Kurs ESKK: PORTUGALSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH komplet (6482669657)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • Paczka24 20,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • okładka: miękka z obwolutą
 • kondycja: bez śladów używania
 • przeznaczenie: do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych

Kurs „Portugalski dla początkujących”

TYLKO NA TEJ AUKCJI KOMPLET MATERIAŁÓW DO NAUKI JĘZYKA PORTUGALSKIEGO WRAZ Z KURSEM ONLINE (odpowiadający 2 rocznym kursom stacjonarnym)
ZA JEDYNE 799 zł.

Nie przepłacaj! Teraz kurs ESKK ponad 60% taniej!

Opis kursu:

Portugalski dla początkujących” to idealny kurs dla osób, które chcą nauczyć się języka oraz poznać kulturę i obyczaje Portugalii. Nauka portugalskiego
w trakcie kursu poprowadzi Cię od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego.

Kurs posiada opcję online, co oznacza, że oprócz standardowych podręczników i dźwięków do lekcji, otrzymasz także dostęp do platformy
z aplikacjami
, które pomogą Ci szybciej i łatwiej opanować język portugalski. Ponad 25 lat doświadczenia w edukacji na odległość, pozwoliło nam stworzyć szkolenie, które w przystępnej formie przekaże Ci około 3000 zwrotów i słów przydatnych w codziennych sytuacjach. Elastyczna forma nauki na odległość oraz ciekawe ćwiczenia i zadania pozwalają na efektywną, a co więcej - przyjemną naukę
.


Co otrzymujesz:

 • zeszyty lekcyjne (podręczniki)

Kurs składa się z 20 zeszytów zawierających 40 lekcji, które umożliwiają poznanie 3000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał w lekcjach jest porcjowany. Dzięki temu na opanowanie każdej części wystarczy poświęcić pół godziny (nie przemęczasz się). Materiały zawierają wiele ciekawych ćwiczeń bazujących na współczesnym języku (uczysz się zwrotów „gotowych do użycia”).

 • kurs online

Kurs online to profesjonalne narzędzia do nauki portugalskiego stworzone
w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online sprawiają, że nauka staje się przyjemna
i niezwykle skuteczna. Kurs online zawiera: 2000 interaktywnych ćwiczeń
i przykładów
, mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału oraz moduł nagrywania wymowy i porównanie jej z wymową oryginalną.

 • dźwięki do lekcji - ponad 17 godzin nagrań!

W ramach kursu otrzymasz dźwięki do lekcji (łącznie ponad 17 godzin nagrań) na dwóch płytach w formacie mp3 oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Portugalczycy. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

 • prace domowe

Każdy podręcznik kończy się pracą domową, którą możesz wysłać swojemu nauczycielowi do sprawdzenia.

 • opiekę indywidualnego nauczyciela

Doświadczony lektor języka portugalskiego będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci problemy i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce. Nauczyciel nie wystawia ocen.

 • segregator oraz dodatki multimedialne

Kurs zawiera segregator na materiały lekcyjne. Oferujemy również dostęp do dodatków multimedialnych np. programu do nauki słówek MemoPlus.Kompletny kurs „Portugalski dla początkujących” umożliwia naukę portugalskiego od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Skuteczna nauka słów, zwrotów i wyrażeń „z życia wziętych” (gotowych do użycia). Współczesny język, ćwiczenia „blisko życia”. Materiały są kompletne – nie potrzebujesz żadnych dodatkowych pomocy, aby nauczyć się portugalskiego.

EFEKT : Szybkie Postępy w Nauce Języka Portugalskiego! Sprawdź - Pobierz Lekcje ZA DARMO

Lekcja Próbna Kursu Drukowanego >>>

Lekcja 1-2 Kursu Online >>>

Dlaczego warto:

 • 25 lat doświadczeń w nauczaniu na odległość
 • ponad 1 000 000 zadowolonych klientów kursów językowych
 • korzystasz z różnorodnych dodatków kursu online, podręczników, dźwięków do lekcji i innych dodatków multimedialnych
 • porcjowana wiedza (nie przemęczasz się)
 • opieka nauczyciela – tego nie znajdziesz w innym kursie do samodzielnej nauki
 • słownictwo przydatne w życiu, zwroty gotowe do użycia
 • pełna swoboda – sam decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz, zdobywając nowe umiejętności językowe!

Program kursu:

Pakiet 1 – lekcje 1-2

Słownictwo: formy pozdrowienia, przedstawianie siebie i innych, opowiadanie o sobie, zawody, zwroty w rozmowach formalnych i nieformalnych, liczebniki 0-10.

Gramatyka: zaimki osobowe i dzierżawcze, odmiana podstawowych czasowników (być, mieć), pytania i przeczenia, rodzaj i liczba mnoga rzeczowników, formy chamo-me, chama-se, rodzajnik (1), odmiana w czasie teraźniejszym czasowników regularnych zakończonych na –ar.

Pakiet 2 – lekcje 3-4

Słownictwo: narodowości i kraje, podawanie czasu, dni tygodnia i pory dnia, liczebniki 11-100 oraz dziesiątki.

Gramatyka: rodzajnik (2), czasownik estar, niektóre przyimki, formy łączne rodzajnika i przyimków, spójniki, odmiana w czasie teraźniejszym czasowników regularnych zakończonych na –er.

Pakiet 3 – lekcje 5-6

Słownictwo: opisywanie miejsca, sklep, nazwy artykułów spożywczych, liczebniki (setki i tysiące).

Gramatyka: zaimki wskazujące (formy skrócone z przyimkami), przysłówki miejsca (tu, tam), podstawowe przymiotniki, czasownikhaver, przyimki (cd.), zaimki pytające, odmiana w czasie teraźniejszym czasowników zakończonych na –ir.

Pakiet 4 – lekcje 7-8

Słownictwo: rozmowa telefoniczna, opisywanie dnia, nazwy posiłków, składanie życzeń, składanie zamówień.

Gramatyka: przysłówki częstotliwości (sempre, normalmente), czasowniki zwrotne, wyrażanie czynności teraźniejszej ciągłej (estar a fazer), zdania wykrzyknikowe, odmiana czasowników: fazer, conhecer, dizer, querer, poder, ir, vir w czasie teraźniejszym.

Pakiet 5 – lekcje 9-10

Słownictwo: pytanie o drogę i wskazywanie drogi, zakupy, podawanie cen, części garderoby, kolory, liczebniki porządkowe (od pierwszego do dziesiątego).

Gramatyka: tryb rozkazujący formalny i nieformalny, odmiana czasowników ver, saber, ler, trazer, perder w czasie teraźniejszym, stopniowanie przymiotników i przysłówków, wyrażanie przyszłości (ir + bezokolicznik).

Pakiet 6 – lekcje 11-12

Słownictwo: bank, bankomat, wypełnianie formularzy, alfabet, wizyta u lekarza, choroby i dolegliwości, części ciała.

Gramatyka: tryb rozkazujący – zakazy, zaimki w formie dopełnienia, szyk zaimków w zdaniu, odmiana w czasie teraźniejszym czasowników ze zmianą samogłoskową, tryb łączący (Conjuntivo) w czasie teraźniejszym, czasowniki ter que (de) i dever.

Pakiet 7 – lekcje 13-14

Słownictwo: czas wolny, rozrywki, umawianie się na spotkanie, opisywanie osób – wygląd fizyczny i cechy charakteru.

Gramatyka: zaimki osobowe w dopełnieniu bliższym i dalszym, forma absolutna przymiotnika (–íssimo), konstrukcje porównawcze, zaimki nieokreślone, forma imiesłowowa, tryb rozkazujący dla 1 os. lm, odmiana czasownika dar.

Pakiet 8 – lekcje 15-16

Słownictwo: podróżowanie, zwiedzanie, środki komunikacji, rezerwacja, pogoda, klimat, miesiące, pory roku, nazwy kontynentów.

Gramatyka: czas przyszły prosty (Futuro Imperfeito), zdania celowe z para, odmiana czasowników zakończonych na –uir, partkuły i la, odmiana czasownika ouvir.

Pakiet 9 – lekcje 17-18

Słownictwo: opowiadanie o zdarzeniach z przeszłości, pisanie listów formalnych i nieformalnych.

Gramatyka: czas przeszły prosty Pretérito Perfeito Simples, formy przeszłe czasowników regularnych zakończonych na –ar, –er, –iroraz nieregularnych (ir, ser, estar, ter), okoliczniki czasu, i desde (que), zaimki z przyimkami, voltar + bezokolicznik.

Pakiet 10 – lekcje 19-20

Słownictwo: święta Bożego Narodzenia, wyrażanie opinii, opowiadanie o dzieciństwie, porównywanie przeszłości z teraźniejszością, zainteresowania.

Gramatyka: czas przeszły czasowników nieregularnych (fazer, vir, querer, dizer, poder), czas przeszły Pretérito Imperfeito do Indicativo, konstrukcja cada vez mais, costumar + bezokolicznik.

Pakiet 11 – lekcje 21-22

Słownictwo: wakacje, spędzanie wolnego czasu, wyrażanie opinii, turystyka, święta wielkanocne.

Gramatyka: porównanie czasów przeszłych, koniugacja czasowników ter, pôr i crer, forma bezosobowa czasownika, strona bierna w czasie teraźniejszym, regularne formy imiesłowu biernego (Paticípio Passado) czasowników I, II i III koniugacji.

Pakiet 12 – lekcje 23-24

Słownictwo: kuchnia i muzyka portugalska.

Gramatyka: czas przeszły złożony (Pretérito Perfeito Composto), nieregularny imiesłów bierny, tryb łączący w czasie teraźniejszym (Presente do Conjuntivo), konstrukcja bezokolicznikowa.

Pakiet 13 – lekcje 25-26

Słownictwo: regiony Portugalii, z dziejów Portugalii – wielkie odkrycia geograficzne.

Gramatyka: mowa zależna, strona bierna w czasie przeszłym, wyrażenia andar a i acabar a, ir + imiesłów czynny.

Pakiet 14 – lekcje 27-28

Słownictwo: opisywanie osób, hobby, sport, podróż, przepisy drogowe.

Gramatyka: tryb warunkowy (Condicional Presente), mowa zależna – podsumowanie, wyrażenie estar para, konstrukcja zdaniowa podkreślająca podmiot, czasownik ficar.

Pakiet 15 – lekcje 29-30

Słownictwo: tradycje uniwersyteckie (Coimbra), życie rodzinne, małżeństwo.

Gramatyka: tryb łączący w czasie przeszłym (Pretérito Imperfeito do Conjuntivo), łączenie zaimków w dopełnieniu z bezokolicznikiem, konstrukcja zdaniowa podkreślająca dopełnienie, czasowniki parar i falar z przyimkami, łączenie zaimków w dopełnieniu z czasownikiem.

Pakiet 16 – lekcje 31-32

Słownictwo: media, wiadomości, ogłoszenia.

Gramatyka: bezokolicznik odmienny (Infinitivo Pessoal) i nieodmienny (Infinitivo Impessoal), łączenie zaimków w dopełnieniu bliższym z zaimkami w dopełnieniu dalszym, łączenie zaimków z czasownikami.

Pakiet 17 – lekcje 33-34

Słownictwo: zwierzęta domowe, portugalskie wyspy – Azory i Madera, środowisko naturalne.

Gramatyka: czas zaprzeszły Pretérito mais-que-Perfeito Composto, czasowniki modalne, użycie senão i enquanto, wyrażeniea + Infinitivo Pessoal.

Pakiet 18 – lekcje 35-36

Słownictwo: Lizbona i Porto, święta regionalne, portugalskie walki byków.

Gramatyka: czas przyszły trybu łączącego (Futuro do Conjuntivo), zdania warunkowe, zdania z trybem łączącym.

Pakiet 19 – lekcje 37-38

Słownictwo: rynek pracy w Portugalii, pisanie CV, Internet.

Gramatyka: zastosowanie imiesłowu czynnego (Gerúndio), formy Imperfeito w wyrażeniach grzecznościowych, typy zdań złożonych.

Pakiet 20 – lekcje 39-40

Słownictwo: historia języka portugalskiego, na innym kontynencie – Brazylia.

Gramatyka: wyrażenia czasownikowe, szyk przysłówków w zdaniu, porównanie wariantów portugalskiego – strona gramatyczna, leksykalna i fonetyczna.

Zdobądź świadectwo:

Świadectwo ESKK jest cennym dokumentem potwierdzającym poziom umiejętności zdobytych w trakcie kursu. Wystawione przez ESKK – instytucję
o 20-letnim doświadczeniu w edukacji korespondencyjnej – będzie z pewnością Twoim atutem w czasie poszukiwania pracy.

Egzamin

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu i uregulowanie wszystkich należności za otrzymane pakiety lekcyjne. Egzamin przeprowadzany jest w formie pisemnego testu wyboru. Zestawy pytań za każdym razem losowane są komputerowo. Aby zaliczyć egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na ponad połowę pytań.

„Portugalski dla początkujących” – komplet materiałów - Teraz 60% taniej!

Kurs portugalskiego dla początkujących to solidne podstawy portugalskiego, a nawet więcej!

Po ukończeniu kursu z łatwością poradzisz sobie w podróży (na dworcu, na lotnisku). Będziesz umiał zrobić zakupy, skorzystać z usług banku, zamówić danie w restauracji czy barze. Opowiesz o sobie, swojej rodzinie
i zainteresowaniach. Zorganizujesz przyjęcie urodzinowe. Z
agadnienia związane z poszukiwaniem pracy nie sprawią Ci najmniejszego kłopotu.

Bez problemów opowiesz lekarzowi o swoim zdrowiu. Nauczysz się relacjonować wydarzenia, opowiadać historie, określać plany wakacyjne. Co więcej, kurs pozwoli Ci poznać słownictwo z zakresu relacji rodzinnych, świata zwierząt czy środowiska naturalnego.

Ponad 60% taniej niż w standardowej ofercie!!!

Rozpocznij naukę Portugalskiego już Dziś!

Kontakt

Infolinia: 801 101 909
E-mail: allegro@eskk.pl

Dane firmy

ESKK Sp. z o. o.
ul. Forteczna 17a
61-362 Poznań

Konto bankowe

39 1090 1359 0000 0000 3501 8218
BZ WBK III o/Poznań

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua