Kredens zabytkowy, drewniany (6542191264)

zakończona
 • typ mebla: stylowy (oryginalny)

Kredens zabytkowy
wymiary na zdjęciachKredens duży i ciężki. Solidne drewno. Stan do renowacji. Szyba cała.

Demontaż/transport kredensu po stronie Kupującego, włącznie z transportem po schodach (2 piętro, brak windy).Dlaczego warto kupić:
Ładny mebel, z prawdziwego drewna.Skład zestawu, czyli co dokładnie licytujesz:
- kredens
- nadstawka z szybkami


Zdjęcia przedstawiają licytowany przedmiot. Klikając w obrazek załadujesz go w pełnej rozdzielczości. Weź proszę pod uwagę, że są to jedynie zdjęcia, co oznacza, że mogą nie oddawać wszystkich szczegółów przedmiotu, chociaż dokładam wszelkich starań, aby tak było. Jeżeli nie masz pewności, dopytaj.Lokalizacja przedmiotu: Łódź Śródmieście.Przed zalicytowaniem proszę o zapoznanie się z kilkoma użytecznymi informacjami zawartymi na stronie o mnie . Wzięcie udziału w licytacji oznacza akceptację tych warunków.Dodatkowe szczegóły na maila lub telefon. W razie pytań proszę o kontakt pod nr +48 604 665 666.Zobacz też inne moje aukcje ...

Zapraszam na inne moje aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1014 2340 0074
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Jak widać z mojego konta, na Allegro jestem już od dość dawna, bo od 2000 roku. Taka ciekawostka - nie było wtedy "kopertek" ani "super-sprzedawców". Było normalnie ;). Widać również, że moi dotychczasowi partnerzy w interesach byli przeważnie zadowoleni. Wysyłając towar mam nadzieję, że dojdzie w nienaruszonym stanie tak szybko jak to możliwe. Jestem uczciwy w komentarzach, a na największe pozytywy zasługują według mnie ci, którzy wychodzą pozytywnie z sytuacji konfliktowych - w końcu po tym poznaje się prawdziwą klasę Sprzedającego. Na życzenie udostępniam możliwość płatności BitCoinem.

kontakt

 • 604665666
  Telefon prywatny sprzedającego, jeśli śpię to wyłączam, więc dzwoń o każdej porze.
 • 157002
  Potrzebna odrobina szczęścia, nie przesiaduję tu non-stop.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 0 dni

adres do zwrotu:
 
Jestem osobą prywatną, nie sprzedaję zarobkowo. W związku z tym zwrotów nie ma, o ile oferta była zgodna z prawdą - a dokładam starań, aby zawsze tak było.

reklamacje

Nie udzielam gwarancji, nie jestem sklepem ani firmą, nie prowadzę działalności gospodarczej związanej z Allegro. Ponieważ jestem zwykłym gościem sprzedającym niepotrzebne już mu rzeczy, a nie firmą, Allegro nie jest dla mnie jedyną formą sprzedaży i nie traktuję go jak sklepu. Ogłaszam w pracy, mówię znajomym. Dlatego zawsze rezerwuję sobie prawo do sprzedaży poza aukcją, jeżeli ktoś zaproponuje mi dobrą cenę - oczywiście większą niż uzyskam na aukcji.

pozostałe informacje

Ku memu ubolewaniu, jestem człowiekiem cieżko pracującym, co w kontekście Allegro przekłada się na to, że zdarza się, że coś kupię, odbiorę paczkę, przyniosę do domu i... nie mam czasu sprawdzić przez następne 3 tygodnie. Komentarz wystawiam zawsze, jednak czasem trwa to długo. Zdarzyło się i pół roku. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Z uwagi na to, że poruszam się pomiędzy Łodzią a Warszawą, może nastąpić opóźnienie w wysyłce. Weź proszę pod uwagę, że zdjęcia nie zawsze oddają dokładnie to, co chciałbyś sprawdzić w przedmiocie licytacji. Jeśli zdjęcia pozostawiają cień wątpliwości, dopytaj lub sprawdź osobiście. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny. Złożenie oferty oznacza, że nie budzi ona Twoich wątpliwości, zwłaszcza co do stanu przedmiotu. W przypadku wątpliwości, zawsze kontaktuję się z drugą stroną transakcji. Podobnie, proszę Ciebie - jeśli komentarz miałby być z jakiegoś powodu inny niż pozytywny, skontaktuj się ze mną. Feedback is a gift. Silnie preferuję kontakt osobisty - można wtedy sprawdzić sprzęt i upewnić się, że to jest właśnie to o co chodzi. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub emailowo. Przy odrobinie szczęścia złapiesz mnie na Gadu-Gadu. Nie jestem handlarzem i nie traktuję działalności na Allegro jako źródła dochodu. Po prostu kupuję to czego szukam lub też pozbywam się rzeczy, które nie są mi potrzebne. Jeśli tego nie akceptujesz, proszę, nie składaj oferty.