Koszulka Adler Pique Polo 200 - SUPER JAKOŚĆ !!! (6910628814)

11 dni do końca
cena kup teraz
29,50 zł
z 926 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Rzeszów - Łukawiec
 • czas wysyłki: do 5 dni

tel. 510 238 166
tel. 517 800 580

mail: studiohaft.pl@gmail.­com

gg: 528181242 1050 1445 1000 0090 7027 1797

72 1140 2004 0000 3302 6253 8344


Kurier UPS

Paczka do 30 kg o standardowych gabarytach

Dostawa na adres firmowy
Cena brutto 19zł
Dostawa na adres prywatny
Cena brutto 21zł
W paczce o standardowych gabarytach mieści się około 50szt. koszulek lub 15 szt. polarów. Zamawiając towar na kilku naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz. Jeżeli nie zmieścimy Twojego zamówienia w jednej paczce pozostałe koszty transportu bierzemy na siebie.
Odbiór osobisty

Zawsze 0 zł


PaneleAllegro.plEleganckie koszulki POLO
Proponujemy Państwu zakup wysokojakościowych koszulek PIQUE POLO 200 firmy Adler. Na koszulkach możemy wykonać znakowanie metodą haftu komputerowego lub nadruku DTG wg. przesłanego przez Państwa wzoru lub projektu (LOGO, ZNAK FIRMOWY, strona WWW lub dowolna grafika).
W cenie podanej na tej aukcji kupują Państwo koszulkę bez znakowania haftem lub nadrukiem. W zamówieniu mogą znajdować się koszulki o dowolnej kolorystyce i rozmiarach.
Choć pojawiła się na arenach sportowych końca lat 20-tych oraz 30-tych XX wieku, koszulka polo po raz pierwszy zadebiutowała w świecie mody w latach 60-tych, gdy przejął ją ruch Mod. Koszulka polo na rok 2011 nawiązuje do obu tych epok.

W wydaniu męskim jest klasyczna i prosta. Najbardziej popularny krój charakteryzuje się nieco większym dopasowaniem. Noszona z rozpiętym kołnierzykiem i prostymi spodniami zapewnia luźny wygląd, odpowiedni zarówno na porę dzienną jak i na wieczór, podczas gdy zapięta, noszona z dopasowanymi dżinsami przydaje nowoczesnego, miejskiego szyku.

Kobiety założyły koszulkę polo po raz pierwszy w latach 60-tych, wybrawszy ją ze względu na schludny i uniwersalny wygląd. W nowym tysiącleciu damska koszulka polo charakteryzuje się głębokim plisowaniem oraz skróconymi, dopasowanymi rękawkami. Dzięki tej modyfikacji kroju koszulka polo stała się bardziej kobieca, pozwalając odkryć tak wiele lub tak mało, jak życzą sobie jej właścicielki.


Najważniejsze cechy koszulki:
 • koszulka Pique Polo 200 g/ m2
 • atrakcyjny design,
 • pasujący do sylwetki krój
 • kołnierzyk i trzy guziczki w kolorze koszulki
 • podwójne szwy, wzmacniający ramienny pasek
 • dwukolorowa tkana etykietka,
 • korpus z bocznymi szwami,
 • 65% bawełna, 35% polyestru
 • wysoka jakość - koszulka świetnie się nosi i po praniu nie zmienia właściwości oraz rozmiaru.

Szczegółowe opisy odzieży z tej i innych aukcji mogą Państwo znaleźć w katalogu producenta dostępnym do oglądnięcia poniżej


Haftujemy i drukujemy na odzieży
W podanej na aukcji cenie kupują Państwo koszulkę bez znakowania haftem czy nadrukiem.

Istnieje możliwość wykonania znakowania w naszej nowocześnie wyposażonej hafciarni. Dzięki wykorzystaniu wysokowydajnych hafciarek firmy Melco jesteśmy wstanie spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze możliwości to nie tylko możliwość użycia nawet 16 kolorów jednocześnie ale również wysoka elastyczność nakładów dzięki niezależnej pracy każdej z naszych maszyn. Specjalizujemy się w hafcie reklamowym i w tym kierunku staramy się ciągle rozwijać. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju odzież reklamową z haftami i nadrukami reklamowymi. Wykonujemy różnego rodzaju emblematy i naszywki zarówno na tkaninach takich jak filc czy elanobawełna jak również naszywki tkane o dowolnym kształcie i idealnie wykończonych krawędziach. Mamy duże możliwości haftu na czapkach gdzie maksymalna szerokość jednego elementu może wynosić nawet 36 cm!!! czyli prawie dookoła głowy:) . Jako uzupełnienie całości proponujemy różnego rodzaju dodatki w postaci szlafroków, ręczników i toreb.

Na odzieży możemy wyhaftować prawie wszystko. Może to być LOGO firmy, s trona www, hasło reklamowe a nawet imiona pracowników (opcja personalizacji dostępna na innych aukcjach). Haft zostanie zaprojektowany i wykonany na podstawie przesłanej przez Państwa grafiki. Do wykonania projektu mogą przesłać Państwo obrazy we wszystkich formatach bitmapowych np.bmp, tiff, jpg ale ważne jest aby były to pliki w rozdzielczości przynajmniej 300DPI. Jeżeli haft ma zawierać napisy możecie Państwo określić czcionkę którą mają być one wykonane. Przesłanie pliku czcionki (jeżeli jest to czcionka nietypowa) w dużym stopniu przyśpieszy realizację projektu. Po przygotowaniu programu haftu wysyłamy do Państwa symulację komputerową wzoru do ostatecznej oceny i akceptacji. Na tym etapie możliwe jest jeszcze wprowadzenie drobnych poprawek lub modyfikacji. Wielkość haftu określamy na podstawie skomplikowania wzoru oraz materiału na jakim będzie on wykonywany.

Umiejscowienie haftu na odzieży jest całkowicie dowolne. Najpopularniejszym miejscem do wykonania znakowania jest oczywiście lewa pierś, ale możliwe jest także wykonanie haftu na rękawie, kołnierzyku czy plecach. Możliwe jest również wykonanie więcej niż jednego haftu na każdej sztuce odzieży, np. haft na piersi i na rękawie. Dodatkowo możemy dokonać personalizacji odzieży, każdą sztukę możemy oznaczyć np. imieniem osoby dla której jest przeznaczona. Opcje personalizacji oraz dodatkowych haftów dostępne do dokupienia na innych aukcjach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy nasza ofertę znakowania o nadruki DTG.
Dzięki tej technologi wykorzystując najnowszą drukarkę Polyprint TexJet Plus możemy wydrukować dowolną grafikę na wszystkich bawełnianych koszulkach. Fotograficzna jakość nadruków daje niemalże nieograniczone możliwości znakowania i zdobienia odzieży a rozsądny koszt nadruku nawet przy niskich nakładach pozwala na wykorzystanie tej formy reklamy bez ponoszenia zbędnych kosztów przygotowania matryc.Procedura zamówienia i realizacji
Tutaj postaramy się nieco przybliżyć Państwu procedurę zamawiania i realizacji naszych usług, która pozwala skrócić czas realizacji do niezbędnego minimum.


1. Na dobry początek aby zamówić wybrany towar wystarczy kliknąć przycisk KUP TERAZ, można też zadać dodatkowe pytania korzystając z formularza allegro Zadaj pytanie Sprzedającemu .

2. Koniecznie zaraz po zakupie powinni Państwo wysłać do nas informacje niezbędne do przygotowania i znakowania odzieży:
- Kolory odzieży (aby uniknąć pomyłki prosimy używać oznaczeń z powyższej tabeli),
- Rozmiary odzieży (tu ilość od rozmiaru najlepiej oddzielić myślnikiem (np: 1 - XL) nie należy używać małej literki [x] (np: 1xXL) bo jest to mylące oznaczenie i możemy go błędnie odczytać.
- Grafika do przygotowania projektu haftu. Najlepiej przesłać plik w postaci jpg o rozdzielczości min. 300DPI, ale akceptujemy też inne formaty bitmapowe bmp, tiff. Jeżeli haft ma zawierać napisy prosimy dołączyć pliki czcionek jakie mają być użyte (znacznie przyśpiesza to wykonanie projektu haftu, a co za tym idzie skraca nam czas realizacji zamówienia),
- Określenie kolorów nici jakimi ma być wykonany haft,
- Określenie miejsca na odzieży w którym ma zostać wykonany haft. np LEWA PIERŚ - jeżeli nie mamy tej informacji standardowo haft wykonujemy na lewej piersi,
- Dane kontaktowe: mail, telefon kontaktowy, nazwa firmy i osoba/y kontaktowa/e odpowiedzialna za zamówienie,
- Dane do faktury VAT: Nazwa firmy, adres, NIP (wymagany tylko w przypadku zakupów dla firm i instytucji)
- Dane do wysyłki ,
wszystkie te informacje należy wysłać na adres email: studiohaft.pl@gmail.­com

3. Kiedy otrzymamy od Państwa wszystkie niezbędne informacje przystępujemy do przygotowania programu komputerowego sterującego maszynami hafciarskimi. Przeważnie nie trwa to długo i już następnego dnia odsyłamy wizualizację komputerową haftu do akceptacji. Czas ten może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od poziomu skomplikowania wzorów jakie przygotowujemy. Zawsze informację o stanie przygotowań projektu mogą Państwo uzyskać drogą telefoniczną pod nr 510 238 166 - ORANGE. W mailu z projektem haftu staramy się również podać przybliżony czas realizacji zamówienia.

4. Teraz czekamy na akceptację projektu haftu lub na zgłoszenie uwag. Projekt poprawiamy do pełnej akceptacji klienta.

5. Jeżeli do tej pory nie dostaliśmy przelewu na konto to jest ten moment kiedy przydałoby się zapłacić :) i tu polecamy korzystanie z opcji Płacę z allegro. System ten gwarantuje że pieniądze pojawią się u nas już w kilka sekund później. Dodatkowo dla wygody naszych klientów posiadamy konta w mBanku i w ING Banku Śląskim.

6. Po otrzymaniu przelewu i maila z akceptacją projektu przystępujemy do realizacji zlecenia w pierwszym wolnym terminie.

7. Niezwłocznie po wykonaniu znakowania towar solidnie zapakowany wysyłamy kurierem UPS. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera.

8. No i teraz następuje najprzyjemniejszy moment dla nas czyli że wystawiają nam Państwo pozytywny komentarz :) - i to dla tej satysfakcji waro to robić :)

Na koniec mamy kilka uwag dotyczących terminu realizacji zlecenia.
Prosimy pamiętać o tym, iż odzież znakowaną haftem np: logotypem Państwa firmy, przygotowujemy na konkretne zamówienie, dlatego na czas realizacji wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim podstawowym czynnikiem wpływającym na czas realizacji jest dostępność towaru na naszym magazynie. Mimo iż posiadamy spore zaplecze magazynowe i zawsze mamy dostępne kilka tysięcy szt. odzieży to zdarzają sie chwilowe braki pewnych kolorów, rozmiarów lub modeli. W takiej sytuacji musimy brakujący towar zamówić. Większość towaru importujemy bezpośrednio od czołowych producentów z całej europy, dlatego czas oczekiwania na dostawę waha się od 1-2 dni w przypadku dostaw z europy środkowej i 4-7 dni w przypadku towaru importowanego od zachodnich producentów. Może również zdarzyć się sytuacja w której dany rozmiar nie będzie dostępny również u producenta. W takiej sytuacji możliwa jest częściowa realizacja zamówienia i ew. dosłanie towaru w późniejszym terminie lub zwrot pieniędzy za brakujący towar w zależności od decyzji klienta.
Innym czynnikiem mającym wpływ na termin wysyłki jest czas realizacji poszczególnych zleceń. Haft komputerowy jest dosyć czasochłonny w wykonaniu i tego procesu nie możemy sztucznie przyśpieszać - miało by to negatywny wpływ na jakość wykonywanych wzorów.
Dlatego uprzejmie prosimy o uwzględnienie tych czynników podczas wystawiania oceny za terminowość. Termin realizacji zlecenia zawsze ustalany jest indywidualnie i zawsze staramy się go dotrzymać. Przeważnie nie przekracza on 5 dni roboczych ale szczegółowe informacje o ew. terminie realizacji zawsze można uzyskać pod nr tel 510 238 166 - ORANGE.

Możliwa jest również realizacja ekspresowa (nawet w 24h od zaksięgowania przelewu) - tylko w wyjątkowych sytuacjach i po wcześniejszej akceptacji z naszej strony. Zamówienia ekspresowe bez wcześniejszego ustalenia będą realizowane w standardowym trybie.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do zakupów
Zespół MAMY STYL

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

PaneleAllegro.pl

Dodano 2012-12-11 21:27
Znaczną część asortymentu posiadamy w magazynie własnym, jednak w przypadku braku towaru u producenta możemy nie dysponować w danej chwili danym kolorem czy rozmiarem. Informacje o braku dostępności zwłaszcza polarów oraz koszulek polo będziemy starali się umieszczać na stronie O MNIE

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 72 1140 2004 0000 3302 6253 8344
  • 42 1050 1445 1000 0090 7027 1797
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Mamy Styl
Łukawiec 265B
36-004 Łąka
NIP: 865-236-34-48
REGON: 831271023

kontakt

 • 510 238 166
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Mamy Styl
Łukawiec 265B
36-004 Łąka
 
Dla osób prywatnych istnieje możliwość zwrotu odzieży bez haftu lub nadruku w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru zgodnie z panującymi przepisami.Odzież personalizowania haftem lub nadrukiem nie podlega zwrotowi lub wymianie.

pozostałe informacje

Czas wysyłki podany w aukcji jest podany informacyjnie i nie jest wiążący. W 90% przypadków faktyczny czas realizacji zamówienia jest zbliżony lub krótszy od podanego w aukcji. W okresach zwiększonej sprzedaży czas realizacji może ulec wydłużeniu.