Kotły,Piece na miał całodobowe 14kw (6542013842)

zakończona
2 840,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 200,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
  • lokalizacja: Gołuchów
  • stan: nowyTel. (62) 761 75 00
Tel. (62) 761 76 00
E-mail: banasiak@kotlopol.pl

Firma nasza działa na rynku od ponad 30 lat, a mianowicie od 1979 roku. Specjalizujemy się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania oraz maszyn rolniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, ciągłym dokształcaniu się w dziedzinie grzewczej, a także stosując nowoczesne maszyny w systemie CNC nasze wyroby odznaczają się solidnym wykonaniem i wysoką jakością.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów wprowadzając coraz to lepsze rozwiązania, poprzez systematyczne ulepszanie produktów oraz wykorzystując nowości technologiczne dostępne na rynku. Dostosowujemy produkty do potrzeb klientów, a także zapewniamy im fachowe doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Produkowane kotły posiadają wymagane certyfikaty co daje gwarancję bezpiecznego i ekologicznego użytkowania. Natomiast maszyny rolnicze produkowane są w oparciu o deklaracje zgodności (CE).

Informacja dla obsługi Allegro i klientów zainteresowanych naszymi produktami. Przekierowanie na stronę internetową stanowi rozszerzenie prezentowanej na aukcjach oferty o dodatkowe opisy, tabele z danymi, charakterystyki, zdjęcia i schematy.

OFERTA OBEJMUJE

kocioł grzewczy do 24h UKS-M
opalany paliwem typu miał
U nas możesz negocjować cenę.
Na pozostałych aukcjach dostępne inne moce kotów- znamionowa moc kotła 14 kW
- powierzchnia grzewcza do 110 m2
- korpus wykonany z blachy atestowanej
- mikroprocesorowy sterownik ALFA
- ruszt wodny
- dmuchawa w obudowie aluminiowej z siatką


Kotły centralnego ogrzewania typu UKS-M i UKS-MG są to kotły wodno-stalowe ze sterowanym procesem spalania. Należą do kotłów uniwersalnych, w których możliwe jest spalanie różnorodnych paliw. Przystosowane są do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, węgla brunatnego, torfu, drewna, miału, itp.

Kocioł wyposażony jest w wentylator i sterownik elektroniczny, który umożliwia nadzór nad procesem spalania w zależności od rodzaju opału i żądanej temperatury. Wentylator kotła pracuje ze zmienną prędkością obrotową, co daje oszczędności w zużyciu opału. Ilość ciepła dostarczana przez kocioł jest dopasowywana do aktualnego zapotrzebowania. Sprawność kotłów przekracza 80 %. Kotły te są przeznaczone do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 OC. Znajdują zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Kotły te są proste i łatwe w obsłudze, a także tanie w eksploatacji.

Po rozpaleniu nie wymagają stałej obsługi. Kotły charakteryzują się bardzo dużą komorą paleniskową czego efektem jest długa stałopalność przy jednorazowym zasypie paleniska. W zależności od zastosowanego paliwa z automatyką regulującą kotły pracują w systemie „średnio całodobowym”, tzn. załadunek paliwa odbywa się przeciętnie raz na dobę. Kotły te charakteryzują się minimalną emisją spalin, która jest potwierdzona „znakiem bezpieczeństwa ekologicznego” przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Różnica pomiędzy UKS-M, a UKS-MG polega na budowie wymiennika kotła. Produkujemy kotły od 12 kW do 190 kW. Na wszystkie kotły udzielamy 3 lata gwarancji.


Na wyposażeniu kotła znajdują się:
* wymiennik ciepła z kompletną izolacją
* mikroprocesorowy regulator
* wentylator
* instrukcje obsługi kotła, regulatora, wentylatora i zespołu napędowego

Dodano 2011-07-29 20:12
W sprawie dostępności towaru proszę dzwonić.


Dodano 2013-09-20 10:58
W sprawie dostępności towaru proszę o kontakt.


Dodano 2015-12-21 19:01
Z powodu przerwy świątecznej wysyłki nie będą realizowane w dniach od 24.12.2015 do 10.01.2016
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 200,00 zł
kolejna sztuka: 200,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
kolejna sztuka: 200,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Cena zawiera podatek VAT
Towar dostępny od na zamówienie.Czas realizacji zależny od ilości zamówień
Wystawiam faktury VAT