Kryształki samoprzylepne cyrkonie łezki 240 szt (6999478122)

zakończona
4,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • PACZKA W RUCHu 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

opis

EDU-CENTRUM
Centrum Pomocy Edukacyjnych Klaudia Zychla
SKLEP INTERNETOWY
NIP:894-269-39-06

email: edu_centrum@interia.­pl
PRZEDPŁATA lub POBRANIE


 • nr konta
  24 1140 2004 0000 3602 7305 6577

 • do 3 dni roboczych

Przedmiotem aukcji jest blister zawierający 240 sztuk przezroczystych kryształków samoprzylepnych w kształcie łezek o wielkości 5 x 10 mm


Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje:

Wszystkie aukcje


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u claudia1z za co najmniej 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
5-6 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4 dni robocze
Dodatkowe informacje

KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ ODBIORY OSOBISTE PO WCZEŚNIEJSZYM POTWIERDZENIU TERMINU

Punkty odbioru

EDU-CENTRUM
53-440 Wrocław
woj. dolnośląskie

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

EDU-CENTRUM Centrum Pomocy Edukacyjnych Klaudia Zychla
Stalowa 89/5
53-440 Wrocław
Dodatkowe informacje

 

§ 6 Odstąpienie od umowy

1. Konsument, który zawarł umowę na  odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny  składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 (czternastu)  dni kalendarzowych bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów, z  wyjątkiem kosztów określonych w ust. 5 poniżej. Bieg terminu do  odstąpieniu od umowy rozpoczyna się:
a) od daty otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu),
b) od daty otrzymania przez Konsumenta ostatniej części zrealizowanego  zamówienia – jeżeli zamówienie jest realizowane w częściach.

2. Prawo do odstąpienia od umowy nie  przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy stosownie do art. 38  ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z  dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827):
a) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy;
b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
c) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
d) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
e) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy.

3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient  powinien zwrócić Towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni  wraz z dołączonym dokumentem zakupu. 

4. Zakupiony towar należy zwrócić na adres  EDU-CENTRUM Centrum Pomocy Edukacyjnych Klaudia Zychla, ul. Stalowa  89/5, 53-440 Wrocław.

5. Bezpośredni koszt zwrotu Towaru ponosi  Klient. Jednocześnie Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie  wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, jego  cechy lub funkcjonowanie.

6. Sprzedawca nie odbiera zwrotu Towarów odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za takie koszty.

7. Sprzedawca dokona zwrotu należności niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych w przypadku:
a) anulowania zamówienia lub części zamówienia (w takim przypadku  zwrotowi podlega odpowiednia część ceny) opłaconego z góry przed jego  realizacją;
b) zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało  dostarczone za pośrednictwem InPost lub firmy kurierskiej;
c) zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało  odebrane w Punkcie Odbioru i było uprzednio opłacone z góry;
d) uznania reklamacji i braku możliwości wymiany produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny.

8. W przypadku zwrotu produktu  (odstąpienia od umowy) Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem  płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania produktu z  powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w  zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

9. Sprzedawca dokona zwrotu pieniędzy na:
a) rachunek bankowy Klienta (w tym powiązany z kartą płatniczą Klienta) – jeśli zamówienie było opłacone:
- z góry za pomocą przelewu lub karty płatniczej;
- przy odbiorze u kuriera lub na poczcie

§ 7 Procedura reklamacji

1. Produkty są fabrycznie nowe, nieużywane  i wolne od wad. Posiadają gwarancję producenta, importera lub  sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

2. Sprzedawca jest odpowiedzialny wobec  Klienta, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną  (rękojmia), gdzie wadą fizyczną jest niezgodność dostarczonych produktów  z umową. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 (dwóch) lat  od daty wydania mu danego produktu. 

2. Sprzedawca w ciągu 14 (czternaście) dni  kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o  sposobie dalszego postępowania. 

3. W celu rozpatrzenia reklamacji przez  Sprzedawcę Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt lub produkty  wraz z dowodem zakupu tego produktu (produktów) do Sprzedawcy i opisem  reklamacji. Wzór Reklamacji dostępny na stronie Sprzedawcy w zakładce  Regulaminy i cenniki. 

4. W przypadku, gdy produkt był  dostarczany za pośrednictwem InPost lub firmy kurierskiej, reklamację  (tj. reklamowany produkt, dowód zakupu i opis reklamacji) należy odesłać  na adres Punktu Odbioru.

5. W przypadku, gdy produkt odebrany został w Punkcie Odbioru, reklamacje należy składać właśnie w tym Punkcie Odbioru.

6. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na  korzyść Klienta – Sprzedawca niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na  wolny od wad albo wadę usunie. Nie wpływa to na możliwość złożenia przez  Klienta oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy zgodnie  z obowiązującymi przepisami. W przypadku braku możliwości wymiany  produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny Sprzedawca zwróci  należność niezwłocznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 

7. Klient nabywający produkt w celu  związanym bezpośrednio z jego z działalnością zawodową lub gospodarczą  (Klient nie będący konsumentem) ma prawo złożyć reklamację stosownie do  obowiązujących w tej mierze przepisów prawa, przy czym odpowiedzialność  Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktów ogranicza się do  kwoty, jaką Klient zapłacił Sprzedawcy za nabycie danego produktu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

EDU-CENTRUM Centrum Pomocy Edukacyjnych Klaudia Zychla
Stalowa 89/5
53-440 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
claudia1z
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

523

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 795 802 580
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

EDU-CENTRUM Centrum Pomocy Edukacyjnych Klaudia Zychla

SKLEP INTERNETOWY

Pozostałe informacje

Kontakt telefoniczny pon-pt w godz. 9-17