KRATKA NAWIEWU WLOT MASTER II MOVANO 98-10 (6950746717)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
  • Pocztex Kurier24 pobraniowy 25,00 zł
Zakupy od 2 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: kościan, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

KRATKA NAWIEWU WLOT

RENAULT MASTER II, OPEL MOVANO

ROCZNIK: 98-10

CENA ZA 1 SZT

STAN WIDOCZNY JAK NA ZDJĘCIU

Więcej informacji pod nr tel:691-128-269

Posiadam wszystkie części do tego modelu z demontażu w

konkurencyjnych cenach!!!

posiadam nowe części do tych modeli

Zapraszam na pozostałe aukcje!Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

P.P.H.U KAC-FIL BARTKOWIAK MUCHA-KINGA
WITKÓWKI 11
64-000 KOŚCIAN
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJA


czas na zwrot: 14 dni 

koszt zwrotu:  Pokrywa kupujący Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 


ROZPATRUJEMY I PRZYJMUJEMY WNIOSKI O REKLAMACJE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH KTÓRE POTWIERDZAJĄ MONTAŻ W UPRAWNIONYM ZAKŁADZIE MECHANIKI POJAZDOWEJ (PIECZĘĆ FIRMOWA ZAKŁADU). 


Ponadto, zgodnie z prawem ( Zgodnie z art. 34 tej ustawy: „Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy ) odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt. UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

 BRAK PARAGONU ( dołączony do listu przewozowego ) / LUB INNEGO POTWIERDZENIA ZAKUPU W ZWRACANEJ PRZESYŁCE JAK I USZKODZENIE PLOMB SKUTKUJE BRAKIEM ZWROTU PIENIĘDZY. PROSZĘ SPRAWDZAĆ ZAKUPIONY TOWAR PRZY KURIERZE, LUB ZARAZ PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI ZA USZKODZENIA SPOWODOWANE PRZEZ FIRMĘ KURIERSKĄ PODCZAS DOSTAWY NIE ODPOWIADAMY. SPOSÓB POSTĘPOWANIA PRZY OTRZYMANIU PRZESYŁKI KURIERSKIEJ.Przed odbiorem przesyłki bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie czy przypadkiem karton, folia lub opakowanie w jaki została zapakowana przesyłka, nie jest uszkodzony.Po odebraniu przesyłki i podpisaniu wszystkich dokumentów przewozowych, JESZCZE w obecności Kuriera należy przesyłkę otworzyć i sprawdzić czy zawartość nie jest uszkodzona.  Jeżeli towar jest uszkodzony to proszę poprosić Kuriera o sporządzenie Protokołu Szkody (jest to obowiązkiem Kuriera )


Jeżeli zdecydujesz się oddać nasz towar, napisz do nas na meila , a wyślemy Ci formularz zwrotu. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.P.H.U KAC-FIL BARTKOWIAK MUCHA-KINGA
WITKÓWKI 11
64-000 KOŚCIAN

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.


 

 ROZPATRUJEMY I PRZYJMUJEMY WNIOSKI O REKLAMACJE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH KTÓRE POTWIERDZAJĄ MONTAŻ W UPRAWNIONYM ZAKŁADZIE MECHANIKI POJAZDOWEJ (PIECZĘĆ FIRMOWA ZAKŁADU) 


 

ROZPATRUJEMY I PRZYJMUJEMY WNIOSKI O REKLAMACJE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH KTÓRE POTWIERDZAJĄ MONTAŻ W UPRAWNIONYM ZAKŁADZIE MECHANIKI POJAZDOWEJ (PIECZĘĆ FIRMOWA ZAKŁADU) 


 ODSTĄPIENIE OD UMOWY 

czas na zwrot: 14 dni 

koszt zwrotu: Pokrywa kupujący


  Dążąc do zapewnienia Ci jak największej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, jeśli jesteś kupującym - konsumentem, dajemy Ci możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.


  Powinieneś odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony produkt, pieniądze zwrócimy w ciągu 14 dni. 


 Ponadto, zgodnie z prawem (Zgodnie z art. 34 tej ustawy: „Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy) odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt. 


 UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 


 BRAK PARAGONU ( dołączony do listu przewozowego ) / LUB INNEGO POTWIERDZENIA ZAKUPU W ZWRACANEJ PRZESYŁCE JAK I USZKODZENIE PLOMB SKUTKUJE BRAKIEM ZWROTU PIENIĘDZY. PROSZĘ SPRAWDZAĆ ZAKUPIONY TOWAR PRZY KURIERZE, LUB ZARAZ PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI ZA USZKODZENIA SPOWODOWANE PRZEZ FIRMĘ KURIERSKĄ PODCZAS DOSTAWY NIE ODPOWIADAMY. 


SKORZYSTAJ Z FORMULARZA ZWROTU PODANEGO WYŻEJ. 

O sprzedającym
kacfil1

Dane firmy

Kontakt

  • 691-128-269
  • 695-938-330
poniedziałek - sobota
08:00 - 16:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

P.P.H.U KAC-FIL BARTKOWIAK-MUCHA KINGA

UL. WITKÓWKI 11

64-000 KOŚCIAN 

NIP: 698-147-07-99

REGON: 411518398

Pozostałe informacje

Po zakupie towar jest wysyłany natychmiast.