Krzyż Apteczny telebim LED full color 124 x 124 cm (6482600579)

zakończona
6 592,80 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Bielsko-Biała
 • waga (z opakowaniem): 15.00 [kg]
 • Masz pytania ?
 • odpowiemy na wszystkie
 • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
telefon
+48 792 90 90 90

email
biuro@enterled.pl

adres

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko-Biała

Paczki wysyłamy

Przyjmujemy płatności

Dokonanie zakupu na tej aukcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Allegro.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni.

Przedmiotem aukcji jest jednostronny Krzyż Apteczny full color o rozmiarach 124 cm na 124 cm i grubości zaledwie 9 cm. Krzyż ten posiada możliwość wyświetlania czasu, daty i temperatury w różnych formatach. Urządzenie można zaprogramować na automatyczną zmianę wyświetlanej treści w trybie dobowym - inna animacja na czas gdy apteka jest otwarta oraz inna na czas gdy jest zamknięta. Podczas tworzenia animacji na wyświetlacz do wykorzystania są gotowe efekty graficzno - tekstowe m.in. statyczny, migotanie, przejazdy, maszyna do pisania, przejazdy po skosie, wjazdy i zjazdy, składani i rozkładanie, żaluzje, odwracanie kolorów, zoom, obroty, eksplozja, implozja ...i wiele innych.

Krzyż apteczny - inaczej dynamiczny panel apteczny - to reklama, która wyróżni właśnie Twoją aptekę spośród innych. Wyświetlanie promocji, życzeń świątecznych, czy tak ważnych informacji jak godziny dyżurów, to tylko niektóre zastosowania. Atrakcyjna reklama podnosi prestiż oraz zwiększa sprzedaż. Urządzenie posiada pamięć wbudowaną. Obsługiwane jest za pomocą komputera i dedykowanego oprogramowania, które dostarczane jest razem z urządzeniem.

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacz pracuje w sieci WLAN Wi-Fi jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez acces-pointy, routery itp. Antena Wi-Fi jest wbudowana w wyświetlacz. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

Sterowanie za pomocą LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy to skrętka UTP, ze złączami RJ-45. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

Przykład krzyża aptecznego full color ze stelażem do montażu prostopadłego do ściany:

Wszystkie krzyże diodowe, oferowane przez naszą firmę, wykonane są na super-jasnych diodach LED, zapewniając w ten sposób czytelność nawet w pełnym nasłonecznieniu. Taki elektroniczny neon to długo żywotna reklama świetlna, gdyż żywotność diody to kilkadziesiąt lat. Nie musisz także martwić się o koszty energii - wyświetlacze LED są urządzeniami energooszczędnymi.

Firma Enterled oferuje Krzyże Apteczne Pełny Kolor w trzech różnych rozmiarach 81 cm, 100 cm i 124 cm. Zarówno dwustronne jak i jednostronne. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ponadto inne rodzaje wyświetlaczy m.in. krzyże apteczne monochromatyczne oraz wyświetlacze diodowe dla praktycznie każdego rodzaju działalności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie: www.enterled.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 35105010701000009141951401
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua