Konto STEAM CS:GO / COUNTER STRIKE - Automat 24/7 (6910601684)

zakończona
45,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wersja: cyfrowa
 • granice wiekowe: dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych

PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Gratis: 1 losowa gra na steam dla każdego kupującego
 • Wysyłka: ~ 5 minut / Automat 24/7
 • Wersja językowa: polska/angielska
 • Platforma: Steam
 • Gwarancja zadowolenia!

Opis

Przedmiotem aukcji jest nowe, nie używane konto Steam z grą Counter Strike Global Offensive. Konto nie posiada banów oraz żadnej historii. Klient po zakupie oraz zapłacie otrzymuje dostęp do prywatnego konta steam z grą Counter Strike Global Offensive. Na koncie steam klient może zmienić adres email, hasło oraz pytanie pomocnicze.

Opis gry

Counter-Strike: Global Offensive to kolejna, po Counter-Strike: Source, próba odświeżenia tej popularnej strzelanki, która zaczynała jako modyfikacja Half-Life. Mimo upływu lat, nie zmienia się filozofia rozgrywki - nadal do czynienia mamy z drużynową grą akcji. Naprzeciw stają dwa zespoły - terroryści oraz próbujące ich powstrzymać siły specjalne. Za każdego wyeliminowanego przeciwnika nagradzani jesteśmy gotówką, za którą na początku kolejnej rundy możemy kupić lepszą broń i uzbrojenie.

Często zadawane pytania

Zbiór często zadawanych pytań dotyczących aukcji.

 1. Czy konto kupuję na własność? Nikt inny nie będzie z niego korzystał? Dokładnie tak. Konto kupujesz na własność. Tylko ty będziesz jego właścicielem.
 2. Czy konta nie posiadają blokady VAC? Nie, konta są nowe i są wolne od blokady VAC BAN.
 3. Czy mogę zmienić wszystkie dane na koncie? Tak, po otrzymaniu konta należy zmienić email, hasło oraz pytanie pomocnicze.
 4. Czy na koncie mogą są dostępne również inne gry jak np. CS:Source? Nie, na koncie dostępna będzie tylko i wyłącznie gra Counter Strike Global Offensive. Dodatkowo do każdego zakupu otrzymujesz klucz do losowej gry.
 5. W jakim czasie otrzymam zakupiony przedmiot? Automat wyśle zakupiony przedmiot w ciągu kilku minut od zaksięgowania pieniędzy w systemie PayU.
 6. Czy mogę zakupić przedmiot nie mając konta na Allegro? Tak, kliknij Kup Teraz i wypełnij formularz kupna bez rejestracji.
 7. Czy akceptują Państwo potwierdzenia przelewów? Niestety nie akceptujemy.

PŁATNOŚĆ

Preferujemy płatności po przez system PayU. Obsługuje on większość dostępnych banków. W przypadku braku danego banku lub chęć przelewu na poczcie lub okienku bankowym proszę wybrać "Przelew tradycyjny" dostępny na liście banków.

AUTOMAT 24/7

Dane do konta otrzymujesz automatycznie w maksymalnie 5 minut po wykonaniu przelewu po przez PayU. Klucze wysyłane są 24/7. Zastrzegamy sobie prawo do opóźnienia w wysyłce klucza do 24h, w przypadku problemów nie wynikających z naszej winy.

ZWROTY

Sprzedawane klucze, kody i linki aktywacyjne nie są produktem, który można zwrócić (Zgodnie z art. 10 ust. 3 ustawy „o ochronie niektórych praw konsumentów” - Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

1. Oferujemy kontakt bezzwłoczny w godzinach naszej pracy, po godzinach pracy odpowiedź może wydłużyć się do kilku/kilkunastu godzin w zależności od czynników zewnętrznych. 

2. Kupujący potwierdza, że zapoznał się oraz zaakceptował regulamin i wszelkie limity związane z produktem (jeśli istnieją) podany na stronie producenta produktu do którego został wykupiony dostęp. 

3. W przypadku serwisów hostingowych gwarancji nie podlega prędkość pobierania danych, która uzależniona jest wyłącznie od serwerów i łącza internetowego. 

4. W przypadku awarii automatu lub/i urządzeń pośredniczących niezbędnych do pracy automatu, zastrzegamy sobie prawo do wysyłki kodu w ciągu 24 godzin od momentu zakupu (w razie gdy kod nie dociera w ciągu 5 minut prosimy o zgłaszanie problemu). 

5. Kupując na tej aukcji akceptujesz powyższy regulamin. 

* Wysyłka „do 5 minut” jest restrykcyjnie przestrzegana przez nas, aczkolwiek zastrzegamy sobie prawo wysyłki produktu  w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku gdy automat lub urządzenia pośredniczące niezbędne do pracy automatu ulegną awarii.