Krzyż 1-stronny APTECZNY podświetlany LED 40x40 cm (6910668778)

11 dni do końca
cena kup teraz
247,00 zł
KONTAKT
BRANDEKOR Producent reklam i elementów dekoracyjnych.

45-222 Opole,
ul. Oleska 71 A


tel.: +48 77 445 83 43
GSM: +48 697 068 799

e-mail: biuro@brandekor.pl

DOSTAWA
Aktualny koszt i formy dostawy dla danego produktu opisane są w zakładce "Dostawa i płatność". Nie wysyłamy za pobraniem!
PŁATNOŚCI
Wpłaty można dokonać
na trzy sposoby:
- płacę z Allegro (preferowana)
- wpłata na konto
- płatność przy odbiorze osobistym

numer konta(Alior Bank):
02 2490 0005 0000 4500 6804 1477

W tytule wpłaty koniecznie podaj swój NICK z Allegro oraz NUMER AUKCJI i NUMER(TYTUŁ) OFERTY (jeśli wymagany). Dodatkowo, w przypadku podania innego adresu wysyłki przedmiotu niż w danych z Allegro, prosimy o dopisanie w tytule przelewu ZMIANA ADRESU.
FAKTURA
Do każdego zakupionego produktu wystawiamy fakturę VAT.
Dlaczego warto kupować u nas?
- zdjęcia na naszych aukcjach są rzeczywistymi fotografiami produktów

- zamówienia realizujemy w możliwie krótkim czasie

- wszystkie przesyłki należycie zabezpieczamy
INFORMACJE
Do wylicytowanej kwoty należy dodać koszt wysyłki w zależności od sposobu dostawy.

Przy wysyłce kurierem należy dokładnie obejrzeć otrzymaną paczkę w jego obecności i w razie stwierdzenia uszkodzenia, bezwzględnie spisać protokół szkody.

Odbiór osobisty nie wiąże się z dodatkową opłatą i jest możliwy po uprzednim umówieniu się.

Po otrzymaniu przesyłki, prosimy o wystawienie komentarza.
WITAMY NA AUKCJI BRANDEKOR - PRACOWNI REKLAMY I DEKORACJI
Aukcja dotyczy wykonania wysokiej jakości
jednostronnego KRZYŻA APTECZNEGO z plexi, podświetlanego LED, o wymiarach 40 x40 cm
Specyfikacja produktu:
 • wymiary krzyża : 40x40 cm
 • grubość krzyża: 8cm
 • klosz krzyża wykonany jest z wysokiej jakości plexi wylewanej, o grubości 3mm, w wybranym kolorze z palety barw pokazanej poniżej
 • tył krzyża wykonany jest z PCV spienione o grubości 10 mm
 • krzyż jest podświetlany wysokiej jakości diodami LED 12V, zapewniającymi długotrwałe, równomierne świecenie reklamy, przy bardzo niskim poborze prądu
 • z każdej litery wyprowadzony jest minimum 0,5 m przewód zasilający

Dlaczego właśnie u nas?

 • wykonywane przez nas krzyże apteczne przeznaczone są do długotrwałej ekspozycji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, co gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne (słońce, deszcz, mróz)
 • jako producent zawsze mamy najatrakcyjniejsze ceny, można do nas przyjechać, obejrzeć i dotknąć naszych produktów,
 • doradzimy najlepsze rozwiązanie niestraszne są nam realizacje nietypowe, skomplikowane i trudne do wykonania
 • dbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki

Przykładowe realizacje:

Wzornik plexi:

Kolory materiału - Plexi, do wyboru:


biały

żółty

pomarańczowy

różowy

czerwony

zielony

niebieski

granat

szary

czarny
Wzornik kolorów może się różnić od rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora. Na życzenie możemy dobrać kolory niewystępujące w powyższej palecie. Możliwe jest także zastosowanie folii o szerokiej gamie kolorystycznej.
Jeśli posiadają Państwo własny projekt lub indywidualne wymogi, których żadna nasza aukcja nie spełnia, prosimy do nas napisać lub zadzwonić, przygotujemy odpowiednią ofertę.
Przebieg transakcji:
 1. Dokonanie zakupu - kliknięcie "Kup teraz".
 2. Kontakt mailowy lub telefoniczny z określeniem:
  • dokładnych wymiarów krzyża aptecznego
  • koloru materiału
  • ewentualnych elementów dodatkowych lub nietypowych. W przypadku gdy Klient posiada własny projekt, należy go przesłać drogą mailową TYLKO W FORMACIE WEKTOROWYM, jak eps, cdr, lub ai. Jeśli mają Państwo wątpliwości, prosimy o przesłanie plików przed kliknięciem "Kup teraz", nasi graficy sprawdzą je pod względem przydatności do realizacji zlecenia.
 3. Finalna wycena realizacji (jeśli zamówiono jakieś dodatkowe lub nietypowe elementy) i określenie przybliżonego terminu realizacji.
 4. Przelanie kwoty należności.
 5. Akceptacja dostarczonego przez naszych grafików projektu lub zgłoszenie poprawki.
 6. Wykonanie i wysyłka produktu.

Uwaga! Przedmiot sprzedawany na tej stronie jest wykonywany na specjalne zamówienie klienta. W związku z tym nie ma możliwości jego zwrotu bez podania przyczyny, zgodnie z informacją zawartą w Pomocy Allegro: http://allegro.pl/he­lp_item.php?item=355­2#q4

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Na innych naszych aukcjach znajdą Państwo szeroką gamę produktów z działu reklama zewnętrzna, np.: podświetlane litery przestrzenne z plexi, litery podświetlane od tyłu, naklejki magnetyczne, szablony magnetyczne itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi, przykładowymi realizacjami:
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 02 2490 0005 0000 4500 6804 1477
  • 02 2490 0005 0000 4500 6804 1477
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 60,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Koszt przesyłki zagranicznej ustalany indywidualnie w zależności od rozmiarów finalnych zamówienia i docelowego państwa.
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

BRANDEKOR Pracownia reklamy i dekoracji
Oleska 71 A
45-222 Opole
NIP: PL 622-229-99-13
REGON: 160357985

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
BRANDEKOR Pracownia reklamy i dekoracji
Oleska 71 A
45-222 Opole
 
Uwaga! Większość sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług jest wykonywanych na specjalne zamówienie klienta. W związku z tym nie ma możliwości jego zwrotu bez podania przyczyny, zgodnie z informacją zawartą w Pomocy Allegro: http://allegro.pl/help_item.php?item�#q4. W przypadku sprzedaży gotowych produktów (nie wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta) zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje 1. Podstawa i zakres odpowiedzialności sprzedawcy względem Kupującego, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. 2. Firma BRANDEKOR zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu towar bez wad. 3. Reklamacja może zostać złożona przez Kupującego w wybrany przez siebie sposób podany poniżej: pisemnie na adres: ul. Oleska 71A, 45-222 Opole w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@brandekor.pl Kupującemu, który składa reklamację sprzedawcy zaleca się podanie w opisie reklamacji: - informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; - żądania sposobu doprowadzenia towaru do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; - zaleca się podanie danych kontaktowych składającego reklamację oraz numer aukcji produktu, którego reklamacja dotyczy Wymogi podane pkt. 2 i 3 mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność złożonych reklamacji z pominięciem zalecanego opisu reklamacji w pkt. 1 4. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

pozostałe informacje

Zgadzam się na wysyłkę za granicę. Koszt przesyłki zagranicznej ustalany indywidualnie w zależności od rozmiarów finalnych zamówienia i docelowego państwa. Wystawiam faktury VAT