KRAFT TARCZE TYŁ 240,5m ALFA 145 FIAT CINQUECENTO (6484166551)

14 dni do końca
cena kup teraz
73,98 zł
z 2 kompletów
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • lokalizacja: Błonie
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: tył
  • rodzaj tarcz: pełne
  • producent części: kraft

Tarcze hamulcowe (2szt.) na przód firmy KRAFT

Numer katalogowy: 6043060

Srednica [mm]: 240,5
Grubość tarczy [mm]: 11,0
Minimalna grubożć [mm]: 9,2
Typ tarczy: pełna
Ilość otworów: 4
żrednica otworu [mm]: 98
Wysokość [mm]: 40
Średnica otworu centrującego [mm]: 59
Srednica wewnętrzna [mm]: 123
otwór o śr [mm]: 13

Numery oryginału:

FIAT 46403960
FIAT 51859078
FIAT 51876438
FIAT 60811879
FIAT 71769481
FIAT 71770933
FIAT 71772238
FIAT 7663465
FIAT 7685656
FORD 1541804
FORD 1715410
FORD 9S51-1125-CA
FORD BS51-1125-AA

Uwaga! Podane zastosowanie nie daje 100% pewności że dana część będzie pasować, data w podanym zastosowaniu oznacza okres produkcji auta a nie okres zastosowania części. W danym modelu mogło występować kilka typów części i aby dobrać odpowiednie do Państwa auta potrzebne mogą być jego dokładne dane (Model, Rok produkcji, Pojemność silnika, Moc silnika, Numer VIN) . W przypadku braku pewności czy część będzie pasować prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Stosowane w samochodach

-
ALFA ROMEO 145 (930)
2.0 16V T.S. (1995.10 - 2001.01); 1970.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: AR 67204
2.0 16V Quadrifoglio (1998.03 - 2001.01); 1970.00 ccm - 155.00 KM/114.00 kW; Silnik: AR 32301
ALFA ROMEO 146 (930)
2.0 16V T.S. (1995.10 - 2001.01); 1970.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: AR 67204
2.0 16V Quadrifoglio (1998.03 - 2001.01); 1970.00 ccm - 155.00 KM/114.00 kW; Silnik: AR 32301
FIAT 500
1.2 LPG (2010.12 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000
1.2 (2007.10 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000
1.4 (2007.10 - ???); 1368.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: 169 A3.000
1.4 Abarth (2008.08 - ???); 1368.00 ccm - 135.00 KM/99.00 kW; Silnik: 312 A1.000
1.4 Abarth (2008.08 - ???); 1368.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: 312 A1.000
1.4 Abarth (2010.05 - ???); 1368.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: 312 A3.000
FIAT 500 C
1.4 Abarth (2009.09 - ???); 1368.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: 312 A3.000
1.4 Abarth (2011.05 - ???); 1368.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: 312 A1.000
1.4 (2009.09 - ???); 1368.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: 169 A3.000
1.4 Abarth (2009.09 - ???); 1368.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: 312 A3.000
FIAT BARCHETTA (183)
1.8 16V (1995.04 - 2005.05); 1747.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: 183 A1.000; 188 A6.000
FIAT BRAVO I (182)
2.0 HGT 20V (182.AD) (1995.10 - 1998.07); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Silnik: 182 A1.000
2.0 HGT 20V (182AQ) (1998.07 - 2001.10); 1998.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: 182 B7.000
FIAT CINQUECENTO (170)
0.9 i.e. S (170AF, 170CF) (1991.07 - 1999.07); 899.00 ccm - 40.00 KM/29.00 kW; Silnik: 1170 A1.046; 1170 A1.000
0.7 i (170AD) (1994.07 - 1998.01); 704.00 ccm - 30.00 KM/22.00 kW; Silnik: 170 A.046
1.1 Sporting (170AH) (1994.10 - 1998.01); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000
0.7 (170AA) (1991.12 - 1996.01); 704.00 ccm - 31.00 KM/23.00 kW; Silnik: 170 A.000
0.9 (170AB) (1991.07 - 1993.12); 903.00 ccm - 41.00 KM/30.00 kW; Silnik: 170 A1.000
0.9 i.e. (170AC) (1991.07 - 1993.12); 903.00 ccm - 41.00 KM/30.00 kW; Silnik: 170 A1.046
FIAT COUPE (FA/175)
2.0 16V (1993.11 - 1996.08); 1995.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 836 A3.000
2.0 16V Turbo (1993.11 - 1996.08); 1995.00 ccm - 190.00 KM/140.00 kW; Silnik: 175 A1.000
1.8 16V (1996.03 - 2000.08); 1747.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: 183 A1.000
2.0 20V (1996.08 - 1998.04); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Silnik: 182 A1.000
2.0 20V Turbo (1996.08 - 2000.08); 1998.00 ccm - 220.00 KM/162.00 kW; Silnik: 175 A3.000
2.0 20V (1998.04 - 2000.08); 1998.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: 182 B3.000
FIAT IDEA
1.6 D Multijet (2008.05 - ???); 1598.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: 350 A2.000
FIAT MAREA (185)
2.0 150 20V (1996.09 - 1999.04); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Silnik: 182 A1.000
2.4 TD 125 (1996.09 - 1999.04); 2387.00 ccm - 125.00 KM/91.00 kW; Silnik: 185 A2.000
2.4 JTD 130 (1999.04 - 2002.05); 2387.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: 839 A5.000; 185 A6.000
2.0 155 20V (1999.04 - 2001.01); 1998.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: 182 B7.000
2.0 150 20V (2001.01 - 2002.05); 1998.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 185 A8.000
FIAT MAREA Weekend (185)
2.0 150 20V (1996.09 - 1999.04); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Silnik: 182 A1.000
2.4 TD 125 (1996.09 - 1999.04); 2387.00 ccm - 125.00 KM/91.00 kW; Silnik: 185 A2.000
2.4 JTD 130 (1999.04 - 2002.05); 2387.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: 839 A5.000; 185 A6.000
2.0 155 20V (1999.04 - 2003.02); 1998.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Silnik: 182 B7.000
2.0 150 20V (2001.01 - 2002.05); 1998.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 185 A8.000
FIAT PANDA (169)
1.2 (2010.03 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000
1.3 D Multijet 4x4 (2010.09 - ???); 1248.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 169 A5.000; 169 A1.000
1.2 4x4 (2009.11 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000
1.1 (2003.09 - ???); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 187 A1.000
1.2 (2003.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000
1.3 D Multijet 4x4 (2004.10 - ???); 1248.00 ccm - 70.00 KM/51.00 kW; Silnik: 188 A8.000; 188 A9.000
1.2 4x4 (2004.10 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000
1.4 (2006.10 - ???); 1368.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: 169 A3.000
FIAT PANDA (312)
1.3 D Multijet 4x4 (2012.06 - ???); 1248.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 199 A9.000
0.9 4x4 (2012.09 - ???); 875.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: 312 A2.000
FIAT PANDA Van (169)
1.2 4x4 (2004.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000
1.2 (2004.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000
1.1 (2004.09 - ???); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 187 A1.000
FIAT PUNTO (176)
55 1.1 (1993.09 - 1999.09); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 A6.000; 176 B2.000
60 1.2 (1994.01 - 1999.09); 1242.00 ccm - 58.00 KM/43.00 kW; Silnik: 176 A7.000
75 1.2 (1993.10 - 1999.09); 1242.00 ccm - 73.00 KM/54.00 kW; Silnik: 176 A8.000
1.4 GT Turbo (1994.01 - 1996.09); 1372.00 ccm - 133.00 KM/98.00 kW; Silnik: 176 A4.000
60 1.2 (1994.03 - 1999.09); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 176 B1.000; 176 B4.000
1.4 GT Turbo (1996.09 - 1999.09); 1372.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: 176 B6.000
1.7 D (1994.04 - 1997.09); 1698.00 ccm - 57.00 KM/42.00 kW; Silnik: 176 B3.000
FIAT PUNTO (188)
1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) (1999.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000
1.8 130 HGT (188.738, .718) (1999.09 - ???); 1747.00 ccm - 130.00 KM/96.00 kW; Silnik: 183 A1.000; 188 A6.000
1.9 JTD (2003.06 - ???); 1910.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: 188 B2.000
FIAT PUNTO kabriolet (176C)
60 1.2 (1994.04 - 2000.06); 1242.00 ccm - 58.00 KM/43.00 kW; Silnik: 176 A7.000
60 1.2 (1995.05 - 2000.06); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 176 B1.000; 176 B4.000
FIAT PUNTO Van (176L)
1.1 (1996.04 - 2000.02); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000
1.7 D (1996.04 - 2000.02); 1698.00 ccm - 57.00 KM/42.00 kW; Silnik: 176 B3.000
FIAT PUNTO Van (188AX)
1.2 60 (2000.02 - 2009.10); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000
FIAT SEICENTO (187)
0.9 (187AXA, 187AXA1A) (1998.01 - 2010.01); 899.00 ccm - 39.00 KM/29.00 kW; Silnik: 1170 A1.046
1.1 (187AXB, 187AXB1A) (1998.01 - 2010.01); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000; 187 A1.000
FIAT SEICENTO Van (187)
1.1 (187CXB/C) (1998.01 - 2010.01); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000
0.9 (187AXA) (1998.01 - 2010.01); 899.00 ccm - 39.00 KM/29.00 kW; Silnik: 1170 A1.046
FIAT TEMPRA (159)
1.9 TD (159.AQ) (1992.07 - 1996.08); 1929.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 160 B6.046
1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) (1990.05 - 1996.08); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 160 A6.000; 160 D1.000
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (1992.03 - 1996.08); 1372.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 160 A1.046; 836 A4.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) (1992.06 - 1996.08); 1581.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 159 A3.048; 835 C1.000
1.6 i.e. (159.AE) (1990.06 - 1992.07); 1581.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 159 A3.046
1.8 i.e. (159.AN) (1992.03 - 1996.08); 1756.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: 159 A4.046
2.0 i.e. (159.AP) (1990.10 - 1996.08); 1995.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 159 A6.046
1.8 i.e. (159.BY) (1994.10 - 1996.08); 1756.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: 836 A5.000
1.8 i.e. (159.AV) (1993.09 - 1996.08); 1756.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AZ) (1993.09 - 1996.08); 1756.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 C4.000
1.6 i.e. (159.AJ) (1994.06 - 1996.08); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 159 B9.000
1.4 i.e. (159.AC) (1991.03 - 1996.08); 1372.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 159 A2.000
1.9 D (159.AG) (1991.07 - 1996.08); 1929.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 160 A7.000; 149 A1.000
1.6 i.e. (159.AJ) (1994.06 - 1996.08); 1581.00 ccm - 87.00 KM/63.00 kW; Silnik: 159 B9.000
1.8 i.e. (159.AN) (1990.03 - 1996.08); 1756.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: 159 A4.000
1.6 (1990.03 - 1993.04); 1581.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: 159 A3.000
1.6 (1990.04 - 1993.06); 1581.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159)
1.9 TD (159.AQ) (1992.03 - 1993.06); 1929.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 160 B6.046
1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) (1991.07 - 1995.02); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 160 A6.000; 160 D1.000
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (1992.10 - 1996.08); 1372.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 160 A1.046; 836 A4.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) (1992.10 - 1996.08); 1581.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 159 A3.048; 835 C1.000
1.6 i.e. (159.AE) (1990.10 - 1996.08); 1581.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 159 A3.046; 835 C1.000
1.8 i.e. (159.AN) (1992.03 - 1993.12); 1756.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: 159 A4.046
2.0 i.e. 4x4 (159.AP) (1992.03 - 1995.03); 1995.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 159 A6.046
2.0 i.e. (159.AP) (1991.01 - 1995.03); 1995.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 159 A6.046
1.8 i.e. (159.BY) (1994.10 - 1996.08); 1756.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: 836 A5.000
1.8 i.e. (159.AV) (1993.09 - 1996.08); 1756.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AZ) (1993.09 - 1996.08); 1756.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 C4.000
1.6 i.e. (159.AJ) (1994.06 - 1996.08); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 159 B9.000
1.9 D (159.AG) (1991.07 - 1996.08); 1929.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 160 A7.000; 149 A1.000
1.4 i.e. (159.AC) (1991.03 - 1996.08); 1372.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 159 A2.000
1.8 i.e. (159.AN) (1990.03 - 1996.08); 1756.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: 159 A4.000
1.6 (1990.12 - 1993.04); 1581.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: 159 A3.000
FIAT TIPO (160)
1.4 (160.AC) (1987.07 - 1989.12); 1372.00 ccm - 71.00 KM/52.00 kW; Silnik: 160 A1.000; 160 A1.048
1.9 TD (160.AW) (1992.03 - 1993.06); 1929.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 160 B6.046
1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) (1990.09 - 1995.04); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 160 D1.000; 160 A6.000; 160 A6.046
1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) (1989.05 - 1995.04); 1372.00 ccm - 70.00 KM/51.00 kW; Silnik: 160 A1.046; 836 A4.000
1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) (1992.10 - 1995.04); 1581.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 159 A3.048; 835 C1.000
1.6 i.e. (160.AF) (1990.07 - 1993.01); 1581.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 159 A3.046
1.6 i.e. (1988.02 - 1991.05); 1595.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 149 C2.046
1.8 i.e. (160.ED) (1993.04 - 1995.04); 1756.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 835 C2.000
2.0 i.e. (160.AJ) (1990.06 - 1992.03); 1995.00 ccm - 109.00 KM/80.00 kW; Silnik: 159 A5.046
2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) (1990.03 - 1995.04); 1995.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 159 A6.046
2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) (1993.03 - 1995.04); 1995.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 836 A3.000
2.0 16V (160.AV) (1991.07 - 1995.04); 1995.00 ccm - 146.00 KM/107.00 kW; Silnik: 160 A8.046
1.8 i.e. (160.AM) (1994.10 - 1995.04); 1756.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: 159 A4.000
1.8 i.e. (1993.09 - 1995.04); 1756.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 C4.000
1.8 i.e. (160.AY) (1990.10 - 1993.06); 1756.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: 159 A4.046
1.6 (160.AE) (1988.01 - 1991.10); 1581.00 ccm - 83.00 KM/61.00 kW; Silnik: 160 A2.000
1.1 (160.AA) (1988.01 - 1991.10); 1108.00 ccm - 56.00 KM/41.00 kW; Silnik: 160 A3.000
1.7 D (160.AG) (1988.01 - 1994.10); 1697.00 ccm - 58.00 KM/43.00 kW; Silnik: 149 B4.000
1.7 D (160.AG) (1988.01 - 1995.10); 1697.00 ccm - 61.00 KM/45.00 kW; Silnik: 149 B4.000
1.9 D (1991.07 - 1996.08); 1929.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 160 A7.000; 149 A1.000
1.6 (1993.03 - 1995.10); 1580.00 ccm - 76.00 KM/56.00 kW; Silnik:
2.0 (1993.03 - 1995.04); 1995.00 ccm - 141.00 KM/104.00 kW; Silnik: 836 A3.011
1.8 i.e.16V Sport (1989.11 - 1992.06); 1756.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: 160 A5.000
1.8 i.e. (1990.10 - 1993.06); 1756.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: 159 A4.000
1.4 i.e. (1989.05 - 1995.04); 1372.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 159 A2.000
1.8 i.e (1993.03 - 1995.04); 1756.00 ccm - 97.00 KM/71.00 kW; Silnik: 836 A5.000
FORD KA
1.2 (2008.10 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: FP4
LANCIA DEDRA (835)
1.9 TDS (835EE, 835EF) (1989.04 - 1999.07); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 A4.000; 160 D1.000; 835 A4.046
1.6 i.e. (835AN) (1993.04 - 1999.07); 1581.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 835 C1.000
1.6 i.e. (835AB) (1989.08 - 1993.03); 1581.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 835 A1.046
1.8 i.e. (835BD, 835AD) (1989.09 - 1999.07); 1756.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: 835 A2.046
2.0 i.e. (835AL) (1989.09 - 1999.07); 1995.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 835 A5.046
2.0 HF Integrale (835AP) (1990.11 - 1994.07); 1995.00 ccm - 169.00 KM/124.00 kW; Silnik: 835 A7.046
1.8 i.e. (835FA) (1994.07 - 1999.07); 1756.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: 836 A5.000
1.6 LE (835EB) CAT (1994.07 - 1999.07); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 159 B9.000
2.0 16V (835ED) (1994.07 - 1999.07); 1995.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 836 A3.000
1.8 i.e. (835AT) (1993.08 - 1999.07); 1756.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 C5.000
2.0 i.e. Turbo (835AR) (1991.04 - 1999.07); 1995.00 ccm - 162.00 KM/119.00 kW; Silnik: 835 A8.046
1.8 16V LE (835FG) (1996.03 - 1999.07); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) (1996.03 - 1999.07); 1747.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: 183 A1.000
1.6 16V (835EI) (1996.01 - 1999.07); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 182 A4.000
2.0 Turbo (835AQ) (1990.11 - 1994.06); 1995.00 ccm - 177.00 KM/130.00 kW; Silnik: 835 A8.000
2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) (1990.05 - 1994.07); 1995.00 ccm - 165.00 KM/121.00 kW; Silnik: 835 A7.000
2.0 i.e. (835AI) (1989.09 - 1992.07); 1995.00 ccm - 117.00 KM/86.00 kW; Silnik: 835 A5.000
1.8 i.e. (835AC, 835BC) (1989.09 - 1994.06); 1756.00 ccm - 109.00 KM/80.00 kW; Silnik: 835 A2.000
1.6 i.e. (835AA) (1989.08 - 1994.06); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 A1.000
LANCIA DEDRA SW (835)
1.8 i.e. (835FA) (1994.07 - 1999.07); 1756.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: 836 A5.000
2.0 16V (835ED) (1994.07 - 1999.07); 1995.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 836 A3.000
2.0 Integrale (835ED) (1994.07 - 1999.07); 1995.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 836 A3.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) (1994.07 - 1999.07); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 A4.000; 160 D1.000
1.6 (835EB) (1994.10 - 1999.07); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 159 B9.000
1.8 16V LE (835FG) (1996.03 - 1999.07); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) (1996.03 - 1999.07); 1747.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: 183 A1.000
1.6 16V (835EI) (1996.01 - 1999.07); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 182 A4.000
LANCIA DELTA II (836)
1.8 i.e. (836AE) (1993.06 - 1999.08); 1756.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 835 C2.000
2.0 16V (836AA, 836CA) (1993.06 - 1999.08); 1995.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 836 A3.000
2.0 16V Turbo (836AB) (1993.06 - 1999.08); 1995.00 ccm - 186.00 KM/137.00 kW; Silnik: 836 A2.000
1.9 TD (836AM, 836AN) (1994.10 - 1999.08); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 160 D1.000; 835 A4.000
1.4 i.e. (836AF, 836AH) (1994.10 - 1999.08); 1372.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 160 A1.046; 836 A4.000
1.8 i.e. (836AG, 836AL) (1994.07 - 1999.08); 1756.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 835 C4.000; 836 C4.000; 836 A6.000
1.8 i.e. 16V (836AQ) (1996.03 - 1999.08); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 182 A2.000
1.8 i.e. 16V GT (836AR) (1996.03 - 1999.08); 1747.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: 183 A1.000
2.0 16V Turbo (836AS) (1996.07 - 1999.08); 1995.00 ccm - 193.00 KM/142.00 kW; Silnik: 175 A4.000
1.8 (1996.02 - 1999.09); 1747.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik:
LANCIA MUSA (350)
1.6 D Multijet (2008.07 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: 350 A3.000; 350 A2.000
1.6 D Multijet (2008.07 - ???); 1598.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: 350 A2.000
LANCIA Y (840A)
1.2 (840AA, 840AF1A) (1996.03 - 2003.09); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 840 A3.000; 188 A4.000
1.1 (840AE) (1995.11 - 2003.09); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000

Jak do nas dojechać?

Kontakt

Płatności

Regulamin

ZAMÓWIENIA:
W przypadku braku pewności, czy część o podanym numerze katalogowym będzie pasować do Państwa auta, prosimy o kontakt. Po zakupie prosimy o wypełnienie formularza dostawy.

CZAS REALIZACJI:
Odbiór osobisty od 3 godzin po założeniu zamówienia, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie możliwości odbioru. Wysyłka w czasie do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty lub wybrania przesyłki za pobraniem.

ODBIÓR PRZESYŁKI:
Prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń lub niekompletnego zamówienia kurier sporządzi odpowiedni protokół który jest podstawą do reklamacji. Przyjęcie paczki bez sprawdzenia oznacza akceptację jej stanu i zawartości.

PŁATNOŚĆ:
W przypadku pilnych wysyłek proponujemy wybrać przesyłkę za pobraniem, lub skorzystać z opcji PayU. Możliwa jest też wpłata na nasz rachunek bankowy, w tym przypadku prosimy w tytule podać nick z allegro.

ZWROT:
Każdy z naszych klientów ma prawo zwrotu w terminie 10 dni, zwrotowi podlega towar nie montowany, w oryginalnym nie zniszczonym opakowaniu z dowodem zakupu.

NASZE TOWARY I GWARANCJA:
W naszej ofercie znajdą Państwo tylko nowe, oryginalne części, każda z nich posiada gwarancję producenta.

Zakup na naszych aukcja oznacza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 66 1140 2004 0000 3002 7165 2428
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • 693084602
    Czynne poniedziałek-piątek 9:00-17:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Autoity Artur Malec
Warszawska 15
05-870 Błonie
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem autoity@onet.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.