KOPARKA BHMS 95 z przesuwem Kubota Iseki (7061633031)

11 dni do końca
cena kup teraz
10 900,00 zł
z 3 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 390,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 400,00 zł
 • lokalizacja: Kąkolewo, ul. Sosnowa 1, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

O nas
Firma "TRAKTOMIX" została założona w 2006 roku, lecz od 2010 roku zajmujemy się bezpośrednim importem oraz serwisem mini traktorów z Japonii.

Jako jedyni na rynku potrafimy profesjonalnie doradzić Klientom w kupnie optymalnego traktora dla indywidualnych potrzeb.

Doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat użytkowania proponowanych traktorów pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę, którą z przyjemnością przekazujemy Klientom.

Tylko u nas można skorzystać z jazdy próbnej na specjalnie wyznaczonym trudnym terenie, dzięki temu wszelkie wątpliwości związane z zakupem zostaną rozwiane.

Jeśli chcesz mieć stuprocentową satysfakcję z zakupu to skontaktuj się z nami.
Kontakt
tel. 668 883 045
tel. 513 058 818
tel. 65 322 57 90
biuro@traktomix.pl
Lokalizacja
Bezpośredni importer mini traktorów oraz osprzętu z Japonii

( na zdjęciach i filmie BHM 95 )

Na aukcji proponuję koparkę BHMS 95 z przesuwem, własną pompą hydrauliczną!!!

Przesuw ramienia umożliwia bardzo wygodne kopanie wzdłuż płotów, murów.

Koparki oferowane przez naszą firmę są fabrycznie nowe.

DANE TECHNICZNE:

 • zasięg ramienia 210cm
 • głębokość kopania 95cm
 • przesuw ramienia
 • hydraulicznie wysuwane podpory
 • napęd z wałka WOM, b.wydajna własna pompa hydrauliczna
 • szerokość łyżki 30cm
 • waga 270kg

DLACZEGO U NAS ?

KUPUJESZ U SPRAWDZONEGO I W PEŁNI LEGALNIE DZIAŁAJĄCEGO SPRZEDAWCY

DO KAŻDEJ SPRZEDAŻY WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT LUB PARAGON

SPRZĘT OFEROWANY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ JEST FABRYCZNIE NOWY I OBJĘTY ROCZNĄ GWARANCJĄ

PORÓWNAJ CENY I NIE PRZEPŁACAJ

JEŚLI ZNALAZŁEŚ TAŃSZĄ OFERTĘ ZADZWOŃ

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 390,00 zł

Lokalizacja: Kąkolewo, ul. Sosnowa 1, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
390,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
400,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

P.P.H.U. Traktomix Wojciech Siepak
Sosnowa 1
64-113 Kąkolewo
Dodatkowe informacje

 Reklamacje - jeżeli po otrzymaniu paczki zawierającej towar, napotkają Państwo niezgodność pomiędzy towarem zamówionym a otrzymanym lub towar jest uszkodzony, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z informacją o tym, który z wysłanych towarów do Państwa nie jest zgodny z zamówieniem, bądź jest uszkodzony. Gwarantujemy iż wszystkie uzasadnione reklamacje zostaną rozpatrzone. Jedynym dokumentem do rozpatrzenia reklamacji jest faktura. Sprzedający nie odbierze przesyłki wysłanej przez Kupującego za pobraniem. Jeżeli reklamacja dotycząca niezgodności towaru z umową (czyli opisem na aukcji) zostanie uznana, na Sprzedającym ciąży obowiązek zwrotu kosztów przesłania towaru - zawsze będzie to koszt najtańszego sposobu dostarczenia towaru. Zwrot pieniędzy za towar następuje w terminie do 14 dni od dnia uznania zasadności reklamacji przez Sprzedającego. W wypadku odrzucenia reklamacji, koszty wysyłki pokrywa Kupujący. Za szkody powstałe w trakcie transportu winę ponosi spedytor, do którego prosimy zgłaszać reklamacje. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby ekspediowany towar był dobrze zabezpieczony przed ewentualnymi szkodami. Sprzedający nie odpowiada za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub stosowaniem towaru niezgodnie z jego przeznaczeniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych towaru powodujących powstanie wad oraz jakichkolwiek wad powstałych poprzez wykonywanie napraw przez osoby nieupoważnione, w tym przez Kupującego. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.P.H.U. Traktomix Wojciech Siepak
Sosnowa 1
64-113 Kąkolewo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. 

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 

Prawo zwrotu nie przysługuje kupującym którzy poprosili o dokument sprzedaży w postaci faktury VAT wraz z numerem NIP.

 1. Zwracany przez Konsumenta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Towar zwracany w oryginalnym opakowaniu z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz nie może posiadać uszkodzeń mechanicznych. 
 2. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 
 3. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. 
 4. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 5. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy. 
 6. W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy: biuro@traktomix.pl lub pod numerami telefonów:  513 058 818,  668 883 045, 517 692 131 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.

O sprzedającym
wwwTRAKTOMIXpl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

92

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0