Konwalijka dwulistna w doniczce 0,5l PRODUCENT! (6482667953)

zakończona
2,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • lokalizacja: miedzybórz
  • rodzaj rośliny: inny

Gospodarstwo szkółkarskie Barbary i Adama Kubiak istnieje w Kraszowie od 2008r.

Jesteśmy producentem młodzieży iglastej oraz liściastej w pojemnikach p9.

Specjalizacją naszej szkółki są sadzonki na plantacje choinkowe, rośliny do zalesień, podkładki do szczepień, rośliny liściaste do obsadzeń miejskich, rośliny liściaste oraz iglaste do dalszej produkcji, rośliny dzikie do rekultywacji terenów i niektóre byliny.

Nasza szkółka powstała więc z pasji oraz ogromnego zamiłowania do roślin ozdobnych. Pierwsze lata poświęciliśmy na zdobycie doświadczenia oraz udoskonalenie produkcji. Od 2015r startujemy pod nazwą sadzonki-kubiak.pl

Nasza aukcja:

Konwalijka dwulistna w doniczce 0,5l PRODUCENT!

Konwalijka dwulistna posiada pojedynczy pęd kwiatowy wysokości do 20 cm. Jest to łodyga nierozgałęziona rzadko owłosiona, najczęściej z dwoma skrętoległymi, krótkoogonkowymi liśćmi.

Liście przeważnie występują dwa, choć istnieje też rzadko odmiana trzylistna, w której z kąta każdego liścia wyrasta oddzielna łodyga kwiatostanowa. Liście sercowato jajowate, ostro zakończone, osadzone blisko siebie wielkości 4-8 x 3-5 cm.

Kwiatostan szczytowy, podobny do grona walcowaty długości od 2-4 cm. Kwiaty zebrane w 2-3 kwiatowe baldaszki. Kwiatki bardzo drobne, białe, wonne, z czterema owalnymi lekko odgiętymi działkami okwiatu długości 2-3 mm, zrośnięte w nasadzie. Pręciki cztery, o długości takiej, jak działki, słupek jeden z grubą i krótką szyjką i 2-3 komorową zalążnią.

Kwitnie od maja do czerwca, są owadopylne zapylane przez muchówki. Owocem konwalijki jest czerwona jagoda, średnicy do 5 mm, zawiera ona 1-2 kuliste nasiona.

Konwalijka posiada cienkie czołgające się kłącza i tworzy darnie.

Witam, sprzedam sadzonki kowalijki dwulistnej. Wspaniała roślina okrywowa i zadarniająca, kwitnie obficie ( kwiaty białe, drobne , pojawiają się późną wiosną) Uwaga!!! O tej porze roku konwalijka gubi liście, dlatego sprzedaję rośliny ukorzenione w doniczkach ze skąpym ulistnieniem. Sadzonki są ładnie rozrośnięte i wiosną na pewno wypuszczą po kilka pędów z jednej doniczki. Konwalijka rośnie bardzo szybko. Doskonale czuje się w cieniu, w parku, pod drzewami. Drodzy Klienci! Kupujecie u sprawdzonego producenta. Jesteśmy szkółką zarejestrowaną w PIORiN.

Rośliny zawsze wysyłam w doniczkach w których rosną.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Gospodarstwo szkółkarskie Barbara i Adam Kubiak Kraszów 1 56-513 Międzybórz tel 660413876 Gospodarstwo szkółkarskie Barbary i Adama Kubiak istnieje w Kraszowie od 2008r. Jesteśmy producentem młodzieży iglastej oraz liściastej w pojemnikach p9. Produkujemy duże partie jednolitego i wyrównanego materiału. Nasze sadzonki są zdrowe i wypielęgnowane. Pozostajemy w stałej współpracy oraz pod nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Naszymi głównymi odbiorcami są szkółki, plantatorzy drzewek bożonarodzeniowych, zieleń miejska, wykonawcy ogrodów, firmy zajmujące się rekultywacją terenów powysypiskowych. Dlatego jeżeli szukacie Państwo pięknych roślin w dobrej cenie oraz miłej i profesjonalnej obsługi, zapraszam do współpracy.

reklamacje

Wszelkie reklamacje wynikające nie z naszej winy lecz winy kuriera, nie będą uwzględniane. Tzn. porozrywane lub zgniecione kartony, zgniecione rośliny ponieważ kurierzy rzucają paczkami, nieuprzejmość ze strony kuriera, opóznienia spowodowane błędami w serwisach kurierskich, brak kontaktu z kupującym w dniu dostarczenia paczki, ponieważ kupujący nie podał nr telefonu do kontaktu lub podał błędny adres. Za błędy firm kurierskich nie odpowiadamy! Wszystkie rośliny pakujemy bardzo starannie na czas transportu. Zwrotów nie przyjmujemy. Jeżeli z jakiś przyczyn rośliny nie spełniają wymogów kupującego, dosyłamy ten sam towar jeszcze raz.

pozostałe informacje

Wszystkie zakupione u nas rośliny są zdrowe i wypielęgnowane. Rośliny sprzedajemy w 0,5l pojemnikach, ładnie zakorzenione i zahartowane, gotowe do wysadzenia do ogrodu. Sadzonki wysyłamy zawsze w pojemnikach w których rosną, zabezpieczone na czas transportu. Średni czas transportu to 20 godzin. W miesiącach maj-sierpień sadzonki są regularnie przycinane co wpływa bardzo korzystnie na ich pokrój i zdrowotność. Jest to zabieg niezbędny aby utrzymać rośliny w świetnej kondycji i ładnym wyglądzie. Dlatego wielkości podane na aukcjach mogą się nieco różnić. Do jednej paczki mieści się max 60 sztuk roślin. Koszt przesyłki jednej paczki to 25zł.