Korki do wina z dębu korkowego opakowanie 10 szt (6483976084)

zakończona
3,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 8,30 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 15,00 zł
 • lokalizacja: @@@
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

świetnej jakości korki do wina

wielkość 38x23mm

aglomerowane

-zmielona i odpowiednio spreparowana do celów winiarskich

naturalna kora dębu korkowego!


korki sprzedawane są w 10-sztukowych kompletach,

czyli chcąc kupić 10 sztuk korków-klikasz w "kup teraz" liczbę 1

kupując 20 sztuk korków-klikasz liczbę 2 itd

Korki są idealne do standardowej butelki o średnicy wewnętrznej szyjki 18mm - 18,4mm

KORKI PASUJĄ DO SPRZEDAWANEJ PRZEZE MNIE BUTELKI BORDEAUX ORAZ BUTELKI NA WINO I MIODY

W odpowiedzi na powtarzające się telefony Klientów

informujemy, że korkowanie tymi korkami jest możliwe jedynie

przy pomocy korkownic dostępnych na rynku


na innych aukcjach sprzedaję butelki na wino, kapturki termokurczliwe :)

najczęściej korki oraz kapturki dokładam do butelek bez konieczności dopłaty za przesyłkę,

zapraszamy na inne nasze aukcje!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczkomaty 24/7 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
UWAGA!
===========*======*=======*========================

PROSZĘ PO ZAKUPIE WYSŁAĆ FORMULARZ DOSTAWY Z WYBRANĄ OPCJĄ PŁATNOŚCI (DOKŁADNA SPECYFIKACJA KOSZTÓW PRZESYŁKI ZNAJDUJE SIĘ W TREŚCI AUKCJI) ORAZ DANYMI DO DOSTAWY. NIEPOTWIERDZONE FORMULARZEM ZAKUPY BĘDĄ REALIZOWANE DOPIERO PO WYSŁANIU PRZEZ PAŃSTWA FORMULARZA.
==================================================

Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma: FUH MERITUM Zbigniew Harkot Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Burmistrz Miasta Zwierzyniec Numer w rejestrze: 762/01 Adres przedsiębiorstwa: Ul. Chmielewskiego 9, 23-400 Biłgoraj

kontakt

 • 506 014 134
  infolinia czynna poniedziałek-piątek 18.00 - 21.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: fuhmeritum@wp.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: FUH MERITUM Zbigniew Harkot, ul. Chmielewskiego 9, 23-400Biłgoraj. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): FUH MERITUM Zbigniew Harkot Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem fuhmeritum@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Adres do reklamacji: FUH Meritum Zbigniew Harkot ul. Chmielewskiego 9 23-400 Biłgoraj

pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.