Końcówka drążka MERCEDES W202 C208 R170 CHRYSLER (6911060706)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
9,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Ruda Śląska, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny
  • typ samochodu: samochody osobowe

Długość [mm]: 72
Gwint wewnętrzny [mm]: M12x1,5
Wymiar gwintu: M12x1,5
Końcówka drążka NK 5033326
Zastosowanie:

Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
CHRYSLER CROSSFIRE 3.2 3199 2003.07 - 2008.12
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-6 3199 2004.09 - 2007.12
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.2 3199 2004.05 - 2008.12
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-6 3199 2004.09 - 2006.12
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345) 1998 1997.06 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335) 1998 1997.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344) 1998 2000.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347) 2295 1997.06 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348) 2295 2000.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365) 3199 1997.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370) 4266 1998.07 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374) 5439 1999.08 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 200 Kompressor (208.445) 1998 1998.03 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 200 (208.435) 1998 1998.03 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 200 Kompressor (208.444) 1998 2000.06 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 230 Kompressor (208.447) 2295 1998.03 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 230 Kompressor (208.448) 2295 2000.06 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 320 (208.465) 3199 1998.03 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 430 (208.470) 4266 1998.09 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 55 AMG (208.474) 5439 2000.01 - 2002.03
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018) 1799 1993.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018) 1799 1994.11 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 D (202.120) 1997 1993.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 D (202.122) 1997 1996.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 (202.020) 1998 1994.01 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1995.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1996.11 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 CDI (202.133) 2151 1997.09 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 CDI (202.134) 2151 1998.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 D (202.121) 2155 1993.08 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 D (202.021) 2155 1996.07 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 (202.022) 2199 1993.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 Kompressor (202.024) 2295 1995.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 (202.023) 2295 1996.06 - 1997.06
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 240 (202.026) 2398 1997.06 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 250 D (202.125) 2497 1993.05 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 2497 1995.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 280 (202.028) 2799 1993.05 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 280 (202.029) 2799 1997.06 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 36 AMG (202.028) 3606 1994.05 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 43 AMG (202.033) 4266 1997.08 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 180 T (202.078) 1799 1996.06 - 2000.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T D (202.180) 1997 1996.10 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T (202.080) 1998 1996.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 1998 1996.11 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 180 T (202.081) 1998 2000.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 1998 2000.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 220 T CDI (202.193) 2151 1997.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T CDI (202.194) 2151 1998.03 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 - 1998.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 230 T (202.083) 2295 1996.06 - 1998.06
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 2295 1997.06 - 2000.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 240 T (202.086) 2398 1997.06 - 2000.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 2497 1996.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 240 T (202.088) 2597 2000.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 280 T (202.089) 2799 1997.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 43 AMG (202.093) 4266 1997.08 - 2001.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 1998 1996.09 - 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 1998 1996.10 - 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 1998 2000.03 - 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 2295 1996.09 - 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 2295 2000.03 - 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465) 3199 2000.03 - 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466) 3199 2001.03 - 2004.04
Kod OE
BENDIX 040734B
BORG & BECK BTR4596
DELPHI TA1643
DITAS A25426
FEBI BILSTEIN 09115
FIRST LINE FTR4596
LEMFÖRDER 022190066524
LEMFÖRDER 12547
LEMFÖRDER 1254701
LEMFÖRDER 1254702
MAPCO 49800
MERCEDES-BENZ 0013307435
MERCEDES-BENZ 0013307735
MERCEDES-BENZ A0013307435
MERCEDES-BENZ A0013307735
METZGER 54025108
METZGER 84025108
METZGER M100K
MEYLE 0160206330
MONROE L23103
MOOG 11ES6330
MOOG MEES6330
NK 5033326
OCAP 0282025
OPTIMAL G1698
PEX 1202096
QUINTON HAZELL QR2874S
RTS 91-00861
RUVILLE 915138
SIDEM 49336
SPIDAN 44615
TALOSA 4201958
TRISCAN 850023103
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u outlet_czesci za co najmniej 500 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy


 698 418 868 

ewaszweda@interia.eu 

kontakt

  • 698418868
    7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00

pozostałe informacje

W większości modeli samochodów w tym samym czasie często występuje kilka typów części, dlatego w przypadku wątpliwości czy dana część na pewno pasuje, przed zakupem prosimy o kontakt, unikniemy w ten sposób nieporozumień. Nie jesteś pewien czy dana część pasuje do Twojego samochodu? Podaj nam dane auta, sprawdzimy.

Nasze części pochodzą z likwidowanych magazynów, hurtowni itp., stąd mogą mieć zniszczone, pobrudzone opakowania, lub być bez opakowań. Same części są zawsze pełnowartościowe, opisany jest ich stan faktyczny i zrobione zdjęcie dokładnie tego, co jest sprzedawane, a nie poglądowe jak u innych. 

Części są tylko nowe, nieużywane, nie handlujemy częściami używanymi. Każdą część wyjmujemy z pudełka, sprawdzamy i robimy zdjęcie- nie kupujesz kota w worku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub zdjęć- dzwoń, pisz, odpowiemy na każde pytanie.

 Odbiór osobisty jest możliwy w Rudzie Śl. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Towar wysyłamy najdalej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu wpłaty. Na każdą część wystawiamy paragon lub fakturę VAT.


zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Ewa Szweda
ul. Wirecka 59
41-707 Ruda Śl.
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.