KOTEK shorthair #1137 +butki Littlest Pet Shop LPS (6542542197)

zakończona
32,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • stan: używany
 • bohater: littlest Pet Shop
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 4 lata +
 • materiał: plastik
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

Figurka LITTLEST PET SHOP firmy Hasbro

używana

KOTEK z bucikami

widoczny na zdjęciach

Świetny pomysł na prezent!

Galeria zdjęć

(kliknij, aby powiększyć)

Zapraszam do zakupu!

Przed zakupem proszę zapoznać się z informacjami na stronie 'o mnie'.

Zobacz też inne moje aukcje z zabawkami LPS.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
List polecony priorytetowy 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Paczka48 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Paczka24 Odbiór w Punkcie 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

elemino Joanna Buczyńska ul. Jerzego Zaruby 11/76 02-796 Warszawa NIP: 657-146-99-63 REGON: 362935546

kontakt

 • elemino@op.pl
  Jeśli masz jakieś pytania - napisz! Sprawdzam e-mail codziennie.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci Kupującemu równowartość ceny zakupionej rzeczy wraz z najniższym wymienionym w aukcji kosztem przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: elemino@op.pl Po otrzymaniu maila z odstąpieniem od umowy Sprzedający prześle Kupującemu mailem zwrotnym potwierdzenie jego otrzymania. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę ze zwracaną rzeczą należy nadać na adres Sprzedawcy. Koszt zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. Kupujący ponosi odpowiedzialność za pogorszenie stanu zwracanej rzeczy. Sprzedający zwróci Kupującemu należną mu kwotę na podany przez Kupującego numer konta, w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, jednakże dopiero po otrzymaniu zwracanej rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wzór): (Dane Sprzedającego) ........................................... ........................................... ........................................... Ja ......................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy: ................................................................. , numer oferty Allegro: ........................................................ Data zawarcia umowy: ......................................... Data otrzymania rzeczy: ...................................... Pieniądze proszę wpłacić na konto nr: .......................................................... Imię i nazwisko: ...............(imię i nazwisko Kupującego) ...................... Login Allegro: ...................(login Kupującego) ..................................... Adres: ................... (adres Kupującego) ................................. Data: .....................................

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pisząc na adres email: elemino@op.pl. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji (numer aukcji Allegro), ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane/informacje wymagają uzupełnienia, Sprzedający, przed rozpatrzeniem reklamacji, zwraca się do składającego reklamację o ich uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail. Przy sprzedaży rzeczy używanych Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi przez okres 1 roku od momentu wydania rzeczy, zgodnie z zasadami uregulowanymi w przepisach kodeksu cywilnego.

pozostałe informacje

Po zakupie należy wypełnić formularz Allegro określając sposób dostawy. Zmiana adresu do wysyłki możliwa jest tylko poprzez formularz Allegro. Płatności należy dokonać poprzez PayU. Na wpłatę czekam 7 dni od momentu zakupu, po tym czasie występuję do Allegro o zwrot prowizji. Przesyłki wysyłam w ciągu dwóch dni roboczych po dniu otrzymania wpłaty. W przypadku, gdy wysłana przesyłka wróci do mnie, Kupujący pokrywa koszt przesyłki zwrotnej oraz koszt ponownego wysłania zakupionej rzeczy. Gdy Kupujący zrezygnuje wówczas z zakupu i ponownej wysyłki towaru otrzyma na podane konto zwrot wpłaconej kwoty pomniejszonej o koszt przesyłki zwrotnej. Numer konta do zwrotu należy podać w mailu wraz z informacją o rezygnacji z zakupu. Nie wysyłam przesyłek za pobraniem. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Na aukcjach sprzedawane są rzeczy używane, które mają drobne, normalne ślady użytkowania. Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia rzeczy bez znaczących wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży (zaznaczonych w opisie aukcji lub pokazanych na zdjęciach). Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".