Kostka toaletowa / do WC Tytan Action3 Flower 45g (6950751393)

zakończona
4,29 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 11,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,99 zł
Zakupy od 100 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Poznań, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Zakłady Chemiczne UNIA
ul. Główna 14
61-005 Poznań, Polska

Centrala
Tel. +48 61 877-03-31

Dział Handlowy
Tel. +48 61 877-19-31
Godziny pracy: 7-15

sklep@unia.pl

Zamówienia realizowane są wyłącznie w dni robocze w godzinach 7-15.

W przypadku opcji "za pobraniem" produkty wysyłane są następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Gdy opcją zapłaty jest przelew, wysyłamy towar następnego dnia roboczego po wpływie należności na konto Unia.

Odbiór osobisty możliwy po przedpłacie na konto przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w centrali Firmy: 61-005 Poznań, ul. Główna 14.

Konto bankowe dla wpłat w PLN BZ WBK S.A.

02 1090 1359 0000 0000 3502 4704

Do każdego zakupionego towaru wystawiamy fakturę VAT.

Zakłady Chemiczne Unia, producent środków czystości marki Tytan zaprasza do zakupu:
Kostka toaletowa / do WC Tytan Action3 Flower 45g
KOD PRODUCENTA: T53210

Opis produktu:

Kostka toaletowa WC Tytan Action 3 o zapachu kwiatowym dba o higienę w twojej toalecie. Zapobiega osadzaniu się kamienia, pozostawia nieskazitelną czystość, obfitą pianę, intensywny i przyjemny zapach! To kostka nowej generacji, do której przekonasz się już po pierwszym użyciu!

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy
Główna 14
61-005 Poznań
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: 

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@unia.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwróci się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpozna reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy
Główna 14
61-005 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odbioru zamówionego towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy, 60-005 Poznań, ul. Główna 14, numer telefonu 61 877 03 31 nr faksu 61 877 29 74 adres e-mail sklep@unia.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.  

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

Proszę odesłać lub przekazać nam Towar na adres: Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy, 60-005 Poznań, ul. Główna 14, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
Unia_Tytan

Dane firmy

Kontakt

  • +48 61 877-03-31
poniedziałek - piątek
07:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.