Krzewuszka Weigela Nana Variega pojemnik p9 20cm (6482643606)

zakończona
2,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • kolor kwiatów: białe
  • wysokość sadzonki (cm): 20
  • rodzaj rośliny: krzewuszki
  • roślina w postaci: sadzonka w pojemniku 0,5-1l

Gospodarstwo szkółkarskie Barbary i Adama Kubiak istnieje w Kraszowie od 2008r.

Jesteśmy producentem młodzieży iglastej oraz liściastej w pojemnikach p9.

Specjalizacją naszej szkółki są sadzonki na plantacje choinkowe, rośliny do zalesień, podkładki do szczepień, rośliny liściaste do obsadzeń miejskich, rośliny liściaste oraz iglaste do dalszej produkcji, rośliny dzikie do rekultywacji terenów i niektóre byliny.

Nasza szkółka powstała więc z pasji oraz ogromnego zamiłowania do roślin ozdobnych. Pierwsze lata poświęciliśmy na zdobycie doświadczenia oraz udoskonalenie produkcji. Od 2015r startujemy pod nazwą sadzonki-kubiak.pl

Nasza aukcja:

Krzewuszka Weigela Nana Variega pojemnik p9 20cm

Wolnorosnący, gęsty krzew o zwartym pokroju. Dorasta do 1,5 m wys. Liście zielone z kremowobiałym marginesem, bardzo dekoracyjne. Kwiaty białoróżowe, dzwonkowate, VI-VII. Stanowisko słoneczne do lekko cienistego. Najlepiej kwitnie na wilgotnych, zasobnych i przepuszczalnych glebach. Do sadzenia pojedynczo i w grupach, na rabatach w zestawieniu z letnimi bylinami.

Sadzonki krzewuszki, która obficie kwitnie na bladoróżowy oraz biały kolor. Jest to odmiana z pięknymi dwukolorowymi liśćmi. Sadzonki gęste, zdrowe, ładnie przekorzenione w p9 dokładnie takie jak na zdjęciach. Pędy około 20cm. Idealna sadzonka do obsadzeń pojedynczych, lub na żywopłot, doskonale znosi cięcie.

Sadzonki zawsze wysyłam w doniczkach w których rosną.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Gospodarstwo szkółkarskie Barbara i Adam Kubiak Kraszów 1 56-513 Międzybórz tel 660413876 Gospodarstwo szkółkarskie Barbary i Adama Kubiak istnieje w Kraszowie od 2008r. Jesteśmy producentem młodzieży iglastej oraz liściastej w pojemnikach p9. Produkujemy duże partie jednolitego i wyrównanego materiału. Nasze sadzonki są zdrowe i wypielęgnowane. Pozostajemy w stałej współpracy oraz pod nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Naszymi głównymi odbiorcami są szkółki, plantatorzy drzewek bożonarodzeniowych, zieleń miejska, wykonawcy ogrodów, firmy zajmujące się rekultywacją terenów powysypiskowych. Dlatego jeżeli szukacie Państwo pięknych roślin w dobrej cenie oraz miłej i profesjonalnej obsługi, zapraszam do współpracy.

reklamacje

Wszelkie reklamacje wynikające nie z naszej winy lecz winy kuriera, nie będą uwzględniane. Tzn. porozrywane lub zgniecione kartony, zgniecione rośliny ponieważ kurierzy rzucają paczkami, nieuprzejmość ze strony kuriera, opóznienia spowodowane błędami w serwisach kurierskich, brak kontaktu z kupującym w dniu dostarczenia paczki, ponieważ kupujący nie podał nr telefonu do kontaktu lub podał błędny adres. Za błędy firm kurierskich nie odpowiadamy! Wszystkie rośliny pakujemy bardzo starannie na czas transportu. Zwrotów nie przyjmujemy. Jeżeli z jakiś przyczyn rośliny nie spełniają wymogów kupującego, dosyłamy ten sam towar jeszcze raz.

pozostałe informacje

Wszystkie zakupione u nas rośliny są zdrowe i wypielęgnowane. Rośliny sprzedajemy w 0,5l pojemnikach, ładnie zakorzenione i zahartowane, gotowe do wysadzenia do ogrodu. Sadzonki wysyłamy zawsze w pojemnikach w których rosną, zabezpieczone na czas transportu. Średni czas transportu to 20 godzin. W miesiącach maj-sierpień sadzonki są regularnie przycinane co wpływa bardzo korzystnie na ich pokrój i zdrowotność. Jest to zabieg niezbędny aby utrzymać rośliny w świetnej kondycji i ładnym wyglądzie. Dlatego wielkości podane na aukcjach mogą się nieco różnić. Do jednej paczki mieści się max 60 sztuk roślin. Koszt przesyłki jednej paczki to 25zł.