Koparka Łańcuchowa Ręczna (6999930738)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Pt od 8.00 do 18.00
telefon
519 553 276
email
biuro@mieszalnikidob­etonu.com.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 18

firma
Walztrade

98-313 Konopnica,

Kamyk 11, woj. łódzkie

Cena zawiera osprzęt oraz transport na terenie całego kraju. Opcjonalnie instalację na maszynie klienta.
KOPARKA ŁAŃCUCHOWA RĘCZNA - Urządzenie przeznaczone jest do wykonywania rowków przy systemach nawadniających. Z powodzeniem może być też wykorzystane do kopania rowków w innych celach (np. do przyłączy telekomunikacyjnych)­. Szczególnie przydatne może być tam, gdzie nie możemy lub nie chcemy wprowadzać ciężkiego sprzętu oraz gdy zależy nam na jak najmniejszym uszkodzeniu nawierzchni w miejscu kopania ( np. w ogrodach już zagospodarowanych).

W wersji standardowej trencher kopie do głębokości 50 cm lub 60 cm. Prędkość kopania wynosi około 60 mb na godzinę. Rowek ma szerokość 11 cm ( w przypadku zamontowania innych uchwytów do grotów kopiących rowek może mieć 12 cm szerokości). Wybrana ziemia jest wysypywana za pomocą ślimaka na jedną stronę. Jednostronne odkładanie wybranej ziemi ułatwia zasypanie wykopu. Rowek posiada gładkie ścianki, a jego głębokość można regulować stopniowo ( 4 stopnie), zmieniając pochylenie ramienia roboczego. na dnie rowka pozostaje niewielka warstwa wzruszonej ziemi, która może stanowić gotowy podkład pod rury. Łańcuch roboczy posiada uchwyty z samo ostrzącymi się grotami o dużej odporności na ścieranie. Sprzęgło przeciążeniowe wyłącza napęd w przypadku napotkania niespodziewanych przeszkód. Konstrukcja urządzenia, moc silnika i sposób rozłożenia sił pozwalają każdemu użytkownikowi na jego łatwą obsługę. Trencher obsługuje jedna osoba. Przy tym modelu dostępne są dwa rodzaje silników Honda 5,5 KM lub Kohler 7 KM.

https://www.youtube.­com/watch?v=6t_rHKI7­P5Y

W wersji standardowej trencher kopie do głębokości 50 cm lub 60 cm. Prędkość kopania wynosi około 60 mb na godzinę. Rowek ma szerokość 11 cm ( w przypadku zamontowania innych uchwytów do grotów kopiących rowek może mieć 12 cm szerokości).
WAŻNE - koszt łańcucha to jedyne 300zł
W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ KOPARKI ŁAŃCUCHOWE Z WŁASNYM NAPĘDEM ORAZ KOPARKI ŁAŃCUCHOWE DOSTOSOWANE DO NIEMALŻE KAŻDEJ MASZYNY BUDOWLANEJ ORAZ CIĄGNIKA.
Jako dealer zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny!
O wszelkie szczegóły zapytaj naszego doradcę techniczno handlowego.
TEL :519 553 276
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: konopnica, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
Walztrade
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.