Krajalnica tarczowa do chleba TREIF Sirius (6541616780)

zakończona
29 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 150.00 [kg]

Krojenie chleba nigdy nie było tak higieniczne jak z Sirius

Nie tylko kompaktowe wymiary czynią SIRIUS najlepszą krajalnicą nablatową. Ta uniwersalna krajalnica do chleba charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją i rewolucyjnym designem prohigienicznym zaprojektowanym z dbałością o każdy detal.
Układy napędowe i sterujące są hermetycznie oddzielone od komory krojenia. Podajnik został tak zaprojektowany, aby był łatwy w utrzymaniu higieny, a jego czyszczenie nie powodowało przedostawania się nieczystości do wewnątrz maszyny. Odchylany ogranicznik przesuwu jak i unikalna konstrukcja komory okruchowej znacznie zmniejszają wysiłek włożony w utrzymanie czystości.

Ostrze pokryte teflonem ma unikalne uzębienie i specjalnie zaprojektowaną pochyłą powierzchnię. TREIF jest jedynym producentem krajalnic, który sam produkuje ostrza zastosowane w krajalnicach.

Za pomocą pokrętła ustawiana jest grubość kromki (od 4 do 14 mm) lub opcja krojenia połowy bochenka chleba. Dostępna jest również funkcja krojenia pojedynczych kromek za pomocą funkcji start/stop.

W automatycznej opcji krojenia po odkrojeniu połowy bochenka chwytak nie powraca do swojego położenia początkowego, umożliwiając natychmiastowe rozpoczęcie krojenia drugiej połowy bochenka.

Automatyczny ogranicznik kromek dociska je podczas krojenia. Pokrojone kromki ułożone są w sposób zwarty ułatwiając usunięcie chleba. Ogranicznik powraca do pozycji wyjściowej. Jedno działanie mniej dla operatora - szybsza obsługa.

Łatwa do wyjęcia tacka umieszczona na prowadnicach gromadzi wszystkie okruchy. Może być opróżniana i czyszczona w każdym momencie. Nie ma bardziej higienicznego sposobu na krojenie chleba.

Ta krajalnica nablatowa osiąga doskonałe wyniki w zakresie krojenia - takie, jak jej „więksi bracia”. Jej otwarta konstrukcja pozwala na efektywne i szybkie czyszczenie. Jak we wszystkich krajalnicach TREIF, smarowanie ostrza nie jest wymagane.

Dane techniczne:
Ilość cięć na minutę 100
Grubość cięcia (mm) 10 grubości cięcia, od 4 - 14
Rozmiar cięcia (mm) 300 x 140
Maksymalna długość (mm) 350
Automatyczne cięcie na połowę
Wymiary zewnętrzne (mm) Szerokość/głębokość/wysokość 850 / 700 / 590
Wysokość załadunku (mm) * wysokość podstawy + 380 mm
Napięcie zasilania 400 V; 230 V opcjonalnie za dopłatą
Bezpiecznik linii zasilającej 16 A
Moc (kW) 0,9
Waga (kg) około 150 kg
Podstawa opcjonalnie

Ostrze pokryte teflonem ma unikalne uzębienie i specjalne pochyłe powierzchnie. TREIF jest jedynym producentem krajalnic który sam produkuje o s t r z a z a s t o s o w a n e w krajalnicach.

Więcej informacji na www perfekt-backer.pl lub pod numerem telefonu 666-900-415.

Podana cena jest ceną netto.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje