Kufel Rosenthal Zauberflote Wiinblad (6922418313)

zakończona
799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost gratis
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
Zakupy od 499 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Lębork, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzenia: porcelana bez defektów
 • data powstania: rosenthal Classic
o rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki..." Leonardo da Vinci
"...Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki..." Leonardo da Vinci
Kufel
Rosenthal
Zauberflote
Bjorn Winblad
wysokość-14cm
żadnych uszczerbień

Tel 607 363 227
Biorę na siebie odpowiedzialnośc za towar do momentu dostarczenia do klienta, w przypadku uszkodzenia,zagubien­ia paczki zwracam wszelkie koszty.
Mamy doświadczenie w bezpiecznym pakowaniu porcelany i wysyłce.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u cuba-pll za co najmniej 499 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 93124038001111001020125016
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Pocztex Kurier48 gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Porcelanę wysyłam wyłącznie firmą kurierską. Opłata za przesyłke jest jedna - niezaleznie od wagi i ilosci zakupionych przedmiotów.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ART & STYL
Słowackiego 22/21
84-300 Lębork
NIP: 841-138-58-10
REGON: 220674716

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ART & STYL
Słowackiego 22/21
84-300 Lębork
 
Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta ,Klient będący Konsumentem w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z towarem, może odstąpić od umowy, nie podając przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Przed odesłaniem towaru klient ma obowiązek skontaktowania się ze sprzedawcą telefonicznie /607363227/ lub mailowo art_styl@op.pl. , w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki zwrotnej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone przy użyciu poniższego wzoru: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Prawo odstąpienia od umowy posiada wyłącznie Konsument - osoba fizyczna dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej nie związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. /Sprzedający/ ART & STYL Sylwia Kubicka Słowackiego 22/21 84-300 LĘBORK Ja / imię i nazwisko i adres kupującego/ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: / nazwa towaru, ilość, cena / dokument sprzedaży /nr , z dnia / numer oferty /..../ Data zawarcia umowy to /..../ data odbioru /..../ Proszę o zwrot płatności na moje konto / podać numer konta do zwrotu/ /Czytelny podpis/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Towary zwracane muszą być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni wraz z dowodem zakupu / paragonem fiskalnym / oraz wypełnionym, podpisanym formularzem zwrotu. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. Adres do zwrotu towaru: ART & STYL Sylwia Kubicka Słowackiego 22/21 84-300 LĘBORK Sprzedawca /ART & STYL Sylwia Kubicka/ zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. Niezwłocznie (nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru i oświadczenia o odstąpieniu od umowy ) zwróci wszystkie płatności dokonane przez konsumenta. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.

reklamacje

Postępowanie reklamacyjne Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje i uwagi dotyczące zawartej umowy telefoniczne /607363227/ mailowo pod adresem art_styl@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy /ART & STYL Sylwia Kubicka , Słowackiego 22/21, 84-300 LĘBORK/, Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Jeśli zakupiony Towar ma wady Konsument zobowiązany jest odesłać go lub zwrócić osobiście na adres Sprzedawcy: ART & STYL Sylwia Kubicka , Słowackiego 22/21, 84-300 LĘBORK/, wraz z otrzymanym dowodem zakupu, opisem przyczyn reklamacji i treścią żądania. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. Jeśli wymiana rzeczy na wolną od wad albo usunięcie wady okaże się niemożliwa albo wymagałaby nadmiernych kosztów, zwracam pieniądze. W przypadku reklamacji koszty odesłania wadliwego towaru przez Konsumenta ponosi Sprzedający.