KOTWA DO WBIJANIA do ziemi słupek 70x70 dł. 900 mm (6483374766)

zakończona
17,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,00 zł
 • lokalizacja: Jarocin
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]

loco mm 08-11

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • SGB - BANK S.A. 46 8427 0009 0030 4720 2000 0001
  • ING Bank Śląski S.A. 44 1050 1520 1000 0091 4024 6209
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Locomet założona w 2007 roku. Jesteśmy producentem i dostawcą łączników do konstrukcji drewnianych –ciesielskich, kotw ogrodowych do słupków: wbijanych w ziemię, przykręcanych na beton oraz do zabetonowania. W planach jest rozwój złączy do konstrukcji drewnianych w budownictwie i ogrodnictwie. Nowy asortyment to:tarcze do kos spalinowych, W handlu stawiamy na rozwój sprzedaży Internetowej wspierany kompletacją dostaw kierowanych bezpośrednio na plac budowy lub wskazany adres zamawiającego. Żeby spełnić oczekiwania klientów współpracujemy z doświadczonymi firmami. Ciągle dążymy do poprawy systemu obsługi klientów.. zmniejszyć maksymalnie koszty zakupów, eliminuje koszty magazynowania i koszt pow. magazynowych Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy budowlane, producentów konstrukcji drewnianych oraz wszystkich inwestorów indywidualnych. Dbamy o markę firmy poprzez -sprawną obsługę klienta -dobrą jakość wyrobów -umiarkowane ceny -zadowolenie klienta

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 10 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
po uzgodnieniu

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem info@locomet.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. 2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: o imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, o datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, o przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, o wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty wskazany przez klienta. Prawo odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący konsument może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@locomet.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres podany przez sprzedającego. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy adres sprzedającego Ja imię, nazwisko kupującego niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: -nazwy kupionych przedmiotów–symbole, numery, oferty w Allegro –numery. Data zawarcia umowy to data odbioru przedmiotów Imię i nazwisko imię i nazwisko kupującego Adres: adres kupującego Data data odstąpienia od umowy Podpis tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej Koszt zwrotu rzeczy 1.W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Przesyłki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane. 2.Dokonujemy zwrotu należności za zwrócony towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 czternastu dni.

pozostałe informacje

Prawo odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: info@locomet.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres podany przez sprzedającego. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy adres sprzedającego Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: -nazwy kupionych przedmiotów–symbole, numery, oferty w Allegro –numery. Data zawarcia umowy to., data odbioru przedmiotów Imię i nazwisko: /imię i nazwisko kupującego/ Adres: adres kupującego Data: data odstąpienia od umowy Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy 1.W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Przesyłki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane. 2.Dokonujemy zwrotu należności za zwrócony towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 czternastu dni. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 3. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 4. zawartej w drodze aukcji publicznej;