Konica Minolta C 454e- 45str/min -NOWA+PREZENT (6541240590)

zakończona
 • marka: Konica Minolta
 • stan: nowe
 • kolor wydruku: kolorowy, czarno - biały
PRZEDMIOT AUKCJI

NAJNOWSZY MODEL KOPIARKI MOŻE BYĆ TWÓJ
SUPER CENA !!! NOWOŚĆ+PREZENT o wartości 1841zł

MASZYNA NOWA JUŻ ZA 20.787,-BruttoBizhub C454e to kolejna maszyna z nowej linii urządzeń kolorowych Konica Minolta, wyróżniająca się innowacyjnym i eleganckim wzornictwem, które odcina się od tradycyjnego wyglądu kopiarki.

Zaawansowany technologicznie bizhub C454e umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów. Przeznaczony dla małych biur,w których doskonale radzi sobie z małymi i średnimi nakładami dokumentów zarówno w częrni jak i w kolorze oferując znacznie więcej możliwości, niż dotychczasowe urządzenia.

Ciemna, stylowa obudowa doskonale pasuje do wystroju nowoczesnych biur. Dla ułatwienia obsługi urządzenie jest wyposażone w duży, kolorowy panel LCD. Wyróżnia go czytelny i przejrzysty interfejs oraz możliwość dostosowania położenia dla użytkownika zarówno w pionie jak i poziomie. Na uwagę zasługuje możliwość przeglądania dokumentów umieszczonych w skrzynkach, co stanowi znaczne ułatwienie w odnalezieniu potrzebnych do wydruków plików. Istotnym elementem wzornictwa jest "info line" czyli biały pas biegnący przez całe urządzenie. Symbolizuje on przepływ informacji, a umieszczone w nim kolorowe diody sygnalizują użytkownikowi status drukowania lub konieczność uzupełnienia papieru.


Wewnątrz urządzenia kryje się szereg innowacyjnych rozwiązań. Nowy kontroler Emperon jeszcze wydajniej steruje wszystkimi procesami drukowania, kopiowania, skanowania. Szybkie przetwarzanie prac, stabilność i pełna integracja ze środowiskiem IT to podstawowe zalety, które gwarantują łatwość drukowania nawet skomplikowanych i złożonych prac o sporych nakładach. Bizhub C454e używa najwyższej jakości tonerów polimeryzowanych SIMITRI High Definition, dotychczas stosowanych wyłącznie w urządzeniach produkcyjnych. Pozwala to na osiągnięcie imponującej jakości druku oraz z uwagi na niższą temperaturę utrwalania, większą elastyczność w doborze mediów. Bizhub może drukować nawet do 300 g/m2 a dzięki wydajniejszym materiałom eksploatacyjnym drukowanie jest jeszcze ekonomiczniejsze. Duży wybór wyposażenia dodatkowego pozwala skonfigurować urządzenie według swoich potrzeb

Również w zakresie bezpieczeństwa nowy bizhub C454e wyznacza nowe standardy. Obok funkcji zabezpieczeń znanych z innych urządzeń bizhub, zastosowano unikalną technologię autoryzacji biometrycznej. Urządzenie identyfikuje użytkownika po niepowtarzalnym układzie żył, opcjonalnie urządzenie może współpracować z czytnikiem kart IC.

  • Doskonałej jakości wydruki czarno-białe i kolorowe z prędkością 45 stron/min.
  • Pojemność papieru: dwie kasety po 500 arkuszy oraz kaseta dużej pojemności
  • Formaty papieru: A6-A3 FB, formaty użytkownika
  • Możliwość druku banerów 1200x297 mm
  • Gramatura: 52-256 g/m2 ze wszystkich kaset oraz 300 g/m2 z podajnika ręcznego
  • Automatyczny dupleks: A5-A3 FB
  • Wbudowana drukarka sieciowa A3(PCL5c/6c+PS3)
  • Pamięć RAM: : 2,048 MB
  • Dysk twardy: 250 GB
  • Wymiary: 615x685x921mm
  • Waga: około 101 kg

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

cena brutto obejmuje maszynę z Podajnikiem oryginałów oraz kasetą PC-210(2x500 ark.) Możliwość dokupienia finiszera

GWARANCJA 36 MIESIĘCY-Możliwość dzierżawy

KONTAKT Z FIRMĄ
FAXONIX
ul. Czerniakowska 34A
00-715 Warszawa
tel/fax: 22 885 65 63
tel.: 0 501-248-829
e-mail: biuro@faxonix.pl
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Dostawa na terenie województwa mazowieckiego GRATIS

dane sprzedawcy