KOREK ANALNY PLUG DO ELEKTROSTYMULACJI SREBRNY (6541701126)

zakończona
34,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • lokalizacja: dostawa z poza UE
e-mail :
chinamarketpl24@gmai­l.com
WYSYŁKA Z POZA UNII EUROPEJSKIEJ

średnio 10-20 dni roboczych

maxymalnie do 45 dni roboczych

jeśli się spieszysz lub zamierzasz kupić przedmiot na prezent ta aukcja nie jest dla Ciebie ! pamietaj o tym oceniając sprawiedliwie naszą transakcję !

koszt dostawy w przypadku zakupu kilku rzeczy należy zsumować

Nie zarabiamy na wysyłce koszt wysylki zależny jest ściśle od wagi

podane ceny sa zgodne z taryfą dostawy pocztą lotniczą

mbank

09 1140 2004 0000 3902 7562 9043

Towaru nie wysyłamy za pobraniem

Zawsze prosze pamiętać o podaniu swojego nicka w tytule przelewu jest to niezbędne do realizacji zamówienia

Przed zakupem zalecamy zapoznać się ze stroną o mnie

Udział w aukcji potwierdza zapoznanie z regulaminem aukcji dostepnym na stronie " o mnie "
KOREK ANALNY PLUG DO ELEKTROSTYMULACJI SREBRNY

Rozmiar wtyczki: 34 * 81mm
waga: 91g
Uwaga: szok masażu zasady jest tworząc zamkniętą pętlę i części ciała, będzie przewodzącego metalu Anal korek pochwy jest montażu w elektrody, nie wymaga do dwóch elektrod, tworząc zamkniętą pętlę. Prosty punkt jest korek analny światła nie wtyczki. Jeżeli odliczenie to dwie linie, z których jedna jest metalowa zatyczka analna, należy użyć innego interfejsu lub z poprawkami lub pierścieniem kurek dla mężczyzn, można meczu DIY!
To tylko dodatkowy, trzeba korzystać z profesjonalnego gospodarza.


Prosimy o podaniu kodu towaru w tytule przelewu (placąc zwykłym przelewem)

lub formularzu allegro ( placąc przez Payu )


MODEL KOD: MM-AZAA33

Współpracujemy z podmiotami handlowymi na całym świecie dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu optymalną ofertę handlową i obsługę na najwyższym, światowym poziomie.

Chcąc maksymalizować Państwa zyski wprowadziliśmy rozwiązanie umożliwiające obniżenie kosztów końcowych.
Rozwiązanie to polega na dostawie towaru wprost od producenta
(dzięki temu pomijamy pośredników oraz hurtownie)
Nie chcąc przepłacać, warto zaczekać średnio do 20 dni roboczych (98% paczek) lub maksymalnie do 40 dni roboczych (2% paczek)

!!! Dajemy 100% gwarancji zwrotu wpłaty jeśli paczka nie dotrze w wskazanym terminie !!!

Drogi kliencie stawiamy na uczciwość i bedziemy wdzięczni za to samo z twojej strony
oceniając transakcję np. czas dostawy którego byłeś w pełni świadom biorąc udział w aukcji
prosze wystaw nam dobrą ocenę !

JESTEŚMY POLSKĄ ZAREJESTROWANĄ FIRMĄ
SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG I POSTAW NA UCZCIWĄ FIRME

DLA STAŁYCH KLIENTÓW ATRAKCYJNY SYSTEM RABATOWY
NAWET DO 20%

!!! Zrób zakupy u nas i bądź zadowolony postawiliśmy na najwyższą jakość !!!

przy najniższej możliwej cenie !!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 09 1140 2004 0000 3902 7562 9043
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 11,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowyJako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy) oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego". Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Oświadczam, że odstępuję od umowy....................................................................................... nr. ................zawartej dnia............................... w........................................................................Proszę o zwrot kwoty....................zł (słownie: ...................................................)...na konto nr............................................................................................................. Zwracam, w stanie niezmienionym..........................................................................otrzymany dnia.......................................................................................................nazwa sklepu internetowego/ nick sprzedającego.........................................................................................................nick z allegro z którego dokonałem zakupu/nick (czyli Państwa nick z allegro).............................................................................................................. ............................... podpis konsumenta

reklamacje

§ 4 Gwarancja i reklamacje: - Kupujący może złożyć reklamacje, jeżeli otrzymany przedmiot zamówienia jest niekompletny, niezgodny z opisem lub wadliwy. Celem złożenia reklamacji należy odesłać kompletny towar wraz z podpisanym pismem reklamacyjnym oraz opakowaniem na adres firmy CHINAMARKETPL24. - Pismo reklamacyjne zawierać powinno dane kupującego, NICK z serwisu allegro, z którego został dokonany zakup. - Przedmiot zamówienia powinien być wysłany za pośrednictwem poczty polskiej jako list ekonomiczny polecony. Nasz adres: "Pośrednictwo Handlowe" Zaręba Łukasz os.Oświecenia 13/17 31-635 Kraków - Zgodnie z procedurą reklamacyjną, CHINAMARKETPL24 ma 10 dni na wydanie decyzji w sprawie reklamowanego przedmiotu zamówienia. Pozytywne rozpatrzenie i przyjęcie przedmiotu. CHINAMARKETPL24 posiada pełnomocnictwo od zbywcy w sprawie przyjmowania, rozpatrywania oraz zwrotu środków za przedmiot reklamacji - CHINAMARKETPL24 nie ponosi odpowiedzialności ani za listy ekonomiczne wysłane do niego ani też w inny sposób niż za pośrednictwem poczty polskiej. - W razie gdy niezgodności przedmiotu zamówienia z opisem, wynikła z błędu w zamówieniu popełnionym przez CHINAMARKETPL24, przedmiot zamówienia należy odesłać na adres siedziby CHINAMARKETPL24 jako list ekonomiczny polecony, za pośrednictwem poczty polskiej. Kupujący ma prawo ubiegania się zwrotu kosztu odesłania przedmiotu zamówienia, jedynie do wysokości kosztu nadania listu ekonomicznego poleconego. Przesyłki nadawane za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

pozostałe informacje

Regulamin chinamarket24pl Składając ofertę na naszej aukcji akceptujesz każdy punkt poniższego regulaminu, więc przeczytaj go dokładnie przed zakupem. § 1 Poniższy regulamin określa zasady zamawiania towarów poprzez chinamarket24pl, które jest oficjalnym przedstawicielem zagranicznych dystrybutorów odzieży, torebek, obuwia oraz biżuterii. Łukasz Zaręba Pośrednictwo Handlowe Os. Oświecenia 13 / 17 31-635 kraków REGON: 361353919 NIP: 678-290-49-53 § 2 Wykaz pojęć wykorzystywanych w niniejszym regulaminie wraz z wyjaśnieniami: Allegro.pl Największy polski internetowy serwis aukcyjny utrzymywany na domenie allegro.pl, poprzez który chinamarket24pl realizuje zamówienia na rzecz zagranicznych dystrybutorów. Użytkownik allegro.pl Użytkownik allegro.pl, który zgodnie z regulaminem allegro.pl skorzystał z opcji „kup teraz” na stronie przedmiotu. Zbywca Podmiot mający główną siedzibę poza granicami polski, będący właścicielem przedmiotu zamówienia i odpowiedzialny za jego wysyłkę. Strona przedmiotu Strona aukcji serwisu allegro.pl umieszczona przez chinamarket24pl Przedmiot zamówienia Towar umieszczony na aukcji, którego dotyczy opis zamieszczony na tej stronie. Dostawca Zbywca lub wyznaczony przez zbywcę podmiot, którego zadaniem jest wysłanie przedmiotu zamówienia na adres wskazany przez kupującego. Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych, o następującej treści: „zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (tekst jednolity: dz. U. Z 2002, nr 101, poz. 926, ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Łukasz Zaręba Pośrednictwo Handlowe Os. Oświecenia 13 / 17 31-635 Kraków REGON: 361353919 NIP: 678-290-49-53 Obliczenie wielkości środków pieniężnych niezbędnych do całkowitego opłacenia zamówienia jest możliwe w walucie USD po wykonaniu zamówienia. Ze względu na wahania kursów walut, obliczenie tej wielkości w walucie PLN jest możliwe od momentu przeliczenia tych środków przez system, za pomocą którego następuje przekazanie zbywcy środków pieniężnych niezbędnych do całkowitego opłacenia zamówienia. Środki pieniężne niezbędne do całkowitego opłacenia zamówienia, są otrzymywane od kupującego i przekazywane w jego imieniu zbywcy Środki pieniężne niezbędne do całkowitego opłacenia zamówienia nie są przychodem chinamarket24pl § 3 Jak wygląda świadczona przez chinamarket24pl oferta zakupu: - chinamarket24pl zobowiązuje się przeprowadzać transakcje z należytą starannością, mając na uwadze zadowolenie kupującego. - chinamarket24pl nie jest importerem przedmiotu zamówienia - chinamarket24pl zajmuje się obsługą zamówień i transakcji dokonywanych poprzez allegro.pl. - Za wszelkie niezgodności opisu przedmiotu zamówienia zawartego na stronie przedmiotu z ofertą zbywcy, w tym błędy w tłumaczeniu z języka obcego na język polski, odpowiedzialność ponosi chinamarket24pl. - Ocenie komentarzem podlega zgodność przebiegu transakcji z ofertą i niniejszym regulaminem. Powodem wystawienia komentarza innego niż pozytywny nie mogą być czynniki niezależne od chinamarket24pl , w szczególności działania i zaniechania dostawców, przewoźników, organów władzy i administracji państwowej, banków i innych instytucji odpowiedzialnych za przekazywanie środków pieniężnych, a także błędy techniczne allegro.pl. W przypadku otrzymania przez kupującego towaru wadliwego lub niezgodnego z opisem, nie powinien on również wystawiać komentarza negatywnego, jeżeli proces reklamacji przebiegnie prawidłowo. Przed wystawieniem komentarza innego niż pozytywny zaleca się a także uprasza o kontakt z chinamarket24pl , celem rozwiązania problemu. - Koszt przesyłki podany na stronie przedmiotu i dotyczy wysyłki jednej sztuki przedmiotu zamówienia. W przypadku zamówienia kilku różnych przedmiotów, ich wysyłka może zostać zrealizowana przez różnych dostawców i w osobnych przesyłkach. - Adres, na który ma zostać przekazany przez dostawcę przedmiot zamówienia musi zawierać następujące dane: A) imię i nazwisko adresata b) nazwę ulicy lub osiedla, numer domu i numer lokalu c) kod pocztowy, nazwę miejscowości i województwo d) kontaktowy numer telefonu. - Adres, na który ma zostać wysłany przez dostawcę przedmiot zamówienia nie powinien zawierać nazwy firmy. W przypadku umieszczenia nazwy firmy w adresie, na który ma zostać wysłany przez dostawcę przedmiot zamówienia, jako odbiorcę przesyłki uważa się osobę wymienioną z imienia i nazwiska w tym adresie. - Jeżeli adres, na który ma zostać wysłany przez dostawcę przedmiot zamówienia nie zawiera nazwy województwa, może bez kontaktu z kupującym spróbować określić tę nazwę województwa, na podstawie kodu pocztowego. Nie odpowiada za błędne określenie nazwy województwa, jeżeli poprawna nazwa województwa nie została określona przez kupującego. - Kupujący jest zobowiązany w ciągu siedmiu dni od momentu zawarcia transakcji wykonać za pomocą poczty, banku, skok lub PAYU na rachunek bankowy przelew środków pieniężnych potrzebnych do opłacenia transakcji, zwany dalej przelewem. Już po trzech dniach od momentu zawarcia transakcji, właściciel konta może wysłać kupującemu przypomnienie o zawarciu transakcji. Wyżej wymieniony przelew w tytule zawierać musi następujące informacje: A) nazwę (login) kupującego z allegro.pl b) kod zakupionego przedmiotu oraz wybrany kolor znajdujący się na aukcji serwisu allegro.pl, Jeżeli kupujący przekazał na rachunek bankowy chinamarket24pl środki pieniężne niezbędne do realizacji zamówienia, a w tytule przelewu nie brakuje żadnej z wymienionych powyżej informacji chinamarket24pl jest zobowiązany niezwłocznie rozpocząć realizację zamówienia. Po otrzymaniu informacji od zbywcy chinamarket24pl wysyła na adres e-mail kupującego wiadomość, zawierającą informację potwierdzającą przygotowanie przedmiotu zamówienia do wysyłki. chinamarket24pl może także rozpocząć realizację zamówienia, jeżeli w tytule przelewu brak niektórych wymienionych powyżej informacji, o ile na podstawie danych zawartych w przelewie można jednoznacznie określić, jakiej transakcji dotyczy ten przelew. Brak w tytule przelewu którejkolwiek z wymienionych informacji może spowodować opóźnienie w złożeniu zamówienia u i tym samym wydłużyć czas dostawy. Jeżeli jednak na podstawie informacji zawartych w danych przelewu nie można jednoznacznie określić, jakiej transakcji dotyczy przelew, środki pieniężne zostaną zwrócone do nadawcy. - Jeżeli przelew nie zostanie wykonany przed upływem siedmiodniowego terminu, lub jeżeli przelew nie zostanie zaksięgowany na rachunku bankowym chinamarket24pl do następnego dnia roboczego po upływie wyznaczonego siedmiodniowego terminu, lub jeżeli przekazane środki pieniężne są niewystarczające, czyli ich ilość jest mniejsza niż wyznaczona ilość środków pieniężnych potrzebnych do opłacenia transakcji, chinamarket24pl nie jest zobowiązany do rozpoczęcia złożenia zamówienia. W takim przypadku chinamarket24pl może rozpocząć procedurę zwrotu prowizji allegro.pl, celem odzyskania prowizji od transakcji. - chinamarket24pl na życzenie kupującego może anulować procedurę zwrotu prowizji, po zaksięgowaniu na rachunku bankowym chinamarket24pl, o ile prowizja nie została już zwrócona. - W przypadku przekazania przez kupującego na rachunek chinamarket24pl, oprócz środków pieniężnych niezbędnych do realizacji zamówienia, innych środków pieniężnych, kwota może zostać zwrócona pod warunkiem, że kupujący zażąda zwrotu tej kwoty do momentu zakończenia realizacji transakcji. - Nazwy pośredników i agentów zbywcy, w tym pośredników finansowych, zabezpieczających środki pieniężne niezbędne do pełnej realizacji zamówienia, nie muszą zostać ujawnione, w celu zapewnienia anonimowości tym podmiotom. - Czas dostawy przedmiotu zamówienia, od momentu zaksięgowania pełnej kwoty środków niezbędnych do realizacji zamówienia, na rachunku bankowym chinamarket24pl, wynosi od dziesięciu do dwudziestu dni roboczych ( w skrajnych przypadkach czterdziestu dni roboczych ). Czas dostawy może ulec wydłużeniu na skutek braku w tytule przelewu którejkolwiek z informacji wymienionych w poprzednich punktach oraz w związku z czynnikami niezależnymi od chinamarket24pl takimi jak święta obchodzone w kraju dystrybutora, warunki atmosferyczne, siła wyższa, obciążenie przewoźnika pocztowego, praca urzędów celnych. chinamarket24pl nie może ponosić odpowiedzialności za działania firm od niego niezależnych. - W przypadku wystąpienia dodatkowych opłat celnych i podatku VAT, obowiązek ich uiszczenia spoczywa na kupującym.