kuchenka turystyczna SZMEL-4 kocher palnik NOWA (6910831605)

Od 25-08-2017 do 10-09-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • płeć: nie dotyczy
Radziecka bardzo ceniona kuchenka benzynowa, spala benzynę ekstrakcyjną lub samochodową, zbiornik na 0.95 litra starcza na 4-6 godzin gotowania w zależności od siły płomienia. Sprzęt fabrycznie nowy, akcesoria jeszcze w firmowym woreczku, dołączam polską rozszerzoną instrukcję napisaną przez specjalistę od tych kuchenek. Polecam na wyjazdy, to niezawodny sprzęt, działa wszędzie gdzie jest benzyna, nie trzeba mieć kartuszy itp., pali bez problemu na mrozie, zagotowanie 2 litrów wody to ok 10 minut, gotuje się tak szybko jak na gazie ziemnym, a szybciej niż na gazie z butli, że o spirytusie czy kostkach esbit nie wspomne :)
Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

 
Zwrot możliwy w przypadku towarów deklarowanych jako pełnowartościowe, w których ujawniły się wady ukryte lub inne wady niewymienione przez Sprzedawcę. Zwrot nie przysługuje w przypadku towarów sprzedawanych jako uszkodzone, z przeznaczeniem na części lub do naprawy.

reklamacje

W przypadku niezgodności przedmiotu z ofertą, wad ukrytych, uszkodzeń w transporcie itp. proszę o kontakt mailowy celem wyjaśnienia sytuacji i znalezienia rozwiązania. Otrzymanie komentarza pozytywnego traktuję jako sygnał o prawidłowym przebiegu transakcji i odpowiadam tym samym.