KOSZULKA MOTOCYKLOWA Motor Motocykl BMW GS L (6541108668)

zakończona
55,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 9,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 11,50 zł
 • lokalizacja: WARSZAWA
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • rozmiar: L
 • kolor: czerń
 • marka: Inna marka
 • dostawa z Polski: tak

BMW 1200 GS Adventure is waiting

Giees - przygoda czeka

T- shirt męski o standardowym kroju, z krótkim rękawem, 100 % bawełny.

Koszulka rodzimej produkcji o gramaturze 180 g/m.

rozmiar L

upewnij się jaki rozmiar oferujemy na tej aukcji

TABELA ROZMIARÓW

M szerokość 51cm długość 70cm

L szerokość 53cm długość 72cm

XL szerokość 55cm długość 75cm

XXL szerokość 60cm długość 78cm

3XL szerokość 63cm długość 80cm

Jeśli nie BM-ka, to może któryś z pozostałych wzorów?

zobacz wszystkie

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 32116022020000000275245100
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 11,50 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 9,50 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma AOHNA Waldemar Nitecki. Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Warszawa. Numer w rejestrze w przypadku rejestracji w CEIDG numer nie jest wymagany. Adres przedsiębiorstwa ul. Tołwińskiego 16/25 01-711 Warszawa Adres do reklamacji ul. Tołwińskiego 16/25 01-711 Warszawa Adres do korespondencji e-mail przypisany do konta allegro route66route@vp.pl

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
MAREK NITECKI
Popiełuszki 17 b / 137
01-595 WARSZAWA
 
Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za zakupiony towar. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów: 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; Informacja o braku odstąpienia od umowy umieszczona jest każdorazowo opisie aukcji Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail przypisanym do konta allegro, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Umowę realizujemy tylko po dokonaniu przedpłaty. Na wpłatę czekamy 5 dni roboczych Dostarczenie towaru realizujemy wyłącznie wg opcji dostawy. Nie realizujemy przesyłek zagranicznych, pobraniowych, kurierskich, innych nie uwzględnionych w opcji dostawy. Gwarancja lub jej brak nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. REGULAMIN 1, Sprzedający oferuje towar nowy, nieużywany. 2, Jeśli towar jest używany i posiada wady bezwzględnie sprzedający informuje o tym w opisie aukcji. 3, Płatność następuje w formie przedpłaty o ile nie ma innego opisu w aukcji i powinna być wniesiona w terminie 5 dni. 4, Dozwolone są tylko te formy dostawy, które opisane są w opcjach dostawy. Kupujący nie może zażądać innej formy dostawy niż tej , która została podana przez sprzedającego. 5, Zwyczajowo nie udziela się gwarancji na odzież lekką. Kupujący może skorzystać jednak z prawa rejkojmi. 6, Kupujący ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. 7, W myśl Ustawy o prawach konsumenta towar nieprefabrykowany, tj. wytworzony na indywidualne zamówienie klienta i trudny do ponownej odsprzedaży nie podlega zwrotowi. W tym przypadku obowiązuje stosowna adnotacja zamieszczona w opisie aukcji. 8, Rozwiązanie umowy powinno być przesłana na adres e-mail przypisany kontu i zawierać niezbędne przewidziane Ustawą informacje. Czas dostarczenia zwracanego towaru wynosi 14 dni od daty rozwiązania umowy. 9, Zwrot pieniędzy przez sprzedającego na rzecz kupującego następuje po otrzymaniu zwracanego towaru na koszt kupującego i po oględzinach pod kątem śladów użytkowania w ciągu 14 dni. 10, Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracana cena produktu jest pomniejszona o tyle, o ile zmniejszyła się wartość rzeczy. W przypadku jednorazowej przymiarki odzież nie traci cech nowości i sprzedający zwraca 100% wartości towaru. Korzystanie z wyrobu powoduje iż traci on tę cechę. Ślady użytkowania, przepocenie, zapach kosmetyków i tytoniu, pranie ,itp. oraz uszkodzenie nadruku poprzez pranie w większej niż 30 stopni Celsjusza temperaturze i prasowanie inne niż nadrukiem do wewnątrz czynią z odzieży towar używany i trudnozbywalny. Wszelkie ślady użytkowania obniżają wartość towaru do 0%. 11, W przypadku nieuzasadnionego zwrotu towar zostanie odesłany wyłącznie po uiszczeniu opłaty transportowej prze kupującego. 12, Sprzedający nie podejmuje niezapowiedzianych przesyłek ani przesyłek pobraniowych.