wystarczy włożyć do słuchawek kartę microSD z wybranym kursem i zacząć naukę w wyjątkowy nowy sposób oferowany przez firmę SITA.

Wybierając kursy wystarczy w wiadomości dla sprzedającego podać kod kursu.

Zestawienie kursów które posiadamy w swojej ofercie:

Język angielski - kurs podstawowy CD - poziom 1

KOD KURSU: AP1

Tematy lekcji: Co u Ciebie słychać?, Cześć, Rozmowy telefoniczne, List do Nelly, Zakupy, Nowy dom, Urlopy, Lekcja w szkole wieczorowej, W biurze podróży, Na dworcu.

Gramatyka: to be, tworzenie liczby mnogiej, wyrazy pytające, forma -ing, Simple Present, liczebniki główne, Simple Future, Simple Past, zaimki zwrotne, stopniowanie przymiotników, "anybody", "somebody", czasowniki posiłkowe.

Ilość słów i zwrotów - 828 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - kurs podstawowy CD - poziom 2

KOD KURSU: AP2

Tematy lekcji: U lekarza, W banku, Zajęcia na wieczór, W restauracji, W teatrze, Zaproszenia, Jak korzystać z środków komunikacji, Na komisariacie policji, Na stacji benzynowej, U fryzjera, W drogerii, Obiad u Bartonów, Czas wolny, Rozmowa o najświeższych wiadomościach, Wycieczka po Londynie.

Gramatyka: Present Perfect, zaimki dzierżawcze, zaimki wskazujące, strona bierna, Past Perfect, would, zaimki twierdzące, zaimki przeczące, Gerund (ing), going to.

Ilość słów i zwrotów - 761 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - średnio zaawansowany CD - poziom 1

KOD KURSU: AS1

Tematy lekcji: Opinie na temat wpływu środków masowego przekazu, Prywatne i państwowe stacje nadawcze, Komputer w naszym codziennym życiu, Jak starać się o pracę, Zbrodnia i przemoc, Zanieczyszczenie środowiska jest sprawą każdego z nas, Wrażenia z Anglii, Rozważania o starzeniu się, W poszukiwaniu nowego domu.

Gramatyka: przymiotnik czy przysłówek, zdania względnie określające, Past Continous, strona bierna w czasie przeszłym, użycie imiesłowu zamiast zdania względnego, przedimek określony, mowa zależna, ułomne czasowniki modalne.

Ilość słów i zwrotów - 644 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - średnio zaawansowany CD - poziom 2

KOD KURSU: AS2

Tematy lekcji: Zmieniający się przemysł, Skutki bezrobocia, Sport i wypoczynek, Geografia, Biblioteka, Transport, Niedole konsumentów, Teatr, Rząd, Urlop.

Gramatyka: Liczebniki porządkowe, wyrazy określające liczbę i ilość, nazwy krajów i miejscowości, zaimek nieokreślony „one”, czasownik „to want”,kolejność czasów w zdaniach warunkowych, So, neither/nor, strona bierna w czasie przyszłym.

Ilość słów i zwrotów - 626 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - Idiomy - poziom 1

KOD KURSU: AI1

Tematy lekcji: W kuchni, Na dworcu kolejowym, W biurze, W pokoju, W banku, U dentysty, W hotelu, Wypadek drogowy, U chirurga.

Ilość słów i zwrotów - 250.

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - Idiomy - poziom 2

KOD KURSU: AI2

Tematy lekcji: W agencji podróży, Na lotnisku, Na plaży, W pubie, W biurze, W domu, W restauracji, Na ulicy.

Ilość słów i zwrotów - 250.

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - Let`s talk business - poziom 1

KOD KURSU: ALTB1

Kurs specjalistyczny - biznesowy, obejmuję słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy.

Tematy lekcji: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, W dziale sprzedaży, Zagrożenie strajkiem, Problemy z wewnętrznym bezpieczeństwem, Poszukiwanie nowego rynku, Scedowanie odpowiedzialności, Wypadek w fabryce, Wejście na rynek amerykański.

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - Let`s talk business - poziom 2

KOD KURSU: ALTB2

Kurs specjalistyczny - biznesowy, obejmuję słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy.

Tematy lekcji: Zajęcie się reklamacją, Rozmowy z kandydatami do pracy, Wypadki się zdarzają, Rewolucyjny przełom, Przygotowanie do targów, Problemy finansowe, Problemy rodzinne, Na targach handlowych, Zmiana przywództwa, Ostateczny termin.

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język angielski - Marketing

KOD KURSU: AM1

W kursie tym mówi się wyłącznie po angielsku - w wersji amerykańskiej

Tematy lekcji: Wstęp do pojęcia marketingu, Zasady polityki produktu, Ukierunkowanie i segmentacja rynku, Tworzenie nowych produktów, Opracowywanie efektywnej strategii reklamowej, Promocja sprzedaży i tworzenie opinii publicznej, Zarządzanie sprzedażą i realizacja strategii, Marketing międzynarodowy, Badanie rynku i kontrolowanie marketingu, Doroczny bankiet z okazji przyznania nagród Amerykańskiego Stowarzyszenia Menadżerów Produktu. Reklamacja, Rozmowy z kandydatami do pracy, Wypadki się zdarzają, Rewolucyjny przełom, Przygotowanie do targów, Problemy finansowe, Kryzys w rodzinie Crabtree, Na targach handlowych, Zmiana przywództwa, Ostateczny termin.

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język niemiecki - kurs podstawowy CD - poziom 1

KOD KURSU: DP1

Tematy lekcji: Dzień dobry, Mamy gości, Jak się tam dostać, Na dworcu, Przy informacji, Przy kasie, Na peronie, Moja rodzina, Rozmowa telefoniczna, W liście, W restauracji, W domu, W supermarkecie, Przy kasie, Bank i poczta, Kto nakryje do stołu, U lekarza, W rejestracji, W aptece.

Gramatyka: wskazówki dotyczące pisowni (wielkie litery, przegłos), czas teraźniejszy (kommen, wohnen), zdania pytające, szyk wyrazów w zdaniu, zdania pytające, forma grzecznościowa, czas teraźniejszy (laufen, geben, sehen), rodzajniki, czas teraźniejszy (verreisen, warten), czasowniki rozdzielnie złożone, sein, liczebniki główne 1-100, haben, liczba mnoga, jak zwracać się do kogoś w liście, podawanie czasu, liczba mnoga 2, przeczenia (nicht, nein, nichts, kein), biernik, czasowniki modalne, rzeczowniki określające wagę, pojemność i wartość, przyimki z biernikiem (für, in, an, auf), forma grzecznościowa trybu rozkazującego, liczba mnoga trybu rozkazującego, zaimek dzierżawczy, przyimek ohne, doch, liczba pojedyncza trybu rozkazującego, dürfen, gegen.

Ilość słów i zwrotów - 780 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język niemiecki - kurs podstawowy CD - poziom 2

KOD KURSU: DP2

Tematy lekcji: W domu, W piekarni, W sklepie mięsnym, Na targu, Na stacji benzynowej, Na miejscu wypadku, Przeprowadzka, W domu towarowym, W biurze podróży, Urodziny, Wieczorem, Przygotowania do podróży, Uczniowie, W wolnym czasie.

Gramatyka: liczebniki główne powyżej 100, czas przyszły, celownik, zaimki wskazujące, czasowniki zwrotne, przyimki, czas przeszły dokonany, przymiotnik, liczebniki porządkowe, zaimek wskazujący, daty, stopniowanie przymiotników, rodzaje porównań, przyimek zwischen, zaimek nieokreślony jeder, jede, jedes, jemand/niemand, storna bierna, czas przeszły (Imperfekt), czasownik mögen, zdania poboczne, zdanie okolicznikowe przyczyny, zdanie warunkowe, zdanie dopełnieniowe, zdanie przydawkowe, zwrot idiomatyczny - was für ein...?, zdanie okolicznikowe czasu - welcher, welche, welches.

Ilość słów i zwrotów - 995 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język niemiecki - średnio zaawansowany CD - poziom 1

KOD KURSU: DS1

Tematy lekcji: Prace domowe, Rocznica ślubu, W restauracji, Wymarzone mieszkanie, Listy, W domu towarowym, W dziale z konfekcją, W dziale sportowym, Na poczcie, Przy okienku pocztowym, Różne rodzaje korespondencji.

Gramatyka: zdanie poboczne podmiotowe i orzecznikowe, skład zdania podrzędnego, szyk zdania pobocznego, najczęstsze spójniki zdania podrzędnego, zdanie poboczne okolicznika miejsca, zdanie poboczne przedmiotowe.

Ilość słów i zwrotów - 473 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 11 płyt CD Audio plus microSD

Język niemiecki - średnio zaawansowany CD - poziom 2

KOD KURSU: DS2

Tematy lekcji: Podróż, Na dworcu, Urlop, Listy, W pociągu, Trochę literatury, Na granicy, Nieporozumienie, Reporter opowiada, Awaria na szosie, Telefonowanie.

Gramatyka: zdanie poboczne okolicznika przyczyny ze spójnikiem da, warianty szyku zdania pobocznego, zdanie poboczne okolicznika przyczyny ze spójnikiem weil, zdanie poboczne przydawkowe, zaimek względny, zdanie poboczne dopuszczalne, zdanie poboczne okolicznika czasu.

Ilość słów i zwrotów - 356 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 11 płyt CD Audio plus microSD

Język francuski - podstawowy CD - poziom 1

KOD KURSU: FP1

Tematy lekcji: Spotkanie, Na lotnisku, Wakacyjne plany, W nieznanym mieście, W Paryżu, Rozmowa telefoniczna, Co jemy?, W sklepie mięsnym, Na targu, Niemka w Lyonie, Przygotowanie do podróży, W hotelu.

Gramatyka: zdanie pytające, czasowniki posiłkowe avoir i etre, zaimki osobowe akcentowane, rodzaj żeński liczba pojedyncza, łączenia międzywyrazowe, rodzajnik męski i żeński liczba mnoga, forma przecząca, przyimek a, dopełnienie bliższe i dalsze, czasowniki regularne zakończone na -er, tryb rozkazujący czasowników regularnych, zdania pytające z est-ce que, liczebniki 0-10, liczebniki porządkowe, czasowniki regularne zakończone na -ir, zaimek przymiotny wskazujący, przyimek de, rodzajnik cząstkowy, inwersja gramatyczna, przymiotnik, tryb rozkazujący - liczba pojedyncza, zaimek en, czasowniki zakończone na re, przysłówek, stopniowanie przymiotników i przysłówków, zaimek przymiotny dzierżawczy, totu jako przymiotnik, czas przyszły złożony.

Ilość słów i zwrotów - 648 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język francuski - podstawowy CD - poziom 2

KOD KURSU: FP2

Tematy lekcji: Kradzież, W mieście, Grypa, U lekarza, Pod witryną sklepową, W dużym magazynie, Zjednoczona Europa, List, Odpowiedź, W restauracji, Po posiłku, Audycja radiowa, Samotność, Wypadek samochodowy.

Gramatyka: czas imparfait, przeczenie w czasie passé composé, stopniowanie przysłówka, czasowniki nieregularne aller, faire, prendre, vouloir, oznaczanie czasu, czas future composé (future proche), zaimek względny qui, que, zaimek osobowy pierwszej i drugiej osoby w roli dopełnienia, zaimek osobowy trzeciej osoby, nazwy miesięcy, zgodność formy imiesłowu, rozróżnienie między an i année, zaimek dzierżawczy, zaimek en, czas przeszły prosty, zaimek y, zastosowanie zaimka osobowego w twierdzącej formie trybu rozkazującego, imiesłów przysłówkowy, liczby od 70 do 90, conditionel présent, zdania warunkowe, czasowniki zwrotne, rozróżnienie między soir i soirée.

Ilość słów i zwrotów - 888 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język włoski - podstawowy CD

KOD KURSU: IP1

Tematy lekcji: Przyjazd do Rzymu, Interesująca rozmowa, Ileż pytań, W hotelu Fontana, W gospodzie, Na targu, Carla kupuje bilety, Dwa wiele mówiące listy, Carla natychmiast odpisuje, Co za niespodzianka, Zaproszenie na kolację.

Gramatyka: czas teraźniejszy czasowników essere, stare i avere, rodzaj i liczba rzeczowników, rodzajnik określony, rodzajnik nieokreślony, zaimki pytające, łączenie przyimków a, da, di z rodzajnikami określonymi, rodzaj i liczba przymiotnika, zgodność przymiotników z rzeczownikami i czasownikiem essere, wyrażenia bezosobowe, formy trybu rozkazującego czasowników regularnych, przeczenie w trybie rozkazującym, nieakcentowane zaimki osobowe, tworzenie czasu teraźniejszego czasowników -are,- (z VAT)ere,- (z VAT)ire, liczebniki, zaimki wskazujące, czas przyszły, czas przyszły prosty, tworzenie czasu przeszłego, godziny, stopniowanie przymiotników, porównania, nieregularne formy stopni przymiotników, miesiące.

Ilość słów i zwrotów - 717 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

Język hiszpański - podstawowy CD

KOD KURSU: HP1

Tematy lekcji: Pierwszy kontakt ... i trochę później, W barze, Rozmowa telefoniczna, Na ulicy, W domu towarowym, W biurze podróży w Barcelonie, Czas wolny, Rodzina i przyjaciele, W katedrze Grenady.

Gramatyka: czas teraźniejszy czasowników ser, llamarse i vivir, akcent i akcent graficzny, czas teraźniejszy czasowników beber i querer, zaimki osobowe, przymiotnik, odmiana rzeczowników, przeczenie, liczebniki główne, czas teraźniejszy czasowników tener, poder, saber, ir, estar, ver, seguir, formy ściągnięte rodzajników, zaimki wskazujące, liczebniki porządkowe, duże litery, zaimki osobowe mocne, czas teraźniejszy czasowników gustar, parecer, quedarse, encontrar, preferir, zaimki wskazujące, wyrażanie zamiarów, czasy teraźniejsze czasowników salir, venir, hacer, jugar, poner, godziny, dni tygodnia i pory dnia, formy mocne zaimków osobowych z przyimkiem con, bliska przyszłość, zaimki dzierżawcze, forma nieosobowa czasownika, wyrażanie zakazu i zezwolenia, wyrażanie konieczności i przyczyny.

Ilość słów i zwrotów - 914 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).

Nośnik: 6 płyt CD Audio plus microSD

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: Dożywotnia