KSIĄŻKA JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO MICHAŁ TOMBAK (6542487077)

do wyczerpania przedmiotów
Dostawa
 • PACZKA W RUCHu 5,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 12,50 zł
Zakupy od 350 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Szczecin, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.9 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2016
 • kondycja: bez śladów używania

Opis

JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO


KRÓTKI OPIS KSIĄŻKI:
Autor książki stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Nie ma tu diety-cud, są tylko cudowne i proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie ma też tu rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są proste i zgodne z naturą zasady odżywiania. Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to nie tylko jedzenie, jak chce wielu twórców diet-cud. Zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o własne ciało i psychikę. Książka zawiera niezwykłe, nigdzie jeszcze nie publikowane recepty, które nie tylko pozwalają utrzymać pełnię zdrowia, ale dają też szansę na pozbycie się wielu trapiących nas dolegliwości.
Zagonieni w życiu, zapominamy często o tym, iż to, w jaki sposób dbamy o ciało i organizm, wpływa w znaczący sposób na naszą psychikę. Michał Tombak w książce „Jak żyć długo i zdrowo” przypomina o tym, że o zdrowie możemy zadbać korzystając z dość prostych, naturalnych metod, ale jednocześnie zmieniając trochę swój styl życia. Żadne diety cud nie pomogą, nie ma też po co faszerować się chemią, jeżeli nie będziemy starali się przywrócić harmonii w naszym organizmie. Autor, Michał Tombak jest doktorem habilitowanym, który ukończył studia wyższe na wydziale biologii i chemii w Moskwie. Jest autorem kilku bestsellerowych ksiażek traktujących o wpływie naszego stylu życia na zdrowie i metodach alternatywnego leczenia.

O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, natrętnie reklamowane sposoby odchudzania i odmładzania. Wszystkich się w ten sposób łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami. Pełnia zdrowia to nie cudowne środki uzdrawiające, odmładzające lub odchudzające ale życie w rytmie natury. Ta właśnie filozona jest motywem przewodnim niniejszej książki. Zawiera niezwykłe, nigdzie jeszcze nie publikowane recepty, które nie tylko pozwalają utrzymać pełnię zdrowia, ale dają też szansę na pozbycie się wielu trapiących nas dolegliwości. Autor książki - Michał Tombak stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Nie ma tutaj diety cud, są tylko cudownie proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie znajdziecie też tutaj Państwo rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są proste i oczywiste, zgodne z naturą zasady odżywiania. Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to nie tylko jedzenie, jak chce wielu twórców diet-cud. Zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę. Ten kto nie rozumie tego prawa nie jest na prawdę w stanie nikogo uleczyć. Niezwykłe, często szokujące, choć jednocześnie niebywale skuteczne są przepisy Michała Tombaka na oczyszczanie organizmu. Nie znajdziecie ich Państwo nigdzie indziej. Oparte są na tysiącletnich tradycjach naturalnej medycyny Wschodu i Zachodu. Są elementem pomijanym przez nowoczesną medycynę. Najciekawszy wniosek z tej książki zawiera się w znanej myśli: zdrowie jest w naszych rękach. Co więcej książka autora umożliwia samodzielne, nieinwazyjne leczenie w domu z wykorzystaniem naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Autor: Michał Tombak
Wydawnictwo: Firma Księgarska Serwis
Rok wydania: 2016
Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 240
Format: 14.5 x 20.5 cm
Waga: 279 g

Kontakt

SKLEP STACJONARNY
ul. Bagienna 48
70-772 SZCZECIN

sklep@NaturaSiman.pl

+48 888 085 088

Wysyłka

List polecony - 5,20 zł
-
Paczkomat - 10 zł
-
Przesyłka Kurierska - 12,50 zł
-
Przesyłka Kurierska Pobranie - 15 zł

Płatności

Błyskawiczne płatności PayU

Przelew tradycyjny:
04 2490 0005 0000 4500 3518 1236

Dostawa i płatność
od 5,00 zł

Lokalizacja: Szczecin, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u NaturaSiman za co najmniej 350.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
35
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

www.TwójMarketZdrowia.pl - MAGAZYN
Bagienna 48
70-772 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
email: sklep@NaturaSiman.pl
tel.: 888 085 088

 • wtorek 12:00 - 16:00
 • czwartek - piątek 12:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

IMPERIAL TRUST
Bagienna 48
70-772 Szczecin
Dodatkowe informacje

 

6 Reklamacje

1. Reklamacje dotyczące zakupionego towaru:
1.1. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta na zasadach określonych w ustawie kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz w innych powszechnie obowiązujących przepisach prawa.
1.2. Gdy zakupiony przez Klienta towar jest niezgodny z umową lub posiada wady należy o tym fakcie zawiadomić Sprzedawcę oraz w razie potrzeby dostarczyć reklamowany towar do Sprzedawcy na adres:
IMPERIAL TRUST
ul. Bagienna 48, 70-772 Szczecin
1.3. Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na adres sklep@NaturaSiman.pl. W celu przyspieszenia i ułatwienia procesu rozpatrzenia reklamacji zaleca się przesłanie wraz z reklamacją wszelkich dodatkowych informacji takich jak takich jak numer zamówienia, data sprzedaży etc.
1.3.1 Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.
1.3.2. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny wskazany przez Klienta sposób.
1.3.3. Sprzedawca informuje, że w przypadku Produktów objętych także gwarancją uprawnienia z tego tytułu należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej. Gwarancja na sprzedany Produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Klienta z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy w zakresie określonym ustawą kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.)
1.4. W celu ułatwienia procedury reklamacji towaru Konsument może skorzystać z formularza reklamacyjnego udostępnianego przez Sprzedawcę.
2. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną poprzez Sklep internetowy.
2.1. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną za pośrednictwem Sklepu internetowego należy składać na adres mailowy sklep@NaturaSiman.pl bądź listownie na adres sklepu:
IMPERIAL TRUST
ul. Bagienna 48, 70-772 SZCZECIN
2.2. W celu ułatwienia i przyśpieszenia rozpatrzenia reklamacji zaleca się podanie w wiadomości określonej w pkt. 1 takich informacji jak adres e-mail, rodzaju, datę wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych.
2.3. Rozpatrzenie reklamacji związanej z świadczeniem usług drogą elektroniczną następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych.
2.4. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Klienta lub w inny podany przez Klienta sposób.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

IMPERIAL TRUST
BAGIENNA 48
70-772 SZCZECIN

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zasady zwrotu produktu


Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży  


Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny.


Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać pocztą na wskazany adres do zwrotów lub drogą elektroniczną na adres e-mail:  sklep@NaturaSiman.pl

O sprzedającym
NaturaSiman
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

2953

 

7

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

ADRIAN POMYKAJ
Imperial Trust
Bagienna 48
70-772 Szczecin
REGON: 321081458
NIP: 955-202-87-68

Kontakt

 • 888 *** *** (pokaż)
poniedziałek
zamknięte
wtorek
12:00 - 16:00
środa
zamknięte
czwartek - piątek
12:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Twój Market Zdrowia - NaturaSiman to projekt związany z naszą główną firmą IMPERIAL TRUST, w czasie dwóch lat działalności polegającej głównie na pośrednictwie w handlu hurtowym w różnych dziedzinach, pracowaliśmy nad nowym projektem-narzędziem do internetowej sprzedaży detalicznej i tak po prawie dwu letniej intensywnej pracy powstał profesjonalny sklep internetowy  www.TwójMarketZdrowia.pl

Naszym celem jest sprzedaż dobrych jakościowo i zdrowych  produktów renomowanych firm, planujemy sukcesywnie poszerzać ilość kategorii związanych ze zdrowym trybem życia, zwiększać asortyment, a co za tym idzie tworzyć nowe działy, a wszystko to zmyślą o WAS i o WASZYM ZDROWIU. Nie mamy sztywnych działań w jednym obszarze, będziemy handlowali wszystkimi produktami, które za naszym pośrednictwem będę w atrakcyjnych cenach, taki mamy plan, ponieważ chcemy wykorzystać nasze kontakty by móc zaoferować Państwu produkty w atrakcyjnych cenach. TwójMarketZdrowia NaturaSiman to projekt w którym będziemy się starali udostępnić produkty pro zdrowotne, głównie suplementy diety, zdrową żywność i inne dobra naturalne, wszystko to co pozwoli prowadzić ZDROWY STYL ŻYCIA.  

Taka jest myśl przewodnia naszej działalności : „ZDROWY STYL ŻYCIA” 

Zapytacie: jakie pro zdrowotne, o co tu chodzi? Chodzi  o Wasze zdrowie, urodę i samopoczucie. Chcemy dodać Wam energii i radości dlatego też będziemy tu promować przede wszystkim naturalne witaminy, a nie produkty witamino podobne, produkty które oczyszczą Wasz organizm, zadbają o równowagę i dobre samopoczucie o większą witalność.  Tu też będzie wiele zmian ponieważ zamierzamy rozwinąć się bardzo mocno. Chcemy wesprzeć Państwa kompleksową ofertą. Warto być z nami . Powiększamy coraz bardziej nasz asortyment w coraz nowsze i różne produkty, dlatego zapraszamy do ciągłej współpracy, jesteśmy po to, …. by było zdrowo !!! 

Polecamy nasz krótki filmik (kliknij w link):  https://www.youtube.com/watch?v=ZQFkLmWZ8g8&t=3s

Pozostałe informacje

UWAGA!!!

Przesyłka "Paczka48" jest przesyłką o masie całkowitej do 2kg.

Przesyłki "Paczka48" są realizowane poprzez firmę kurierską InPost lub przez Pocztę Polską.

"Paczka48" realizowana jest zgodnie z regulaminami Poczty Polskiej i InPost w systemie 2+1 czyli czas realizacji to 2 dni + dzień nadania. 

W przypadku gdy listonosz lub kurier nie może dostarczyć w wyznaczonym terminie przesyłki to zostawia "awizo". W przypadku Poczty Polskiej jest to klasyczne awizo papierowe, a w przypadku InPost jest to awizo w formie elektronicznej (mail).

Wyświetlenia:240
Numer oferty:6542487077
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Na czasie