Kurs ESKK: NAUKA GRY NA PIANINIE komplet (6482673173)

zakończona
399,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • Paczka24 20,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • okładka: miękka z obwolutą
 • kondycja: bez śladów używania

Kurs "Nauka gry na pianinie"

Opis kursu:

Kurs „Nauka gry na pianinie” został opracowany specjalnie dla osób uczących się gry na tym instrumencie samodzielnie. Zagadnienia omawiane w kursie oraz ćwiczenia gry umożliwiają szybkie postępy w nauce gry na pianinie, zarówno w tonacji molowej, jak i durowej. W materiałach sporo uwagi poświęcono także nauce czytania zapisu nutowego. W trakcie kursu ESKK stopniowo nabierzesz technicznej biegłości w grze i nauczysz się wykonywać na pianinie wiele utworów z repertuaru muzyki klasycznej i popularnej. Umiejętność grania z nut pozwoli Ci wydobyć z instrumentu dźwięki wszystkich ulubionych piosenek.

Co otrzymujesz:

 • zeszyty lekcyjne (podręczniki)

Kurs składa się z 12 zeszytów. Materiał kursu jest porcjowany – lekcje składają się z takich samych, logicznie ułożonych elementów. Dzięki temu wiesz, kiedy robić przerwy i każdorazowo przyswajasz spójną, łatwą do zapamiętania dawkę wiedzy. Ułatwieniem w nauce są zamieszczane w lekcjach symbole i wyróżniki, które wskazują Ci, że wprowadzamy np. ważne pojęcie albo odwołujemy się do wcześniejszych lekcji. W każdym zeszycie znajdziesz wiele ćwiczeń, które pomogą Ci opanować konkretne umiejętności.

 • dźwięki do lekcji
W ramach kursu otrzymasz dźwięki do lekcji dostępne na platformie online oraz na 1 płycie CD. Materiał zawiera ćwiczenia, dzięki którym krok po kroku opanowujesz kolejne elementy gry i uczysz się grać utwory przewidziane w danej lekcji.
 • opiekę nauczyciela

Opieka nauczyciela to bardzo ważny element każdego kursu oferowanego przez ESKK. Opiekun sprawdza prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają problemy, i… motywuje do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce.

____________________­_____________

Kurs "Nauka gry na pianinie" – komplet materiałów - Teraz 50% taniej!

Kurs "Nauka gry na pianinie" to nie tylko zdobycie nowych umiejętności ale znacznie więcej!

Na kursie poznasz wszystkie zapisy dźwięku na pięciolinii, klucze, gamy oraz wartości rytmiczne. Poznasz elementy dzieła muzycznego, takie jak: artykulacja, frazowanie, dynamika czy agogika, i nauczysz się grać około 100 utworów, zarówno z gatunku muzyki klasycznej, jak
i popularnej.

Dzięki licznym ćwiczeniom z łatwością odróżnisz tonację molową od durowej. Poznasz budowę fortepianu oraz zasady prawidłowego ułożenia ciała oraz dłoni i palców grającego.

EFEKT : Szybkie Zdobycie Nowych Umiejętności!

Sprawdź! Zobacz Lekcję Próbną Za Darmo >>>

Dlaczego warto:

 • 25 lat doświadczeń w nauczaniu na odległość
 • porcjowana wiedza (nie przemęczasz się)
 • różnorodność materiałów (podręczniki, dźwięki do lekcji)
 • opieka nauczyciela – tego nie znajdziesz w innym kursie do samodzielnej nauki
 • pełna swoboda – sam decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz nowych umiejętności!

Program kursu:

Pakiet 1 – lekcje 1-2

Fortepian i jego budowa. – Pianino. – Wysokość dźwięku i jego zapis. – Pięciolinia. – Klucz wiolinowy. – Klawiatura. – Nazwy dźwięków i ich zapis. – Rytm i wartości rytmiczne. – Takt, kreska taktowa, oznaczenie taktowe i miara taktu. – Metronom. – Skracanie zapisu nutowego: znak repetycji i znak volty.

Pakiet 2 – lekcje 3-4

Akompaniament. – Klucz basowy. – Nowe wartości rytmiczne cd. – Metrum. – Przerwa w muzyce. – Dwudźwięki. – Przedłużanie wartości rytmicznych: kropka.

Pakiet 3 – lekcje 5-6

Gama chromatyczna. – Interwał. – Znaki chromatyczne – krzyżyk. – Skala durowa i gama durowa. – Gama i tonacja C-dur. – Aplikatura (palcowanie). – Akord. – Przedłużanie wartości rytmicznych cd.: łuk. – Oznaczenia dynamiczne. – Gama i tonacja F-dur. – Bemol.

Pakiet 4 – lekcje 7-8

Homofonia i polifonia. – Gama i tonacja G-dur. – Przedtakt. – Skala molowa naturalna. – Gama i tonacja c-moll. – Synkopa.

Pakiet 5 – lekcje 9-10

Interwały cd. – Artykulacja legato i staccato. – Frazowanie. – Skracanie zapisu nutowego: D.C. al Fine. – Nowe wartości rytmiczne cd. – Oznaczenia dynamiczne cd.

Pakiet 6 – lekcje 11-12

Przewroty trójdźwięków. – Kadencja. – Nieregularny podział wartości rytmicznych. – Znaki przykluczowe chromatyczne i przygodne. – Oznaczanie tempa utworu. – Przedłużanie wartości rytmicznych cd.: fermata. – Kasownik. – Gama i tonacja g-moll.

Pakiet 7 – lekcje 13-14

Zmiana klucza w utworze. – Gama i tonacja a-moll. – Pokrewieństwo gam: równoległość i równoimienność. – Oznaczenia dotyczące tempa utworu cd. – Enharmonia. – Zasady zapisu przebiegów chromatycznych.

Pakiet 8 – lekcje 15-16

Pasaże. – Mazur i kujawiak. – Nowe wartości rytmiczne. – Ozdobniki melodyczne. – Tango.

Pakiet 9 – lekcje 17-18

Forma sonatowa. – Marsz. – Nokturn. – Gama i tonacja B-dur. – Podział nieregularny wartości rytmicznych cd.

Pakiet 10 – lekcje 19-20

Skracanie zapisu nutowego cd.: oznaczenia D.C. al Fine i D.S. al Fine. – Oznaczenia taktowe. – Coda.

Pakiet 11 – lekcje 21-22

Walc. – Nowe oznaczenia dynamiczne i oznaczenia dotyczące tempa utworu. – Nowe określenia wykonawcze. – Homofonia akordowa. – Transpozycja i transkrypcja utworu.

Pakiet 12 – lekcje 23-24

Powtórzenie materiału teoretycznego: interwały, pięciolinia i klawiatura, klucz wiolinowy, klucz basowy, określenia agogiczne, wartości rytmiczne, przedłużanie wartości rytmicznych, gamy durowe i molowe, określenia dynamiczne, artykulacja.

Zdobądź Zaświadczenie:

Po ukończeniu kursu i uregulowaniu wszystkich należności otrzymasz zaświadczenie ESKK potwierdzające uczestnictwo w kursie.

50% taniej niż w standardowej ofercie!!!

Rozpocznij naukę gry na Pianinie już Dziś!

Kontakt

Infolinia: 801 101 909
E-mail: allegro@eskk.pl

Dane firmy

ESKK Sp. z o. o.
ul. Forteczna 17a
61-362 Poznań

Konto bankowe

39 1090 1359 0000 0000 3501 8218
BZ WBK III o/Poznań

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua