Kurs ESKK: EXCEL - arkusz kalkulacyjny komplet (6482667419)

zakończona
288,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 14,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
 • Paczka24 20,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • okładka: miękka z obwolutą
 • kondycja: bez śladów używania

"Kurs Excel - arkusz kalkulacyjny"

Opis kursu:

Program Microsoft Excel Cię przeraża, bo słowo „komórka” kojarzy Ci się jedynie z telefonem, a „filtr” z robieniem kawy? A może znasz już nieco świat funkcji i formuł, ale chcesz zdobyć nowe umiejętności?

Skuteczny kurs „Excel – arkusz kalkulacyjny” pozwoli Ci na szybką i samodzielną naukę. W łatwy i czytelny sposób wprowadzi Cię w środowisko nowego programu. Stopniowo zapoznasz się z podstawowymi czynnościami, takimi jak wprowadzanie, edycja i formatowanie danych. Nauczysz się stosowania bardziej złożonych opcji, m.in. formuł obliczeniowych i funkcji, formatowania warunkowego, sortowania, filtrowania. Nowe umiejętności zdobędziesz szybko i wygodnie dzięki dużej liczbie zadań praktycznych.

"Excel - arkusz kalkulacyjny to kurs, na który zawsze możesz liczyć!

ESKK specjalizuje się w nauczaniu na odległość od ponad 25 lat oferując profesjonalne, ciekawe i przystępne kursy do samodzielnej nauki.

Co otrzymujesz:

 • zeszyty lekcyjne

Kurs składa się z 4 zeszytów. Zakończeniem pracy nad każdym zeszytem jest test podsumowujący, pozwalający sprawdzić zdobytą wiedzę, oraz praca domowa, którą możesz odesłać do korekty swojemu nauczycielowi (pocztą tradycyjną lub przez Internet). Do przesyłki dołączamy prezent dla Ciebie – praktyczny segregator.

 • pliki do ćwiczeń

15 plików do ćwiczeń, dostępnych na platformie internetowej ESKK online, na których jest oparta większość proponowanych w zeszytach zadań. Dzięki temu masz możliwość przećwiczenia pracy z rozbudowanymi arkuszami bez konieczności żmudnego wpisywania danych. Jest to szczególnie przydatne przy nauce takich umiejętności, jak blokowanie, ukrywanie/odkrywanie wierszy i kolumn, szukanie, zastępowanie, filtrowanie i analizowania danych, drukowanie wybranego zakresu czy praca z tabelami przestawnymi i wykresami.

 • opiekę nauczyciela

Opieka nauczyciela to bardzo ważny element każdego kursu oferowanego przez ESKK. Opiekun sprawdza prace domowe, wyjaśniał zagadnienia, które sprawiają problemy, i… motywuje do nauki. Odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe. Warto jednak korzystać z tej możliwości sprawdzenia postępów w nauce.

 • segregator

Wraz z kursem otrzymasz praktyczny segregator na materiały lekcyjne.

____________________­_____________

Kompletny "Kurs Excel - arkusz kalkulacyjny " umożliwia
w szybkim opanowanie zagadnień związanych z obsługą arkusza kalkulacyjnego.

Dzięki wielu praktycznym zadaniom nauczysz się wprowadzania, edycji i formatowania danych. Dowiesz się jak tworzyć formuły obliczeniowe, jak formatować, sortować czy filtrować dane.

Będziesz wiedział jak wykorzystać tabele przestawne
i wiele innych zaawansowanych funkcji. Teraz bez problemu zestawisz sprawozdanie sprzedażowe w excelu
i zaprezentujesz je graficznie
.

EFEKT : szybkie zdobycie nowych umiejętności!

Sprawdź! Zobacz Lekcję Próbną Za Darmo >>>

Dlaczego warto:

 • 25 lat doświadczeń w nauczaniu na odległość
 • poręczne materiały (zeszyt zawsze możesz zabrać ze sobą do torby
  i uczyć się w dowolnym miejscu np. w parku)
 • porcjowana wiedza (nie przemęczasz się)
 • opieka nauczyciela – tego nie znajdziesz w innym kursie do samodzielnej nauki
 • pełna swoboda – sam decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz arkusza kalkulacyjnego Excel!

Program kursu:

Zeszyt 1

Podstawy obsługi programu Microsoft Excel 2013 (uruchomienie programu, skoroszyt, obszar roboczy). Wprowadzanie i edycja danych (adresowanie komórek, uaktywnienie komórki, wprowadzanie, zmiana i usuwanie danych, kopiowanie lub przenoszenie zakresu komórek). Operacje na skoroszycie (otwieranie, zamykanie i zapisywanie skoroszytu, tworzenie nowego skoroszytu). Praca z arkuszami skoroszytu. Formatowanie w Excelu (rodzaje danych, formatowanie komórek, formatowanie liczb, kopiowanie lub usuwanie formatów komórki, formatowanie arkusza). Szukanie i zastępowanie danych.

Zeszyt 2

Serie danych. Przygotowanie arkusza kalkulacyjnego do druku (sposoby wyświetlania arkusza, ustawienia strony arkusza, projektowanie nagłówka i stopki, obszary wydruku, drukowanie). Formuły obliczeniowe (tworzenie, kopiowanie, wyświetlanie, edytowanie i usuwanie formuł, adresy względne i bezwzględne w formułach). Funkcje w Excelu (funkcje SUMA, ŚREDNIA, JEŻELI, MINIMUM, MAKSIMUM, usuwanie błędów w formułach obliczeniowych, zagnieżdżanie funkcji, wykorzystywanie nazw w funkcjach, obliczenia między arkuszami, funkcje statystyczne, funkcja tekstowa, zamiana formuły na wartość).

Zeszyt 3

Funkcje matematyczne. Funkcje daty. Formatowanie warunkowe (proste reguły formatowania, formatowanie danych przy użyciu skali, pasków danych lub ikon, formuły warunkowe, zarządzanie regułami, znajdowanie komórek zawierających formatowanie warunkowe, kopiowanie lub czyszczenie formatowania warunkowego). Sortowanie danych. Filtrowanie danych (autofiltr, kopiowanie wyników filtrowania, filtr zaawansowany). Sumy częściowe. Tabele przestawne (tworzenie, modyfikowanie i usuwanie tabeli przestawnej).

Zeszyt 4

Tworzenie i modyfikowanie wykresów (elementy wykresu, modyfikacja wykresu, wykres przestawny, drukowanie wykresu). Sprawdzanie poprawności danych (określanie kryteriów poprawności, oznaczanie komórek z nieprawidłowymi danymi, kopiowanie poprawności danych, szukanie komórek z regułami poprawności danych, usuwanie z komórek reguł poprawności). Widok chroniony. Ochrona komórek, arkusza lub skoroszytu (odblokowywanie komórek, zakresów i obiektów graficznych, włączenie ochrony arkusza/skoroszytu, ukrywanie formuł). Opisywanie komórek – komentarze (wstawianie, wyświetlanie, edytowanie, usuwanie i drukowanie komentarzy). Schowek w Excelu (przenoszenie lub kopiowanie samej zawartości komórki, opcje wklejania, wklejanie specjalne, opcje Schowka). Import danych z zewnętrznych źródeł. Dostosowanie programu Excel do własnych potrzeb.

erwsze kroki w pracy z komputerem: Podstawowe wiadomości (rodzaje komputerów, jak włączyć komputer, rozpoczęcie pracy w systemie o

zawiesi się komputer. Jak sprawdzić wielkość pliku lub ilość miejsca na dysku. Czyszczenie komputera (monitor, klawiatura).

Zdobądź Zaświadczenie:

Po ukończeniu kursu i uregulowaniu wszystkich należności otrzymasz zaświadczenie ESKK potwierdzające uczestnictwo w kursie.

Kurs "Excel - arkusz kalkulacyjny" – komplet materiałów - Teraz 20% taniej!

Kurs "Excel - arkusz kalkulacyjny" to nie tylko podstawy Excela to znacznie więcej!

Po ukończeniu kursu będziesz umiał pracować z arkuszami skoroszytu, wprowadzać, edytować oraz formatować dane. Dowiesz się, jak prawidłowo wprowadzać formuły obliczeniowe i jak wykorzystywać liczne funkcje programu.

Poznasz sposoby filtrowania danych za pomocą autofiltru i filtru zaawansowanego oraz dowiesz się, jak kopiować wyniki filtrowania. Nauczysz się tworzyć i modyfikować wykresy oraz tabele przestawne.

20% taniej niż w standardowej ofercie!!!

Zostań specjalistą od Arkusza Kalkulacyjnego - Excel już Dziś!

Kontakt

Infolinia: 801 101 909
E-mail: allegro@eskk.pl

Dane firmy

ESKK Sp. z o. o.
ul. Forteczna 17a
61-362 Poznań

Konto bankowe

39 1090 1359 0000 0000 3501 8218
BZ WBK III o/Poznań

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua