Końcówka drążka MERCEDES W202 C208 R170 CHRYSLER (6911060706)

Od 21-11-2017 do 28-11-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
9,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Ruda Śląska, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: inny
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis


Długość [mm]: 72
Gwint wewnętrzny [mm]: M12x1,5
Wymiar gwintu: M12x1,5
Końcówka drążka NK 5033326
Zastosowanie:

Marka Model Typ Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
CHRYSLER CROSSFIRE 3.2 3199 2003.07 - 2008.12
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-6 3199 2004.09 - 2007.12
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.2 3199 2004.05 - 2008.12
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-6 3199 2004.09 - 2006.12
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345) 1998 1997.06 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335) 1998 1997.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344) 1998 2000.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347) 2295 1997.06 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348) 2295 2000.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365) 3199 1997.06 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370) 4266 1998.07 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374) 5439 1999.08 - 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 200 Kompressor (208.445) 1998 1998.03 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 200 (208.435) 1998 1998.03 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 200 Kompressor (208.444) 1998 2000.06 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 230 Kompressor (208.447) 2295 1998.03 - 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 230 Kompressor (208.448) 2295 2000.06 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 320 (208.465) 3199 1998.03 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 430 (208.470) 4266 1998.09 - 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK kabriolet (A208) 55 AMG (208.474) 5439 2000.01 - 2002.03
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018) 1799 1993.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018) 1799 1994.11 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 D (202.120) 1997 1993.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 D (202.122) 1997 1996.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 (202.020) 1998 1994.01 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1995.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1996.11 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 CDI (202.133) 2151 1997.09 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 CDI (202.134) 2151 1998.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 D (202.121) 2155 1993.08 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 D (202.021) 2155 1996.07 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 (202.022) 2199 1993.03 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 Kompressor (202.024) 2295 1995.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 (202.023) 2295 1996.06 - 1997.06
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 240 (202.026) 2398 1997.06 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 250 D (202.125) 2497 1993.05 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 2497 1995.10 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 280 (202.028) 2799 1993.05 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 280 (202.029) 2799 1997.06 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 36 AMG (202.028) 3606 1994.05 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 43 AMG (202.033) 4266 1997.08 - 2000.05
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 180 T (202.078) 1799 1996.06 - 2000.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T D (202.180) 1997 1996.10 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T (202.080) 1998 1996.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 1998 1996.11 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 180 T (202.081) 1998 2000.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 1998 2000.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 220 T CDI (202.193) 2151 1997.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 200 T CDI (202.194) 2151 1998.03 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 - 1998.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 230 T (202.083) 2295 1996.06 - 1998.06
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 2295 1997.06 - 2000.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 240 T (202.086) 2398 1997.06 - 2000.09
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 2497 1996.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 240 T (202.088) 2597 2000.09 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 280 T (202.089) 2799 1997.06 - 2001.03
MERCEDES-BENZ KLASA C kombi (S202) C 43 AMG (202.093) 4266 1997.08 - 2001.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 1998 1996.09 - 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 1998 1996.10 - 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 1998 2000.03 - 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 2295 1996.09 - 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 2295 2000.03 - 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465) 3199 2000.03 - 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466) 3199 2001.03 - 2004.04
Kod OE
BENDIX 040734B
BORG & BECK BTR4596
DELPHI TA1643
DITAS A25426
FEBI BILSTEIN 09115
FIRST LINE FTR4596
LEMFÖRDER 022190066524
LEMFÖRDER 12547
LEMFÖRDER 1254701
LEMFÖRDER 1254702
MAPCO 49800
MERCEDES-BENZ 0013307435
MERCEDES-BENZ 0013307735
MERCEDES-BENZ A0013307435
MERCEDES-BENZ A0013307735
METZGER 54025108
METZGER 84025108
METZGER M100K
MEYLE 0160206330
MONROE L23103
MOOG 11ES6330
MOOG MEES6330
NK 5033326
OCAP 0282025
OPTIMAL G1698
PEX 1202096
QUINTON HAZELL QR2874S
RTS 91-00861
RUVILLE 915138
SIDEM 49336
SPIDAN 44615
TALOSA 4201958
TRISCAN 850023103
Dostawa i płatność
od 17,00 zł

Lokalizacja: Ruda Śląska, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u outlet_czesci za co najmniej 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Ruda Śl. Kochłowice
Wirecka 59
41-707 Ruda Śląska
woj. śląskie
email: ewaszweda@interia.eu
tel.: 698418868

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Ewa Szweda
Wirecka 59
41-707 Ruda Śl.
Dodatkowe informacje

Podstawą reklamacji jest paragon. W przypadku reklamacji, reklamujący jest zobowiązany dostarczyć sprzedawcy wadliwy towar wraz z paragonem. W zgłoszeniu reklamacji należy podać:

-markę i model samochodu,

-rok produkcji samochodu,

-datę pierwszej rejestracji,

-numer rejestracyjny, 

-nr VIN,

-datę montażu części,

-stan licznika w dniu montażu części,

-stan licznika w momencie ujawnienia wady,

-opis wady,

-imię, nazwisko i adres reklamującego.

Brak któregokolwiek z powyższych uniemożliwi przyjęcie i rozpatrzenie reklamacji.


Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Ewa Szweda
ul. Wirecka 59
41-707 Ruda Śl.

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
outlet_czesci
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

284

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym


 698 418 868 

ewaszweda@interia.eu

nr konta: mBank  

12 1140 2004 0000 3702 4636 8940

Pozostałe informacje

W większości modeli samochodów w tym samym czasie często występuje kilka typów części, dlatego w przypadku wątpliwości czy dana część na pewno pasuje, przed zakupem prosimy o kontakt, unikniemy w ten sposób nieporozumień. Nie jesteś pewien czy dana część pasuje do Twojego samochodu? Podaj nam dane auta, sprawdzimy.

Nasze części pochodzą z likwidowanych magazynów, hurtowni itp., stąd mogą mieć zniszczone, pobrudzone opakowania, lub być bez opakowań. Same części są zawsze pełnowartościowe, opisany jest ich stan faktyczny i zrobione zdjęcie dokładnie tego, co jest sprzedawane, a nie poglądowe jak u innych. 

Części są tylko nowe, nieużywane, nie handlujemy częściami używanymi. Każdą część wyjmujemy z pudełka, sprawdzamy i robimy zdjęcie- nie kupujesz kota w worku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub zdjęć- dzwoń, pisz, odpowiemy na każde pytanie.

 Odbiór osobisty jest możliwy w Rudzie Śl. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Towar wysyłamy najdalej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu wpłaty. Na każdą część wystawiamy paragon lub fakturę VAT.