Kurs ESKK: HISZPAŃSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH komplet (6482669737)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • Paczka24 20,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • okładka: miękka z obwolutą
 • kondycja: bez śladów używania
 • przeznaczenie: do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych

Kurs „Hiszpański dla początkujących”

TYLKO NA TEJ AUKCJI KOMPLET MATERIAŁÓW DO NAUKI JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO WRAZ Z KURSEM ONLINE (odpowiadający 2 rocznym kursom stacjonarnym)
ZA JEDYNE 799 zł.

Nie przepłacaj! Teraz kurs ESKK ponad 60% taniej!

Opis kursu:

Kurs „Hiszpański dla początkujących” to świetny wybór dla każdego, kto chce poznać język hiszpański oraz kulturę i obyczaje tego kraju. Uczysz się języka samodzielnie, co daje Ci pełną dowolność czasu, miejsca i sposobu zdobywania wiedzy. Uzyskasz dostęp do platformy online, która urozmaica oraz wspiera naukę słówek i gramatyki.

Stopniowo, krok po kroku kurs „Hiszpański dla początkujących” wprowadza ok. 3000 słów i wyrażeń przydatnych w typowych, codziennych sytuacjach. Co istotne, ćwiczenia i zadania, oprócz rozwijania zdolności językowych, przedstawiają także kontekst kulturowy i obyczajowy.


Otrzymasz:

 • zeszyty z lekcjami (podręczniki)

Kurs składa się z 20 zeszytów lekcyjnych zawierających 40 lekcji i umożliwia poznanie 3000 słów, zwrotów i wyrażeń. Materiał w lekcjach jest porcjowany. Dzięki temu na opanowanie każdej części wystarczy poświęcić pół godziny (nie przemęczasz się). Materiały zawierają wiele ciekawych ćwiczeń bazujących na współczesnym języku (uczysz się zwrotów „gotowych do użycia”).

 • kurs online

Kurs online to profesjonalne narzędzia do nauki hiszpańskiego stworzone
w oparciu o materiały zawarte w zeszytach. Łatwe w obsłudze i niezwykle ciekawe lekcje multimedialne online sprawiają, że nauka staje się przyjemna
i niezwykle skuteczna. 2000 interaktywnych ćwiczeń i przykładów, mnóstwo ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie materiału oraz moduł nagrywania wymowy i jej porównania z wymową oryginalną.

 • dźwięki do lekcji

W ramach kursu otrzymujesz dźwięki do lekcji (łącznie ponad 15 godzin nagrań) na dwóch płytach w formacie mp3 oraz na platformie online. W pracy nad materiałami audio brał udział profesjonalny lektor oraz rodowici Hiszpanie. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, nagrania prawidłowej wymowy oraz dialogi. Dźwięki stanowią integralną część kursu – uzupełniają lekcje w zeszytach i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń.

 • audiobooka

Audiobook to kurs „Hiszpański dla początkujących” przełożony na materiał do słuchania dostępny na platformie online oraz nagrany na dwóch płytach,
w wygodnym formacie mp3. Pozwala przerabiać kolejne zagadnienia opisywane w zeszycie. Wystarczy słuchać i powtarzać słowa, zwroty oraz zdania za hiszpańskim lektorem. To ponad 21 godzin profesjonalnie przygotowanego materiału do słuchania w samochodzie, na spacerze czy w czasie podróży.

 • prace domowe

Każdy zeszyt lekcyjny kończy się pracą domową, którą możesz wysłać swojemu nauczycielowi do sprawdzenia.

 • opiekę indywidualnego nauczyciela

Doświadczony lektor języka hiszpańskiego będzie sprawdzał Twoje prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają Ci problemy i motywował do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce. Nauczyciel nie wystawia ocen.

 • segregator oraz dodatki multimedialne

Z kursem otrzymasz segregator na materiały lekcyjne. Oferujemy również dostęp do dodatków multimedialnych np. programu do nauki słówek MemoPlus.

____________________­___________________

Kompletny kurs „Hiszpański dla początkujących” umożliwia naukę hiszpańskiego od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Skuteczna nauka słów, zwrotów i wyrażeń „z życia wziętych” (gotowych do użycia). Współczesny język, ćwiczenia „blisko życia”. Materiały są kompletne – nie potrzebujesz żadnych dodatkowych pomocy, aby nauczyć się hiszpańskiego.

EFEKT : Szybkie Postępy w Nauce Języka Hiszpańskiego! Sprawdź - Pobierz Lekcje ZA DARMO

Lekcja Próbna Kursu drukowanego >>>

Lekcja 1-2 Kursu Online >>>

„Hiszpański dla początkujących” ESKK to:

 • 25 lat doświadczeń w nauczaniu na odległość
 • ponad 1 000 000 zadowolonych klientów kursów językowych
 • korzystasz z różnorodnych dodatków kursu online, podręczników, dźwięków do lekcji, materiałów do słuchania -audiobooka i innych dodatków multimedialnych.
 • porcjowana wiedza (nie przemęczasz się)
 • opieka nauczyciela – tego nie znajdziesz w innym kursie do samodzielnej nauki
 • słownictwo przydatne w życiu, zwroty gotowe do użycia
 • pełna swoboda – sam decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz, zdobywając nowe umiejętności językowe!

Program kursu:

Pakiet 1 – lekcje 1-2

Słownictwo: powitania i pożegnania, przedstawianie siebie i innych, poznawanie ludzi, państwa i narodowości, członkowie rodziny, zawody, liczebniki do 20.

Gramatyka: alfabet i wymowa; czasowniki ser – być i llamarse – nazywać się, zaimki osobowe i ich użycie, zaimki pytające, liczba mnoga rzeczowników, rodzajniki określone, użycie przyimka de, czasownik tener – mieć.

Pakiet 2 – lekcje 3-4

Słownictwo: dom, mieszkanie, miasto, wskazywanie drogi, środki transportu, miejsce zamieszkania.

Gramatyka: czasowniki regularne trzech koniugacji w czasie teraźniejszym, czasownik coger – brać, rodzajniki nieokreślone, czasowniki ser, estar i hay – różnice w użyciu, przysłówki miejsca.

Pakiet 3 – lekcje 5-6

Słownictwo: opisywanie wyglądu i cech charakteru osób, przedstawianie kogoś w sytuacji formalnej i nieformalnej, godziny, pory dnia, codzienne czynności, liczebniki 20-100.

Gramatyka: zaimki wskazujące, zaimki dzierżawcze, czas teraźniejszy Presente de indicativo: czasowniki określające czynności codzienne, czasowniki nieregularne: salir – wychodzić, acostarse – kłaść się spać, dormir – spać, empezar – zaczynać.

Pakiet 4 – lekcje 7-8

Słownictwo: kuchnia hiszpańska, zamawianie w barze, restauracji, artykuły spożywcze i ich kupowanie.

Gramatyka: odmiana czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym (cd.), zaimki osobowe w funkcji dopełnienia dalszego (me–mi, te –tobie, le – jemu, jej,…) czasownik apetecer – mieć ochotę, tryb rozkazujący, czasownik poder – móc.

Pakiet 5 – lekcje 9-10; ćwiczenia utrwalające cz. I

Słownictwo: ludzie i ich zwyczaje, wygląd i charakter, rodzina, dom, miasto, wskazywanie drogi, praca, zawody, czas, obowiązki i czynności codzienne, zamawianie w barze i restauracji, kupowanie w sklepie spożywczym.

Gramatyka: różnica w użyciu ser, estar i hay; zaimki dzierżawcze, wskazujące, czas teraźniejszy Presente de indicativo: czasowniki regularne i nieregularne; przysłówki miejsca.

Pakiet 6 – lekcje 11-12

Słownictwo: zainteresowania, hobby, sport, czas wolny, dni tygodnia, cechy charakteru (cd.).

Gramatyka: czasowniki gustar – lubić / podobać się, encantar – uwielbiać i preferir – woleć, okoliczniki czasu, zaimki pytające (cd.), zwrot caer mal / bien – (nie) lubić kogoś.

Pakiet 7 – lekcje 13-14

Słownictwo: zakupy, nazwy sklepów, części ubrania, wyrażanie opinii na temat wyglądu, ceny, kolory materiały, liczebniki od 100 wzwyż.

Gramatyka: wyrażenie quedar bien / mal – pasować dobrze/źle, dopełnienie bliższe czasownika, czasownik parecer – wydawać się, zaimki wskazujące (cd.), czasowniki ponerse – zakładać i llevar – nosić.

Pakiet 8 – lekcje 15-16

Słownictwo: rozmowa telefoniczna, zapraszanie, przyjmowanie i odrzucanie zaproszeń i propozycji, wyrażanie konieczności, rozrywka, opisywanie czynności w trakcie ich trwania.

Gramatyka: czasowniki invitar – zapraszać, venir – przychodzić i quedar – umawiać się, konstrukcja tener + que + bezokolicznik(musieć coś zrobić), konstrukcja estar + gerundio.

Pakiet 9 – lekcje 17-18

Słownictwo: przyszłość, plany i marzenia, przyrzeczenia noworoczne, wakacje, miesiące, pory roku, pogoda.

Gramatyka: konstrukcja wyrażająca czas przyszły ir + a + bezokolicznik, czasownik pensar – myśleć/ sądzić, czas przyszły niedokonany Futuro imperfecto.

Pakiet 10 – lekcje 19-20; ćwiczenia utrwalające cz. II

Słownictwo: zainteresowania, zakupy, ubrania, rutyna, codzienne czynności, plany na przyszłość, wakacje, rozrywka.

Gramatyka: czas teraźniejszy Presente de indicativo, czasowniki gustar, encantar, konstrukcje estar + gerundio, tener + que + bezokolicznik oraz ir + a + bezokolicznik, czas przyszły niedokonany Futuro imperfecto.

Pakiet 11 – lekcje 21-22

Słownictwo: mówienie o najbliższej przeszłości, wyrażanie zniecierpliwienia, pytanie o przyczynę, wymówki i usprawiedliwianie się, obowiązki w domu i pracy, przygotowania do podróży, rezerwacja w hotelu, podróże, zwroty używane na dworcu autobusowym i kolejowym.

Gramatyka: czas przeszły złożony Pretérito perfecto compuesto, okoliczniki czasu: ya – już, todavía no – jeszcze nie, nunca – nigdy.

Pakiet 12 – lekcje 23-24

Słownictwo: zwroty używane na lotnisku, podróże i minione wakacje, mówienie o przeszłości dalszej lub „zamkniętej”, zmiany w życiu prywatnym i zawodowym, tworzenie szczegółowych pytań.

Gramatyka: hacer – robić i czasowniki regularne w czasie przeszłym prostym Pretérito indefinido, zaimki pytające proste i złożone

Pakiet 13 – lekcje 25-26

Słownictwo: biografie sławnych osób, zawody (cd.), hiszpańskie powiedzenia i gesty wyrażające emocje.

Gramatyka: czasowniki nieregularne w czasie Pretérito indefinido, czasy przeszłe P. perfecto i P.indefinido – różnice w użyciu, liczebniki złożone.

Pakiet 14 – lekcje 27-28

Słownictwo: opis przeszłości, dzieciństwo, wspomnienia, świat teraz i kiedyś.

Gramatyka: czas przeszły niedokonany Pretérito imperfecto, różnice w użyciu czasów przeszłych, okoliczniki czasu, tworzenie porównań

Pakiet 15 – lekcje 29-30; ćwiczenia utrwalające cz. III

Słownictwo: obowiązki w domu i pracy, podróże, zwroty używane na lotnisku, dworcu autobusowym i kolejowym, przeszłość bliższa i dalsza, porównanie teraźniejszości z przeszłością, dzieciństwo, biografie sławnych ludzi.

Gramatyka: czasy przeszłe, okoliczniki czasu, struktury porównawcze, liczebniki złożone, zaimki pytające.

Pakiet 16 – lekcje 31-32

Słownictwo: samopoczucie, części ciała, choroby, wizyta u lekarza, udzielanie rad, zakaz i przyzwolenie.

Gramatyka: różnica między ser i estar (cd.), konstrukcje z czasownikami ponerse i dar, czasownik doler – boleć, wyrażenia związane z udzielaniem rad, czasownik deber – powinno się, konstrukcja tener + que + bezokolicznik oraz hay que – trzeba, tryb rozkazujący (cd.), nieosobowa forma czasownika.

Pakiet 17 – lekcje 33-34

Słownictwo: biografie, opowiadanie o życiu i doświadczeniach swoich i innych osób; CV, rozmowa o pracę, obowiązki w pracy, formalna rozmowa telefoniczna.

Gramatyka: Czasy przeszłe (Pretérito indefinido, Pretérito perfecto compuesto, Pretérito imperfecto), okoliczniki czasu, słówkaningún/ninguna – żaden/żadna, algún/alguna – jakiś/ jakaś konstrukcja volver + a + bezokolicznik – zrobić coś ponownie.

Pakiet 18 – lekcje 35-36

Słownictwo: w komisariacie, zbrodnia doskonała, historie niesamowite, opowiadanie i relacjonowanie zdarzeń, wyjaśnianie okoliczności, współczesna literatura hiszpańska.

Gramatyka: użycie Pretérito perfecto compuesto, Pretérito indefinido i Pretérito imperfecto; czas przeszły niedokonany ciągły (Pretérito imperfecto + gerundio): estaba haciendo, zaimki dzierżawcze (cd.).

Pakiet 19 – lekcje 37-38

Słownictwo: znane miejsca w krajach hiszpańskojęzycznych oraz ich historia, media, telewizja, Internet, radio, uzależnienie od środków masowego przekazu, informacje

Gramatyka: strona bierna, czasowniki i zwroty służące do wyrażania opinii, pensar – myśleć, creer – sądzić, łączenie zdań: sobre/ ante todo, sin embargo, en primer lugar, itp.

Pakiet 20 – lekcje 39-40; ćwiczenia utrwalające cz. IV

Słownictwo: samopoczucie, części ciała, wizyta u lekarza, biografie, CV, rozmowa o pracę, pisanie listów i maili, literatura i kino hiszpańskojęzyczne, środki masowego przekazu, niecodzienne historie, relacjonowanie zdarzeń, wyjaśnianie okoliczności.

Gramatyka: podsumowanie poznanych czasów i zagadnień gramatycznych.

Zdobądź certyfikat:

Możesz przystąpić do egzaminu TELC. Egzaminy telc należą do systemu egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR). Zostały opracowane i są administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem ALTE.

ESKK jako członek sieci telc współpracuje w zakresie egzaminów telc ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego – licencjonowanym partnerem telc GmbH, nadzorującym przeprowadzanie egzaminów w podległej sobie sieci centrów
i ośrodków egzaminacyjnych telc w Polsce.

Po zdaniu egzaminu otrzymasz międzynarodowy certyfikat telc dokumentujący poziom Twojej wiedzy. Certyfikat telc jest uznawany w większości krajów europejskich, zatem jego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat telc jest także coraz szerzej honorowany przez polskich pracodawców i wyższe uczelnie (certyfikaty telc są traktowane jako równoważne z egzaminami wstępnymi czy końcowymi na wielu polskich uczelniach). Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (DzU Nr 218 poz. 1695) certyfikaty telc (od poziomu B2) są oficjalnie uznawane przez administrację Rzeczypospolitej Polskiej jako potwierdzenie znajomości języka.

„Hiszpański dla początkujących” – kompletny kurs w promocyjnej cenie!

Kurs hiszpańskiego dla początkujących to solidne podstawy hiszpańskiego, a nawet więcej!

Po ukończeniu kursu z łatwością poradzisz sobie w podróży
i na lotnisku, dworcu kolejowym czy autobusowym (kupisz bilet, zapytasz o drogę), u lekarza, czy w restauracji (zamówisz danie, uiścisz rachunek). Zrobienie zakupów, skorzystanie z usług banku czy poczty, a także zagadnienia związane z poszukiwaniem pracy
i biznesem nie sprawią Ci najmniejszego kłopotu.

Nauczysz się relacjonować wydarzenia, opowiadać historie, określać plany wakacyjne. Będziesz potrafił zaplanować podróż, zarezerwować hotel. Urządzisz i zaplanujesz przyjęcie czy zorganizujesz spotkanie. Co więcej, kurs pozwoli Ci poznać słownictwo z zakresu relacji rodzinnych, wyrażania uczuć oraz takich tematów jak telewizja, radio, internet czy media.

Ponad 60% taniej niż w standardowej ofercie!!!

Rozpocznij naukę Hiszpańskiego już Dziś!

Kontakt

Infolinia: 801 101 909
E-mail: allegro@eskk.pl

Dane firmy

ESKK Sp. z o. o.
ul. Forteczna 17a
61-362 Poznań

Konto bankowe

39 1090 1359 0000 0000 3501 8218
BZ WBK III o/Poznań

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua