KS LEGO DUPLO /79-5/ podwozie (6541801256)

zakończona
5,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • List polecony priorytetowy 8,30 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
 • lokalizacja: Kłaj
 • stan: używane
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • rodzaj: element
 • seria: inne
 • wiek dziecka: 2 lata +
 • materiał: plastik
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

Serdecznie witam na moich aukcjach dużych i małych fanów klocków LEGO!

Klocki są używane.

Klocki widoczne na zdjęciu są przedmiotem tej aukcji.

Ocena stanu klocków: stan dobry+, ślady zwykłego użytkowania.

.

Wszystkie informacje potrzebne do dokonania przelewu otrzymają Państwo w powiadomieniu wysyłanym każdorazowo przez Allegro po wygranej aukcji.

Towar wysyłam w ciągu dwóch dni roboczych, liczonych od momentu wpłynięcia zapłaty za zakupiony towar na konto.

Wszystkie przedmioty wysyłam w jednej przesyłce, chyba że Kupujący wyrazi inne życzenie.

Odbiór osobisty możliwy po wcześniej wpłacie i ustaleniu miejsca odbioru.

Nie kończę aukcji przed czasem, jeśli są inni licytujący.

Nie wysyłam paczek za pobraniem.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Katarzyna Wyrwa
Stanisławice 111
32-015 Kłaj
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kat.shop.duplo@gmail.com . Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres przedsiębiorstwa. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszty konsumenta w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku zwrotu towaru Sprzedający oddaje Kupującemu koszt zakupu towaru oraz koszty przesyłki towaru do Kupujacego (najniższy z możliwych na danej aukcji). Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany na danej aukcji zwykły sposób dostarczenia, Sprzedający nie zwraca poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kat.shop.duplo@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Serdecznie zapraszamy na zakupy używanych i nowych klocków Lego! Wszystkie dane potrzebne do dokonania przelewu otrzymacie Państwo w powiadomieniu od Allegro o wygranej aukcji. Nie wysyłam paczek za pobraniem. Towar wysyłam w ciągu dwóch dni roboczych, liczonych od momentu wpłynięcia zapłaty za zakupiony towar na konto. Wszystkie wylicytowane przedmioty wysyłam w jednej paczce. Koszt przesyłki bez względu na ilość wygranych aukcji jest jednorazowy. Odbiór osobisty jest możliwy jedynie po wcześniejszym ustaleniu. Biorąc udział w aukcji Kupujący udziela Sprzedającemu pełnomocnictwa do wysyłania w imieniu Kupującego przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 01.01.2007 r. w kwestii kosztów wysyłki i odstąpienia od opłat z tytułu pełnomocnictw. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego towaru nie groź od razu negatywem, Allegro lub sądem. Najpierw przedstaw problem, a będziemy się starać rozwiązać go na Twoją korzyść. Zadowolony Klient to satysfakcja dla Sprzedającego! Oferty odwołuję tylko w uzasadnionych przypadkach. Licytuj rozważnie. Nie odwołuję ofert na kilka minut przed zakończeniem aukcji! Stan klocków oceniamy wg następujących kryteriów: Stab bdb : to klocki nowe, nieużywane, w oryginalnym opakowaniu. Stab bdb- : to klocki nowe, bez opakowania, na których mogły pojawić się drobne rysy pod wpływem przerzucania. Stan db+ : oznacza klocki bardzo mało używane, z błyszczącą powierzchnią, zbliżone wyglądem do nowych. Stan db : oznacza zwykłe ślady użytkowania, nieliczne rysy, drobne otarcia. Stan db-: jak wyżej, ale występuje jakiś poważniejszy mankament widoczny na zdjęciu lub opisany w treści aukcji. Stan dst+: liczne rysy, wgniecenia, nic nie jest jednak połamane, klocki w pełni nadają się do zabawy. Stan dst: jak wyżej, ale rysy/wgniecenia powodują kompletne zmatowienie powierzchni zewnętrznych.Stan ndst: klocki są uszkodzone wg opisu aukcji.