KOMPLET ZESTAW GARNKÓW LEX 8EL AMBITION STAL INDUK (6999601697)

zakończona
187,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Piaski, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • indukcja: tak

opis

Komplet garnków ze stali nierdzewnej Lex 8-elementowy (16-18-20-24 cm) AMBITION

Komplet garnków Lex 8-elementowy. Garnki linii Lex marki Ambition wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/0. Garnki charakteryzuje klasyczny i elegancki kształt. Grube dno z wbudowanym dyskiem z aluminium zapewnia szybkie, równomierne nagrzewanie naczynia oraz jest odporne na odkształcenia. Uchwyty podczas gotowania pozostają chłodne. Wewnątrz garnków znajduje się miarka ułatwiająca przygotowywanie potraw. Komplet zawiera również szklane pokrywy idealnie dopasowane z odpowietrznikiem, odprowadzającym nadmiar pary. Komplet garnków Lex jest łatwy w utrzymaniu w czystości i praktyczny, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.

187zł 209zł
Komplet składa się z :
 • 1 x garnek ze szklaną pokrywą 16 cm
 • 1 x garnek ze szklaną pokrywą 18 cm
 • 1 x garnek ze szklaną pokrywą 20 cm
 • 1 x garnek ze szklaną pokrywą 24 cm

Zastosowanie:

 • indukcja
 • płyta ceramiczna
 • kuchenka elektryczna
 • kuchenka gazowa

UWAGA:
Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli, płyn należy doprowadzić do wrzenia, a dopiero potem posolić. po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku.
Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

Gwarancja 2 lata

Wystawiamy paragon lub fakturę.

GALERIA:

AleAgd to sklep internetowy firmy Kanokajaki zajmujący się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego renomowanych firm. Kanokajaki to importer i sprzedawca na rynku polskim kajaków i akcesoriów kajakowych. Wieloletnie działania oraz nabyte kontakty firmy Kanokajaki przyczyniły się do rozszerzenia jej działalności o segment AGD.

Przesyłka kurierska:
przedpłata: 15 zł
pobraniowa: 18 zł

Przesyłki wysyłamy w przeciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty.

Przesyłki pobraniowe tylko powyżej czerwonej gwiazdki.

Koszt wysyłki zawiera cenę wysłania + cenę opakowania przesyłki
Przy zakupie większej ilości prosimy o kontakt w sprawie ceny przesyłki

AleAGD Kanokajaki
Bystrzejowice Pierwsze 94
21-050 Piaski
Polska

tel: 604 107 722
e-mail: allegro@aleagd.pl

konto bankowe: BZ WBK
29 1090 2590 0000 0001 3186 9423


Dodano 2016-09-14 15:25
Uwaga!Przy odbiorze bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera. W przypadku gdy paczka jest otwarta lub w widoczny sposób uszkodzona, należy spisać w obecności kuriera protokół szkody (odpowiedni druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej) i nie odbierać przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się ze z nami. Odebrana uszkodzona przesyłka nie podlega reklamacji! UWAGA - bez oryginału protokołu szkody w dniu dostawy,nie będziemy mogli uznać Państwa reklamacji!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Piaski, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
3,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,68 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
3,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3 dni robocze

Punkty odbioru

Kanokajaki
Bystrzejowice Pierwsze 94
21-050 Piaski
woj. lubelskie
email: allegro@aleagd.pl
tel.: 604107722

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

AleAGD Kanokajaki
Bystrzejowice Pierwsze 94
21-050 Piaski
Dodatkowe informacje

 Wskazanym jest, aby Kupujący niezwłocznie sprawdził stan opakowania i  pokwitował fakt otrzymania przesyłki, a następnie otworzył przesyłkę i  sprawdził stan Zamówionych Rzeczy w chwili ich wydania oraz ich  zgodności ze złożonym Zamówieniem i zawartą umową. Kurier, który działa w  imieniu Sprzedawcy, jest zobowiązany zaczekać, aż Kupujący w jego  obecności sprawdzi stan i zawartość przesyłki. Jeśli kurier z powodu  ograniczenia czasowego nie będzie mógł poczekać, Kupujący, który  stwierdzi uszkodzenie towaru, niezwłocznie po ujawnieniu szkody, nie  później jednak niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki, ma prawo  żądać od kuriera sporządzenia takiego protokołu. Zgłoszenie na  powyższych zasadach uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas  transportu kurierowi lub w najbliższym oddziale firmy kurierskiej i wraz  z kurierem spisanie protokołu szkodowego, na którym wyszczególniony  zostanie towar uszkodzony, ułatwi Sprzedawcy rozpatrzenie reklamacji i  zwiększy możliwość przyspieszenia załatwienia procedury reklamacyjnej w  ramach ustawowego, wskazanego niżej terminu. Po przesłaniu przez  Kupującego oryginału protokołu (emailem skan lub dobrej jakości zdjęcie),zdjęcia uszkodzonej paczki z zewnątrz, uszkodzenia zawartości paczki oraz paragonu, Sprzedający rozpatrzy reklamację.  W przypadku kiedy stwierdziłeś brak któregoś z zamawianych produktów,  prześlij informację o tym fakcie na adres allegro@aleagd.pl. W  przypadku kiedy którykolwiek z produktów ma znamiona wady fabrycznej prześlij o tym informację na  adres wskazany w zdaniu poprzedzającym wraz ze zdjęciem przedstawiającym  wadę.  Przed wysyłką reklamowanych Rzeczy, prosimy o kontakt ze Sprzedawcą w celu uzgodnienia szczegółów. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AleAGD
Bystrzejowice Pierwsze 94
21-050 Piaski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Kupujący może odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny i  bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych w niniejszym  regulaminie. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od  dnia w którym Kupujący wszedł w posiadanie zakupionych Rzeczy lub w  którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego  weszła w posiadanie zakupionych Rzeczy.  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować  Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze  jednoznacznego oświadczenia – za pomocą pisma wysłanego pocztą na adres  allegro@aleagd.pl lub listownie na adres AleAGD Bystrzejowice PIerwsze 94 21-050 Piaski.  W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Klient  jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega  zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w  granicach zwykłego zarządu, do stwierdzenia charakteru, cech i sposobu  funkcjonowania Rzeczy. Zwrot zakupionych Rzeczy powinien nastąpić  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym  Sprzedawca został poinformowany przez Kupującego o wykonaniu prawa  odstąpienia od niniejszej umowy. Kupujący ponosi koszty przesyłki  zwracanych Rzeczy i nie może domagać się od Sprzedawcy rekompensaty tych  kosztów.  Wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia  zakupionych Rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z  wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy  zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę) zwrócone zostaną  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym  Sprzedawca został poinformowany przez Kupującego o wykonaniu prawa  odstąpienia od niniejszej umowy.  Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania  zakupionych Rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu ich odesłania, w  zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały użyte przez Kupującego w pierwotnej transakcji,  chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie.  Zwracane Rzeczy muszą być kompletne, nieużywane, czyste, zapakowane w  oryginalne opakowania i nieuszkodzone, a ponadto zapakowane w sposób  zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Zwrot  zakupionych Rzeczy winny nastąpić na adres: AleAGD Bystrzejowice Pierwsze 94 21-050 Piaski. UWAGA: nie  przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. 

O sprzedającym
AleAGD
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

661

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 604107722
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

AleAgd to sklep internetowy firmy Kanokajaki zajmujący się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego renomowanych firm. Kanokajaki to importer i sprzedawca na rynku polskim kajaków i akcesoriów kajakowych. Wieloletnie działania oraz nabyte kontakty firmy Kanokajaki  przyczyniły się do rozszerzenia jej działalności o segment AGD.

Pozostałe informacje

email: allegro@aleagd.pl
telefon: 604107722