KULE ŁOKCIOWE ORTOPEDYCZNE Inwalidzkie 7 kolorów! (6912030106)

zakończona
26,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,50 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,90 zł
Zakupy od 999 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Limanowa, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Rękawice Winylowe

Rękawice Lateksowe

Rękawice Nitrylowe

Ciśnieniomierze

Kule

Termometry

Neubilizatory

Łózka

Ortezy

Stabilizatory

Wózki Inwalidzkie

Dezynfekcja

Higiena

Ręczniki Papierowe

Sterylizacja

Środki czystości

Stomatologia

Szczoteczki Elektryczne

Koncówki do szczoteczek

Szczoteczki do zębów

Wybielanie Zebów

Przesyłki kurierskie 24h.
Koszty przesyłek podane
są w zakładce:

Dostawa i płatnosci:

Każda przesyłka jest
UBEZPIECZONA !!!
Zamawiając kilka produktów
za przesyłke płacisz tylko raz!

Wpłata na Rachunek Bankowy:68 1020 3453 0000 8402 0077 8456

F.H.U MOLAR,
ul Fabryczna 1,
34-600 Limanowa

w tytule przelewu prosimy
podać login i numer aukcji

Płatności Elektroniczne:Za Pobraniem:Za zakupiony towar możesz
również zapłacić kurierowi
przy odbiorze przesyłki.

Dowód Zakupu:Do każdego zakupionego
towaru dołaczony jest
Paragon lub na życzenie
FAKTURA VAT.KULA INWALIDZKA ŁOKCIOWA | REGULOWANA !


KULA INWALIDZKA ŁOKCIOWA w 7 kolorach

WYSOKOŚĆ: 94 - 116cm

Kula inwalidzka łokciowa wykonana z wygodnej, wytrzymałej rękojeści oraz aluminiowego, anodyzowanego trzonu zakończonego wysokiej jakości, gumową nasadką.

Kula posiada ergonomiczny kształt oraz dobrze dobrany kąt łokciowy, dzięki czemu rozłożona zostaje siła nacisku na uchwyt.

Dostępne również w wersji dziecięcej JMC-C 2047 na naszych innych aukcjach

Dostępne są: JMC 2045 (całe niebieskie), JMC 2042 (niebiesko srebrne), JMC 2044 (całe zielone), JMC 2040 ("brudny biały"/beżowy - srebrne), JMC2041 ( malinowo/różowo - srebrne)

pozostałe kolory JMC 2046 oraz JMC 2043 będą dostępne od 25.02.2017r.

ROZMIAR UNIWERSALNY ! Na innych naszych aukcjach dostępne są również KULE DLA DZIECI !

Zobacz RÓWNIEŻ:Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
16,50 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
19,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

F.H.U. MOLAR
Słopnice 1427
34-615 Słopnice
Dodatkowe informacje

1. Opis procedury reklamacyjnej: 

Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych monżna uzyskać pisząc na maila biuro@molar.com.pl znajdują się one również na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów i tam klient powinien kierować reklamowany produkt. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@molar.com.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,nr aukcji, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 


2. Adres do reklamacji 

Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. Jednak w przypadku gdy kupujący nie otrzymał listy serwisów,bądź na stronie producenta nie ma takowej informacji należy zwrócić bezpośrednio na adres mailowy naszej firmy: biuro@molar.com.pl w celu uzyskania listy serwisów. 


Adres do reklamacji: 

Firma Molar, ul. Słopnice 1427 , 34-615 Słopnice


Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MOLAR
Słopnice 1427
34-615 Słopnice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Pobierz jeden z poniższych Formularz zwrotu -> 

www.molar.com.pl/MOLAR-Formularz-Zwrotu.docx 

www.molar.com.pl/MOLAR-Formularz-Zwrotu.pdf


 i wyślij na maila oraz dołącz do paczki odsyłanej. :) Pamiętaj, że odsyłany towar nie może być używany, oraz musi zawierać pudełko w stanie nie naruszonym. Produkt musi być czysty, nie naruszony. 3.Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Firmie MOLAR. stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@molar.com.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej: 


Przesyłkę należy nadać na adres: Firma MOLAR Grzegorz Gąsiorek ul. Słopnice 1427, 34-615 Słopnice.


 W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru


4. Brak możliwości odstąpienia od umowy: -Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli F.H.U. MOLAR. wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; 2) w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi F.H.U. MOLAR nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie F.H.U. MOLAR nie ma kontroli; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 5. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: -Wszystkie produkty wystawione przez firmę MOLAR są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 6. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: -Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

O sprzedającym

molar03
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

813

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 604775047
  • 530746745
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00

Informacje o sprzedającym

Firma MOLAR od ponad dziesięciu lat jest importerem i dystrybutorem rękawic diagnostycznych, materiałów  stomatologicznych, dezynfekcji oraz akcesoriów do higieny jamy ustnej.

Zaufało nam tysiące klientów - zaufaj i Ty.

Firma poprzez oferowanie  wysokiej jakości produkty zapewnia

bezpieczeństwo i komfort swoim  klientom i pacjentom w gabinetach.

Zapraszamy do współpracy

www.soniczneszczoteczki.pl

www.rekawice24.pl

www.rekawicelateksowe.net

www.molar.com.pl

Pozostałe informacje

Firma MOLAR – jest importerem i dystrybutorem rękawic diagnostycznych,  materiałów

stomatologicznych, dezynfekcji oraz akcesoriów do higieny jamy ustnej. Firma poprzez oferowanie  wysokiej jakości produkty zapewnia bezpieczeństwo i komfort swoim klientom i pacjentom w gabinetach.

Zapraszamy do współpracy

www.soniczneszczoteczki.pl

www.rekawice24.pl

www.rekawicelateksowe.net

www.molar.com.pl