Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

KUCHNIA NA WYMIAR MEBLE KUCHENNE ZESTAW MODERN 2,6 (6542330525)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1 999,00 zł
z 100 sztuk

kolor/wzór:

Kup na raty
kup na raty
11 x 199,89 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 50,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
 • lokalizacja: Krosno, Polska
 • czas wysyłki: do 14 dni

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  100 [kg]

Opis

e-mail -meblostyle@home.pl

telefon komórkowy - 606820646

telefon firmowy- 13 4327571

przesyłka kurierska- 0 zł

przesyłka kurierska pobraniowa- 100 zł

Najszybszą formą płatności są płatności PayU, istnieje również możliwość płatności tradycyjnym przelewem na konto jak również wysyłka za pobraniem.

22 2490 0005 0000 4510 8011 5643

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich . Firmy którymi wysyłamy przesyłki: GLS, Raben, Ke-X.

Koszty wysyłki są policzone przy każdej aukcji w zakładce koszty wysyłki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Serdecznie zapraszamy na zakupy

Zespół Meblostyle.pl


HIT CENOWY!!! HIT CENOWY!!!

Witamy na naszej aukcji

Oferujemy do sprzedaży meble kuchenne pod zabudowę każdej kuchni z dostępnych elementów znajdujących się w opisie aukcji w nowoczesnym stylu , szuflady typu METABOX z systemem cichego domykania w standardzie, fronty szafek wyposażone w system cichego domykania w standardzie- długość zestawu podstawowego którego dotyczy aukcja to 260 cm. Układ podstawowy można rozbudować, lub zamówić zestaw indywidualny. Po uzgodnieniu szczegółów zamówienia , wyboru szafek - wystawiamy aukcję dedykowaną dla kupującego z konkretnie skalkulowanym zamówienie zgodnie z ustaleniami.

Cena zestawu 260 cm w układzie pokazanym na rysunku poniżej :

1999

W skład zestawu wchodzą tylko poniższe szafki. Wszystkie pozostałe akcesoria np.: sprzęt AGD, panel przyścienny, okapy, pochłaniacze, artykuły dekoracyjne - NIE wchodzą w skład zestawu.

Kolor frontu: CZERWONY POŁYSK

Kolor korpusu: BIAŁY MAT

Blat: BIAŁY gr. 38 mm

·

szafka stojąca 80 z 2 drzwiami.
Wymiary z blatem: w/s/g - 86/80/60 cm, wymiary bez blatu: w/s/g – 82/80/54 cm

szafka stojąca 40 z 4 szufladkami.
Wymiary z blatem: w/s/g – 86/40/60 cm, wymiary bez blatu: w/s/g – 82/40/54 cm

szafka stojąca 80 zlewowa, 2 drzwiczek.
Wymiary z blatem: w/s/g – 86/80/60 cm, wymiary bez blatu: w/s/g – 82/80/54 cm

szafka wisząca 80, dwoje drzwiczek , zawieszki z możliwością regulacji w poziomie i w pionie
Wymiary: w/s/g – 72/80/32 cm

szafka wisząca 80 WITRYNKA RAMKA ALUMINIUM , dwoje drzwiczek, zawieszki z możliwością regulacji w poziomie i w pionie
Wymiary: w/s/g – 72/80/32 cm

szafka wisząca 40, 1 drzwiczki uniwersalne (otwierane na prawą lub lewą stronę), 2 półki z blokadą wysunięcia, zawieszki z możliwością regulacji w poziomie i w pionie.
Wymiary: w/s/g – 72/40/32 cm

szafka wisząca nad okap 60, drzwiczki podnoszonych do góry na podnośnikach gazowych zawieszki z możliwością regulacji w poziomie i w pionie.

Wymiary: w/s/g – 36/60/32 cm


BLAT- 80 cm - 1 szt

BLAT - 40 cm - 1 szt

Do zestawu można dokupić dodatkowe szafki kuchenne, wyposażenie (zlewy, suszarki,oświetlenie , relingi i inne - w razie zainteresowania rozbudową prosimy o kontakt mailowy - poniżej wykaz dostępnych elementów wraz z cenami- możliwe na życzenie wykonanie projektu mebli.

Korpusy szafek wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16mm. Głębokość korpusów szafek stojących 54 cm (w środku 52cm) bez frontu. Szafki na nóżkach o wysokości 10 cm - regulowane, cokoły zapinane na nóżki . Ściana tylna wpuszczana jest między boki. Głębokość korpusów w szafkach wiszących 30cm (w środku 28cm) bez frontu. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane. Półki zabezpieczone są przed wysunięciem, zawiasy puszkowe regulowane w 3 płaszczyznach.

· Szuflady:

· W szufladach zamontowany został system METABOX o głębokości 45 cm, głębokość szuflady w środku 43,5cm wraz z systemem cichego domykania szuflad

· Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 16mm. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS grubości 2 mm w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny). System cichego domykania frontu. Akcesoria montażowe w komplecie.

· Meble sprzedawane w paczkach do samodzielnego montażu (instrukcja montażu, wszystkie akcesoria , uchwyty w komplecie).

· Gwarancja : 24 miesiące

·

Termin realizacji wysyłki 14 dni roboczych

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

meblostyle@home.pl

telefon: +48 13 4327571


DO KAŻDEGO ZAKUPU WYSTAWIAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE KLIENTA FAKTURĘ VAT.

szukaj innych mebli na naszych aukcjach:


PRZYKŁADOWA rozbudowa mebli SMILE w kolorze : biała tkanina połysk/ czarna tkanina połysk

ZESTAW SMILE o długości 2,60 cm w kolorze - jaśmin połysk/cappuccino połysk

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA INNYCH NASZYCH AUKCJI

a także do zakładki "O nas"- gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o firmie .

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Krosno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Meblostyle
Czajkowskiego 55
38-400 Krosno
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy   pod adresem poczty email naszej firmy : meblostyle@home.pl - Złożona  reklamacja musi zawierać: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail  Kupującego, nr telefonu oraz  nick allegro,  datę zawarcia umowy zakupu (zakupu towaru) -  nazwę  przedmiotu reklamacji,  wskazanie żądania  Kupującego, - opis kiedy i jak powstała wada , zdjęcie  wad reklamowanego przedmiotu, podanie numerów elementów reklamowanych zgodnie z instrukcjią montażu.  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni  od daty jej zgłoszenia. O rozpatrzeniu Klient zostanie  poinformowany jest poprzez e-mail lub telefonicznie . Reklamacji nie  podlegają wady powstałe z winy użytkownika spowodowane  niewłaściwym używaniu produktu. Sprzedawca po uznaniu reklamacji -zrobi wszystko co możliwe aby jak najszybciej wymienić elementy na wolne od wad. Reklamacje odnośnie ilości i zawartości przesyłki rozpatrujemy w przeciągu 24 godzin od czasu otrzymania przesyłki. Odbierając przesyłkę sprawdź jej zawartość-i określ jej stan.Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne- uszkodzone przez dostawcę- będą tylko rozpatrywane na podstawie przesłanego protokołu uszkodzeń spisanego w obecności kuriera.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Meblostyle
Czajkowskiego 55
38-400 Krosno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

O sprzedającym
meblostyle1
97,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

172

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Monika Zawojska
MEBLOSTYLE
Czajkowskiego 55
38-400 Krosno
REGON: 180804523
NIP: 684-173-86-29

Kontakt

 • +48 ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Naszą działalność handlową meblami i wyposażeniem wnętrz

rozpoczęliśmy w 1995 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy

pozycję krajowego lidera rynku pod nazwą firmy MEBLOTAP s.c. stale

wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2012 roku wydzieliliśmy z firmy

MEBLOTAP s.c. nową firmę o nazwie MEBLOSTYLE która zajmuje się sprzedażą

krajową a także prowadzeniem sprzedaży przez internet mebli z naszej

oferty handlowej, jednocześnie zdobywając kolejne doświadczenie i

rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą,

dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane

błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki

zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy

przez Allegro i w naszym sklepie internetowym stają się czystą

przyjemnością.

Załoga sklepu

Firma MEBLOSTYLE meble w dobrej cenie

Pozostałe informacje

Regulamin zakupów: 

 Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zakupu lub zmian - napisz lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.  Jeśli kupujesz od nas, po wylicytowaniu skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.  Zakupiony towar zgodnie z ustawą o sprzedaży przez internet możesz zwrócić w przeciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. W takim wypadku zwracany produkt odsyłasz na swój koszt. Równowartość pieniężna za zwrócony towar zostanie przekazana przelewem bankowym na podany rachunek w terminie 10 dni (od daty dostarczenia zwróconego towaru do siedziby firmy). W przypadku zwrotu towaru Klient poniesie koszt przesyłki. Zwrot możliwy jest tylko oryginalnie zapakowany, nie noszący śladów użytkowania czy montażu. W przypadku stwierdzenia próby montażu i użytkowania lub braku oryginalnych elementów i opakowania -zwrot towaru nie zostanie uwzględniony.Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: meblostyle@home.pl . Zwrotowi nie podlega koszt przesyłki jaki poniosła nasza firma.  W przypadku nie odebrania przesyłki od kuriera kupujący ponosi koszty zwrotu paczki do nadawcy oraz koszt (ewentualnej) kolejnej wysyłki.  Reklamacje dotyczące uszkodzeń towaru nie są uwzględniane jeśli klient nie sporządzi protokołu reklamacyjnego przy kurierze na uszkodzenia widoczne (uszkodzone opakowanie, karton,folia). Jeżeli reklamujesz elementy których wady ujawniły się po rozpakowaniu paczki- koniecznie prześlij nam zdjęcie uszkodzonego elementu oraz numer elementu zgodnie z instrukcją montażu. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail . Firmy kurierskie doręczają paczki i przesyłki paletowe zazwyczaj w godz. 10.00-16.00. Jeśli nie ma Cię w tym czasie w domu rozważ dostawę w inne miejsce. Kolejna próba dostarczenia przesyłki jest odpłatna i może zostać przeżucona na kupującego . Firma kurierska nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki do mieszkania kupującego, zobowiązana jest podać przesyłkę z samochodu dostawczego za pomocą windy lub ręcznie.  Wszelkie reklamacje, należy składać tylko i wyłącznie poprzez e-mail na adres: meblostyle@home.pl . Na maile staramy odpowiadać w przeciągu 24h. Na pytania zadane w weekend odpowiadamy w poniedziałek.  Reklamacje odnośnie ilości i zawartości przesyłki rozpatrujemy w przeciągu 24 godzin od czasu otrzymania przesyłki.  Odbierając przesyłkę sprawdź jej zawartość-i określ jej stan.Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne- uszkodzone przez dostawcę- będą tylko rozpatrywane na podstawie przesłanego protokołu uszkodzeń spisanego w obecności kuriera. 

Wyświetlenia:891
Numer oferty:6542330525
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry