Kurs ESKK: WŁOSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH komplet (6482670442)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • Paczka24 20,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • okładka: miękka z obwolutą
 • kondycja: bez śladów używania
 • przeznaczenie: do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych

Kurs „Włoski dla początkujących”

TYLKO NA TEJ AUKCJI KOMPLET MATERIAŁÓW DO NAUKI JĘZYKA WŁOSKIEGO WRAZ Z KURSEM ONLINE (odpowiadający 2 rocznym kursom stacjonarnym)
ZA JEDYNE 799 zł.

Nie przepłacaj! Teraz kurs ESKK ponad 60% taniej!

Opis kursu:

Kurs „Włoski dla początkujących” krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki języka włoskiego. Na rynku dostępnych jest niewiele szkoleń, oferujących tak różnorodne narzędzia do przyswajania wiedzy. Zeszyty ćwiczeń, nagrania audio oraz ciekawe dialogi na platforma online sprawią, że nauka włoskiego będzie nie tylko przyjemna ale też zabawna.

Zadbaliśmy o to, by lekcje były dla Ciebie jak najbardziej wartościowe. Stopniowo poznasz 4000 słów i wyrażeń, zasady gramatyki oraz zwroty „gotowe do użycia”. Kurs włoskiego w ESKK to także ciekawostki i informacje na temat włoskiej kultury oraz zwyczajów.


Co otrzymujesz:

 • zeszyty lekcyjne (podręczniki)

Kurs składa się z 20 zeszytów zawierających 40 lekcji i umożliwia poznanie 4000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał jest porcjowany i tak skonstruowany, abyś na opanowanie poszczególnych części lekcji nie poświęcał więcej niż pół godziny. Każda lekcja zawiera wiele ciekawych ćwiczeń, bazujących na sytuacjach z życia codziennego.

 • kurs online

Kurs online to profesjonalne narzędzia do nauki włoskiego stworzone
w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online sprawiają, że nauka staje się przyjemna
i niezwykle skuteczna.
Kurs online zawiera: 2000 interaktywnych ćwiczeń
i przykładów, mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału oraz moduł nagrywania wymowy i porównanie jej z wymową oryginalną.

 • dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymasz dźwięki do lekcji (łącznie ponad 17 godzin nagrań) na dwóch płytach w formacie mp3 oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Włosi. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

 • audiobooka

Audiobook to kurs „Włoski dla początkujących” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online oraz nagrany na dwóch płytach,
w wygodnym formacie mp3. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za włoskim lektorem. To ponad 21 godzin profesjonalnie przygotowanego materiału do słuchania w samochodzie, na spacerze czy
w czasie podróży.

 • prace domowe

Każdy podręcznik kończy się pracą domową, którą możesz wysłać swojemu nauczycielowi do sprawdzenia.

 • opiekę indywidualnego nauczyciela

Doświadczony lektor języka włoskiego będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci problemy i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce. Nauczyciel nie wystawia ocen.

 • segregator oraz dodatki multimedialne

Z kursem otrzymasz segregator na materiały lekcyjne. Oferujemy również dostęp do dodatków multimedialnych np. programu do nauki słówek MemoPlus.

____________________­___________________

Kompletny kurs „Włoski dla początkujących” umożliwia naukę włoskiego od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Skuteczna nauka słów, zwrotów
i wyrażeń „z życia wziętych” (gotowych do użycia). Współczesny język, ćwiczenia „blisko życia”. Materiały są kompletne – nie potrzebujesz żadnych dodatkowych pomocy, aby nauczyć się włoskiego.

EFEKT : Szybkie Postępy w Nauce Języka Włoskiego! Sprawdź - Pobierz Lekcje ZA DARMO:

Lekcja Próbna Kursu drukowanego >>>

Lekcja 1-2 Kursu Online >>>

„Włoski dla początkujących” ESKK to:

 • 25 lat doświadczeń w nauczaniu na odległość
 • ponad 1 000 000 zadowolonych klientów kursów językowych
 • korzystasz z różnorodnych dodatków kursu online, podręczników, dźwięków do lekcji, materiałów do słuchania -audiobooka i innych dodatków multimedialnych.
 • porcjowana wiedza (nie przemęczasz się)
 • opieka nauczyciela – tego nie znajdziesz w innym kursie do samodzielnej nauki
 • słownictwo przydatne w życiu, zwroty gotowe do użycia
 • pełna swoboda – sam decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz, zdobywając nowe umiejętności językowe!

Program kursu:

Pakiet 1 – lekcje 1-2

Słownictwo: państwa, narodowości, powitania, pożegnania, przedstawianie, wskazywanie i opisywanie osób, wiek, zawód, liczebniki 1-20.

Gramatyka: alfabet i literowanie; wymowa; czasowniki „essere”, „stare”, „avere”, „fare”; przeczenie; odmiana rzeczowników i przymiotników; rodzajnik określony i nieokreślony.

Pakiet 2 – lekcje 3-4

Słownictwo: rzeczy codziennego użytku, określanie właściciela – wyrażanie posiadania, rodzina, dni tygodnia, pory dnia, godziny, wskazywanie celu ruchu i miejsc pobytu, liczebniki 21-100.

Gramatyka: zaimki dzierżawcze, zaimki wskazujące; konstrukcja „c’è”; przyimki „a”, „in”; czasowniki regularne I koniugacji, czasownik „andare”.

Pakiet 3 – lekcje 5-6

Słownictwo: miesiące, daty, posiłki, artykuły spożywcze, garderoba, kolory, liczebniki 101-1.000.000.

Gramatyka: czasowniki regularne II i III koniugacji; czasowniki modalne, czasowniki „dovere”, „sapere”; przyimki „di”, „da”, „su”, „per”, „con”; rzeczowniki nieodmienne.

Pakiet 4 – lekcje 7-8

Słownictwo: dom, mieszkanie, lokalizowanie przedmiotów, codzienne czynności.

Gramatyka: przyimki złożone z rodzajnikami; czasowniki nieregularne; czasowniki zwrotne; imiesłów współczesny w konstrukcji ze „stare”.

Pakiet 5 – lekcje 9-10, ćwiczenia utrwalające cz. I

Pakiet 6 – lekcje 11-12

Słownictwo: bar, restauracja, pizzeria, nazwy sklepów, kierunki, wskazywanie i pytanie o drogę, składanie propozycji, akceptowanie, przyjmowanie i odmowa zaproszeń.

Gramatyka: przymiotniki „poco”, „molto”, „tanto”, „troppo”; liczba mnoga przymiotników i rzeczowników zakończonych na „-co”, „-go”, „-ca”, „-ga”; czasownik „venire”; czasowniki „uscire” i „riuscire”; tryb rozkazujący bezpośredni, zaimek „ci”; konstrukcja „ci vuole”.

Pakiet 7 – lekcje 13-14

Słownictwo: zakupy w sklepie spożywczym, produkty, wyrażanie preferencji, wykształcenie, praca, CV, formalności związane z pobytem we Włoszech.

Gramatyka: zaimki osobowe zastępujące dopełnienie bliższe; rodzajnik cząstkowy; czasowniki „dare” i „piacere”; konstrukcje „fare” + bezokolicznik i „stare per” + bezokolicznik; przeczenia.

Pakiet 8 – lekcje 15-16

Słownictwo: dworzec, podróż pociągiem, środki komunikacji miejskiej, opowiadanie o wydarzeniach przeszłych, pisanie listu, pogoda.

Gramatyka: imiesłów przeszły bierny – formy regularne i nieregularne; czas przeszły „passato prossimo”: tworzenie, użycie, występowanie z czasownikami modalnymi oraz przysłówkami.

Pakiet 9 – lekcje 17-18

Słownictwo: poczta, bank, upodobania kulinarne, hobby, zainteresowania.

Gramatyka: „passato prossimo” z zaimki osobowymi zastępującymi dopełnienie bliższe; czasowniki odmieniane w czasie przeszłym z „avere” lub z „essere”; zaimki osobowe w formie akcentowanej; zaimek cząstkowy „ne”.

Pakiet 10 – lekcje 19-20, ćwiczenia utrwalające cz. II

Pakiet 11 – lekcje 21-22

Słownictwo: porównania, wyrażanie zachwytu i radości oraz żalu, smutku i rozczarowania.

Gramatyka: stopniowanie przymiotników; tworzenie przysłówków odprzymiotnikowych; stopniowanie przysłówków; zwroty typu „czasownik + przysłówek przestrzenny”.

Pakiet 12 – lekcje 23-24

Słownictwo: części ciała, zdrowie, choroby, wizyta u lekarza, sporty, prośby o przysługę, pożyczkę itp.

Gramatyka: zaimki nieakcentowane dopełnienia bliższego; rzeczowniki zmieniające rodzaj w liczbie mnogiej; zaimki osobowe kombinowane; przedrostek „ri-”.

Pakiet 13 – lekcje 25-26

Słownictwo: wakacje, podróże, hotel, rezerwacja, wyrażanie zamiarów, planów, reakcje.

Gramatyka: czas przyszły „futuro semplice”; czas przyszły „futuro anteriore”; partykuły „ci” oraz „ne”; zdania warunkowe.

Pakiet 14 – lekcje 27-28

Słownictwo: jazda samochodem, komunikowanie się za pomocą osiągnięć współczesnej techniki.

Gramatyka: strona bierna; formy nieosobowe czasowników; czasowniki złożone „farcela” i „andarsene”.

Pakiet 15 – lekcje 29-30, ćwiczenia utrwalające cz. III

Pakiet 16 – lekcje 31-32

Słownictwo: uczenie się i studiowanie, kino i film.

Gramatyka: czas przeszły niedokonany „imperfetto”; kombinacje „passato prossimo” i „imperfetto” w zdaniach czasowych i w zdaniach przyczynowo-skutkowy­ch.

Pakiet 17 – lekcje 33-34

Słownictwo: wyrażanie próśb, pragnień, zaproszeń i odmowy w formie grzecznościowej; zawieranie małżeństwa, uroczystości rodzinne.

Gramatyka: tryb warunkowy czasu teraźniejszego „condizionale presente”; czasownik złożony „cavarsela”; zaimki względne w funkcji podmiotu; zaimki względne w funkcji dopełnienia bliższego i dopełnienia dalszego.

Pakiet 18 – lekcje 35-36

Słownictwo: ekologia, kataklizmy naturalne.

Gramatyka: tryb „congiuntivo”; zaimki względne wyrażające przynależność.

Pakiet 19 – lekcje 37-38

Słownictwo: przepisy kulinarne, wydawanie poleceń.

Gramatyka: forma twierdząca i przecząca trybu rozkazującego; tryb rozkazujący z zaimkami; „congiuntivo imperfetto” w zdaniach warunkowych.

Pakiet 20 – lekcje 39-40, ćwiczenia utrwalające cz. IV

Zdobądź certyfikat:

Możesz przystąpić do egzaminu TELC. Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów
i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

„Włoski dla początkujących” – komplet materiałów - Teraz 60% taniej!

Kurs włoskiego dla początkujących to solidne podstawy włoskiego, a nawet więcej!

Kurs nastawiony jest na komunikację i uczy przydatnych zwrotów z życia wziętych. Po jego ukończeniu z łatwością poradzisz sobie w podróży (kupisz bilet, zapytasz
o drogę), u lekarza, czy w restauracji (zamówisz danie, uiścisz rachunek). Zrobienie zakupów, skorzystanie
z usług banku czy poczty, a także zagadnienia związane
z poszukiwaniem pracy i biznesem nie sprawią Ci najmniejszego kłopotu.

Dzięki materiałom audio osłuchasz się z językiem włoskiem, jego brzmieniem i nabierzesz umiejętności
w posługiwaniu się nim. Nauczysz się relacjonować wydarzenia, opowiadać historie, określać plany wakacyjne.
Będziesz potrafił zaplanować podróż, zarezerwować hotel czy poruszać się środkami komunikacji miejskiej. Co więcej, kurs pozwoli Ci poznać słownictwo z zakresu relacji rodzinnych, wyrażania uczuć a nawet zagadnień ekologicznych.

Ponad 60% taniej niż w standardowej ofercie!!!

Rozpocznij naukę Włoskiego już Dziś!

Kontakt

Infolinia: 801 101 909
E-mail: allegro@eskk.pl

Dane firmy

ESKK Sp. z o. o.
ul. Forteczna 17a
61-362 Poznań

Konto bankowe

39 1090 1359 0000 0000 3501 8218
BZ WBK III o/Poznań

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua