Kora Sosnowa 80l SORTOWANA - dostawa GLIWICE! (7061856287)

zakończona

opis

Kora sosnowa sortowana gruba
frakcja 50-100mm

9zł brutto
  • worek o pojemnosci 80l
  • kora jest sortowana i oczyszczona, dzięki czemu Twój ogród będzie estetyczny i naturalnie barwny
  • Reguluje wilgotność gleby
  • Dostarcza roślinom składniki odżywcze
  • Chroni przed mrozem oraz zapobiega wysuszaniu

REGULAMIN DOSTAWY

DOSTARCZAMY OD 50 szt w obrębie 100 km

od Bytomia.

Aukcja dotyczy KORY ŚREDNIEJ

Rozładunek w obrębie auta.Oferujemy naturalne produkty AKOR stworzone dla ogrodnictwa przez ogrodników z wieloletnim doświadczeniem,zgodn­e z zasadami uprawy roślin oraz certyfikatami jakości.Kora pochodzi wyłącznie ze zdrowych drzew sosnowych Lasów Państwowych, jest sortowana, kompostowana, oczyszczona i odparowana,wolna od zanieczyszczeń drzewnych w 97%! Torf pochodzi z najszlachetniejszych torfowisk na Litwie,jest przystosowany pod uprawy roślin.Współpracujem­y z ponad setką odbiorców hurtowych,zaopatruje­my w nasze produkty sklepy,hurtownie,szk­ółki,ogrodników oraz klientów indywidualnych.Zaufa­j naszym produktom a Twój ogród będzie zdrowy oraz naturalnie barwny.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZA OFERTĄ

Kora sosnowa sortowana gruba frakcja 50-100mmKora sosnowa sortowana jest trzykrotnie oczyszczana z patyków,gałązek oraz łyka,wyróżnia się świetną jakością wizualną,estetyczną oraz wydajnością.Kora jest pakowana mechanicznie worki zawsze jednakowo pełne.

Zawiera 97% kawałków od 5cm do 10cm, okres rozkładania do 5 lat .Wydajność worka o poj. 80L - od 1m2 do 1,2m2, w zależności od równości podłoża. Znacząco poprawia estetykę ogrodu oraz nadaje naturalnych barw.Ogrodnicy stosują korę grubą na włókninę do obsypywania dużych roślin,obszernych rabat dużych ogrodów oraz parków.W praktyce rzadsze uzupełnianie i pielenie,odporna na warunki wietrzne.

Cena 9 zł brutto
Kora sortowana średnia frakcja 0-60mmKora sosnowa sortowana jest trzykrotnie oczyszczana z patyków,gałązek oraz łyka,wyróżnia się świetną jakością wizualną,estetyczną oraz wydajnością.Kora jest pakowana mechanicznie worki zawsze jednakowo pełne.
Zawiera 97% kawałków do 6 cm, okres rozkładania - do 3 lat, wydajność worka 80l od 1,2m2 do 1,5 m2 w zależności od podłoża. Kora średnia idealnie prezentuje się przy obsypywaniu mniejszych roślin,jest najbardziej uniwersalna,odporna na warunki wietrzne. Często stosowana przez ogrodników zamiast włókniny przy sadzeniu i pierwszym obsypywaniu małych i średnich roślin oraz ogrodów. W praktyce kawałki grubsze zostają na górze i pełnią funkcje ozdobną a drobne na dole tworząc próchnicę uwalniają składniki odżywcze.

Cena 8 zł brutto
Kora sortowana-MEGA ręcznie wybieranajest to ręcznie wyselekcjonowna kora frakcja od 10cm do 20cm w 100%. Okres rozkladania do 10 lat,każdy kawałek trzeba ułozyc ręcznie. Nie wymaga dosypywania,pełni funkcje wyłącznie ozdobną,często stosowana jako uzupełnienie oraz odzielenie powierzchni w projektach ogrodowych.Ze względu na małą ilość produkcyjna dłuższy okres oczekiwania od 1-14dni roboczych.Cena 15zł min 30szt lub odbiór osobisty,po wcześniejszym umówieniu.

Cena 15 zł brutto
TORF KWAŚNY 50 litrówTorf kwaśny jest doskonałym gotowym produktem do uprawy roślin wymagających kwaśnego podłoża takich jak drzewa i krzewy iglaste, rododendrony, borówki , azalie, wrzosy i wrzośce. Nadaje się do uprawy w gruncie jak i w donicach. Produkt pochodzenia organicznego , głównie roślinnego, otrzymywany przez rozdrobnienie torfu wysokiego i przejściowego. Dobór odpowiedniego torfu sprawia, że zarówno drzewa jak i krzewy rosną szybko i zdrowo , uzyskując intensywne zabarwienie części roślinnych. Odczyn kwaśny o pH 3,5 – 4

Cena 8 zł brutto
ZIEMIA DO IGLAKÓW 50 litrówPrzygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszaniny torfów wysokich, kory sosnowej mielonej kompostowanej, dodatkowo wzbogaconej o ziemię kompostowaną oraz nawóz wieloskładnikowy.Zie­mia do iglaków przeznaczona jest do uprawy drzew i krzewów iglastych m.in.:sosen,modrzewi­,tui,cyprysików, jałowców do upraw w donicach i w gruncie. Można ją także zastosować do niektórych roślin kwasolubnych. Wysoki poziom magnezu powoduje intensywne wybarwienie igieł.

Cena 8 zł brutto
ZIEMIA OGRODNICZA 50 litrówZiemia to podłoże organiczne wyprodukowane na bazie torfu, przeznaczone do sadzenia roślin o średnich wymaganiach pokarmowych i środowiskowych. Doskonale nadaje się do sadzenia i przesadzania rabatowych roślin kwitnących,zaprawian­iem dołków,przed sadzeniem drzew i krzewów,ogródków warzywnych,zakładani­a trawników. Podłoże wzbogacone jest dawką nawozu zawierającego makro składniki i pierwiastki śladowe potrzebne do prawidłowego wzrostu roślin. Struktura podłoża zapewnia odpowiednie właściwości powietrzno wodne.pH 5,5-6,5

Cena 8 zł brutto
Kora sosnowa sortowana kompostowana AKOR jest precyzyjnie przygotowanym produktem ogrodniczym, pochodzącym ze zdrowych drzew Lasów Państwowych, które poddawane są kontroli stanu środowiska leśnego, dzięki temu mają one ochronę naturalnej odporności na czynniki chorobotwórcze. Pierwszy proces kompostowania trwa od 2 do 3 miesięcy, polega na pryzmowaniu warstw kory niesortowanej w celu doprowadzenia do wypłukania związków chemicznych: fenolowych, suberyny, hemicelulozy octów i garbnika, które znajdują się w korze świeżej i hamują właściwy rozwój roślin kwasolubnych oraz im pochodnych . Podczas mieszania warstw kory przebiega wstępne sortowanie większych odpadów drzewnych, następnie kora kompostowana trafia do przesiewacza, który oczyszcza ją, aż w 93% z kawałków drewna, gałązek oraz łyka. Po takim procesie mamy pewność, że kora zastosowana w Państwa ogrodzie spełnia wszystkie funkcję: termoizolacyjne, magazynujące i uwalniające wodę oraz składniki odżywcze, właściwie ochroni przed mrozem oraz przerostem chwastów.
Kora sortowana kompostowana AKOR która przechodzi wszystkie procesy antybakteryjne, może spowodować zahamowanie rozwoju fytoftorozy-choroby grzybowej. Według zagranicznych badań powoduje ją torf stosowany w uprawie pojemnikowej, który sprzyja rozwojowi patogenów odglebowych oraz grzyba Phytophtora . Ściółkowanie kory warstwą od 5cm do 10cm pozwoli stworzyć wieloletnią warstwę ochronną, magazynującą wodę oraz nawożącą. Kora sosnowa jest tematem wielu prac magisterskich, wiedza teoretyczna połączona z naszą praktyką umożliwia przygotować bezpieczny produkt zgodny z zasadami uprawy roślin oraz certyfikatami jakości.
Szanowny kliencie przy zakupie kory zwróć uwagę na jej pochodzenie oraz producenta!
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Zabrze, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
11 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Pekao S.A. nr 39 1240 4849 1111 0010 5954 2666

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

brak
brak
41-808 Zabrze
Dodatkowe informacje

Materiały sypkie po odbiorze nie podlegają reklamacji.

O sprzedającym
AKOR468
84,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

11

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,2

Czas wysyłki

4,2

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,3
Numer oferty:7061856287
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?