Kranik paliwa EGL 250 Quad ATV EGLMOTOR Eagle (6541344720)

zakończona
26,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,90 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,90 zł
  • lokalizacja: Szczecin
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy

tel./ : + 48 504-234-022

telefony odbieramy od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 17.00

e-mail : allegro@adventure-mo­tor.pl

--------------------­--------------------­--------------------­-----------

Serdecznie witamy wszystkich allegrowiczów !!!

Mamy przyjemność, zaproponować Państwu zakup ORYGINALNYCH części serwisowych do pojazdów marki EGLMOTOR ( EGL ) i Eagle Motorsports !!!

Kranik paliwa - szt. (oryginalny i fabrycznie nowy)

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­---

Przeznaczony do Quadów :

EGLMOTOR Lyda 203E-3, EGLMOTOR Lyda 203E-5, EGLMOTOR Lyda 203E-6, EGLMOTOR Lyda 203E-6A

Kupujesz w polskiej firmie, ze 100 % stanem magazynowym, części zamiennych do pojazdów Eglmotor ( EGL ) i Eagle Motorsports !!!

NASZE INNE AUKCJE CZĘŚCI SERWISOWYCH EGLMOTOR !!!

Zapraszamy do zadawania pytań i życzymy miłej licytacji

allegro@adventure-mo­tor.pl

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Adventure-Motor

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci Kupującemu zapłatę za towar wraz z kosztem najtańszego, zwykłego kosztu przesyłki dostępnej w swojej ofercie, bez względu na to, jaki środek transportu został wybrany w momencie składania zamówienia. Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Konsument ponosi odpowiedzialność za ewentualne zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej. W takim przypadku przedsiębiorca pomniejszy zwrot ceny produktu o tyle, o ile zmniejszyła się wartość rzeczy. Zwrot środków przez Sprzedającego nastąpi w formie przelewu bankowego w terminie 7 dni do czasu otrzymania przedmiotu.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące jakości przedmiotu zawartej Umowy w formie pisemnej na adres siedziby Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail. Na podstawie art. 558, par.1 K.C w relacjach B2B całkowite wyłączenie rękojmi.

pozostałe informacje

Przeczytaj UWAŻNIE treść poniższego zobowiązania, gdyż teraz od Twojej decyzji zależy czy będziesz mógł skorzystać w przyszłości z PROMOCYJNYCH WARUNKÓW GWARANCJI : - Nabywca pojazdu ( allegrowicz ) jest zobowiązany do wystawienia komentarza potwierdzającego realizację transakcji w przeciągu 7 dni od daty odbioru pojazdu. W sytuacji braku wykonania zamieszczonego na aukcji allegro zobowiązania, GWARANT udziela gwarancji na zakupiony pojazd, jednakże kupujący traci możliwość korzystania z PROMOCYJNYCH WARUNKÓW GWARANCJI. W takiej sytuacji obowiązkowe przeglądy gwarancyjne mogą zostać wykonane tylko w siedzibie sprzedawcy pojazdu w Szczecinie. ------------------------ pozdrawiamy Adventure Motors Group