Komplet na toaletkę-szkło (6999477573)

zakończona

opis

Szklany komplet na toaletkę I poł XXw - szkło grube szlifowane

stan zachowania dobry na podłużnym pojemniku są dwa małe odpryski

WYMIARY:

pojemniki okrągłe 2szt wysokośc-4cm,srednic­a 9cm

pojemnik podłużny -wysokość-4cm , długość/szerokość-24­cm/8,4cm

pojemnik typu "bomboniera"-wysokoś­ć- z pokrywką-11cm , wysokość bez pokrywki -5cm , średnica górą-9cm

Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
11 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

ZUH-MARIA ŻUREK
TWARDOWSKIEGO 107
30-346 KRAKÓW
Dodatkowe informacje

  

W związku ze specyfiką sprzedawanego towaru / przedmioty używane – antyki/ reklamacje uznawane są jedynie w przypadku gdy zakupiony przedmiot JEST NIEZGODNY z jego opisem na aukcji na której został zakupiony. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ZAUH-MARIA ŻUREK
TWARDOWSKIEGO 107
30-346 KRAKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez  konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu i jego sprawdzeniu. Konsument obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów jak również odpowiednim zabezpieczeniu przy zwrocie, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń.  Wysłanie zwrotu do sprzedającego odbywa się na koszt zwracającego. Osoby fizyczne, które są przedsiębiorcami, a jednocześnie dokonują  zakupu towaru ( faktura zakupu) nie mogą korzystać z ustawowego  uprawnienia do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

O sprzedającym
ArtDeco_2007
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

64

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

ZUH-MARIA ŻUREK

GALERIA ANTYKI

UL.TWARDOWSKIEGO 107

30-346 KRAKÓW

NIP 679-017-19-33

Pozostałe informacje

Przedmioty wystawiane są do sprzedaż na Allegro przeważnie   w opcji KUP TERAZ przy opcji LICYTACJI bez cenny minimalnej .Koszt wysyłki wyliczany jest w oparciu o cenniki POCZTY POLSKIEJ oraz cenniki FIRM KURIERSKICH -podana w aukcjach cena za przesyłki kurierskie dotyczy jedynie przesyłek nadawanych za pośrednictwem SENDIT i wysyłanych do adresatów na terenie POLSKI -przesyłki zagraniczne zarówno pocztowe jak i kurierskie są wyceniane indywidualnie , wycena jest zależna od kraju do którego będą wysyłane Na wpłatę i wiadomość od kupującego czekam 7 dni po tym czasie wysyłam przypomnienie, a po 10 dniach występuję o zwrot prowizji, wystawiam odpowiedni komentarz i przedmiot wystawiam ponownie na aukcję .Po otrzymaniu zapłaty i zaksięgowaniu wysyłam przesyłkę z zakupionym przedmiotem w terminie określonym w aukcji O wysłaniu przesyłki zawsze informuję Kupującego w mailu i oczekuję na potwierdzenie otrzymania przesyłki. Jako sprzedający komentarz wystawiam po otrzymaniu komentarza od kupującego, natomiast pierwszy wystawiam jako kupujący..Komentarz od kupującego jest dla mnie informacją że otrzymał przesyłkę. Nie wysyłam za pobraniem-nie wysyłam na inny adres niż adres wykazany przez Allegro.Wystawiam Faktury Vat Marża.